• Krátkometrážní

České tajemno - Prokletá hrobka (2020) (epizoda)

No, takže se nakonec vlastně zase nic konkrétního nezjistilo, ale ani nevyvrátilo. Takže záhada může žít dál. A to je asi nejdůležitější. Jinak se mi celkem líbí ty hrané prostřihy.

V karavanu po Slovensku - Epizoda 2 (2020) (epizoda)

Jako oproti prvnímu dílu, musím říct značné zlepšení. Už se moc nekecá o tom karavanu a více se cestuje. Plus za ukázku výroby sýra. Jenom mi taky přijde divné, kam s tím karavanem jezdí, myslím, že ostatním by to asi úplně neprošlo.

MOST! (2019) (seriál)

Jasně dalo by se namítnout, že se jedná o takovou tu propagandu trans, cikánů, neziskovek a tak vůbec. Na druhou stranu si myslím, že Most! si dělá srandu ze všech bez rozdílu barvy a tím co má nebo nemá mezi nohama. A to je pro mě asi nejdůležitější. Navíc takovýhle nekorektní a vtipný seriál, co má i nějakou tu myšlenku, i když na první pohled ji schovává za vulgarismy, tu dávno nebyl.

MOST! - Epizoda 8 (2019) (epizoda)

Krásnej závěr, v pravdě již asi kultovního seriálu. Myslím, že by rozhodně další série být neměla, neboť tady se to jasně uzavřelo, a ani nepotřebuju vědět jak to bude dál. Jinak samozřejmě tu bylo zase plno hlášek a vtipných situací, ale zároveň to bylo takové více lidské, třeba když si Luďan lehnul k ségře a byl na ni hodný. Takže jednoznačně za 5 hvězd.

Místo zločinu Ostrava - Ohrožení (2020) (epizoda)

Na to jak to mohlo být celkem zajímavě a napínavě zpracované téma, tak to ani zajímavé ani napínavé nebylo. Celkem mi to přišlo spíš takové bizarní a nic moc.

České tajemno - Voynichův rukopis (2020) (epizoda)

Jo Voynichův rukopis je opravdová záhada. Mě osobně se teorie pana Vašíčka o tom, jak to mohlo být, líbí. Ale co mě na tom baví ještě víc, je vzpomínka na seriál Ztracená brána, kde ostatně hrál Jirka Dvořák, který čte komentář.

V karavanu po Slovensku - Epizoda 1 (2020) (epizoda)

První díl je takový divný kočkopes. Nevím jestli to je reklama na karavan, nebo nepříliš povedený cestopis, který jde na můj vkus moc rychle a povrchně.

MOST! - Epizoda 7 (2019) (epizoda)

Naprosto výborná epizoda, z komedie je stává v podstatě drama. Na začátku Eda v tangáčích a na konci bitka cigošů s bosohlavama v Severce. Jasně, kdo ví jak by to bylo ve skutečnosti, ale koho to vlastně zajímá. Takhle je to prostě dobrý.

Místo zločinu Ostrava - Rituál (2020) (epizoda)

Tak tenhle díl mě i docela bavil a přišlo mi, že to konečně mělo rozumnou a uvěřitelnou zápletku a řešení. Kdyby takovéhle byly všechny předchozí díly, bylo by to mnohem lepší.