Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 3 body
HonzaSvoboda
Honza Svoboda
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Akční
Krimi
Komedie
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
koncert
USA
Japonsko
Velká Británie
Česko
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Joker
(2019)
Avengers: Infinity War
(2018)
Bohemian Rhapsody
(2018)
Sedm
(1995)
Matrix
(1999)
Kimi no na wa.
(2016)
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(7)
Algernons
CinemaRanger
Deusmachin
DragonnCZ
akvatam
MeteorCZ
Jechmenn
Časové pásmo bylo změněno