Solverino

4 body

1 8 9 10 11 12 13 14 19 27 36
    • 26.7.2011  17:58
    Husk (2011)

Opět banda zpovykanejch hloupejch teenagerů určená k pozabíjení. Chvílema to má na víc, ale ke konci už jen nuda nuda nuda a totálně hloupé chování těch blbečků. Vždycky mě to popouzí, nikdo se nechová logicky a všichni jsou tak hloupí :(

• 24.2.2018  23:56
    Hvězdná brána: Třetí říše (TV seriál) (2018)

Tak zřejmě jde o komediální seriál na úrovni reklamy na zubní pastu. Všichni v tom vypadají jako buzeranti a jedna mladá bloncka... bože co je tohle za mega trapárnu!?

• 18.3.2017  22:30

celkem sympaticky ulítlé :)

• 19.1.2014  17:50

Oh my god, such a shit! Takové modelko-kurvoidní "herečky", kterým nevěříte ani pozdrav... jediný hodně dobrý je srandovní angličtina jednoho z "herců" (Sam) no malá špetka horroru tam někde je...

• 29.5.2011  15:48
    Icarus (2010)

Dolfík vypadá, že ho kopali do hlavy až moc, trochu troskovitě :( No škoda času na to dívat, silně tomu chybí jakákoliv šťáva, nadhled nebo příběh, chybí prakticky cokoliv co dělá dobrý film. A tak zbylo jenom střílení, střílení a střílení. Takže nuda.

• 18.1.2013  20:34
    Ill Manors (2012)

Otřesné! Hnus. Lidský odpad se nazvájem multikulturně obohacuje. Naštěstí se ta různobarevná lidská špína nakonec zničí sama. Doufejme!

• 11.5.2013  23:46
    Imaginaerum (2012)

Super! Chceme víc hudby!

• 10.10.2020  21:08
    Imagine (1972)

Nekoukatelné a neposlouchatelné! (možná pro někoho na opiovém tripu, jinak pytel nesourodých kousků na úrovni školní práce na ZUŠ, plné manýrismu a zcela evidentně forma zvítězila nad obsahem = totální hloupost!)

• 20.12.2020  17:38
    Imawa no Kuni no Alice (TV seriál) (2020)

Není to plně špatný, ale časem to začne nudit... jediný co to může zachránit jsou sladký prdelky mladých japonek!

• 11.9.2016  19:55
    Imperium (2016)

Pane jo, proč takovej skrček hraje skina?! To je taková trapárna, že jsem se dost nasmál... a ještě pořád ten ublíženej výraz štěněte :( No to je prdel. To je takovej mini-skin. Kapesní verze skina. Nácek na hraní pro děti. Nevím jak může řídit pickup, vždyť ani nevidí přes volant dopředu.

• 14.5.2012  20:49
    InSight (2011)

Velká slabota! Zhruba od půlky jsem se v tom stratil, nevěděl co je reál a co představy - ne že by se to nějak zvlášť lišilo. Trocha nezbytného sexu a policejní romantiky (pendrek vidět není :) a tak jsem usnul. Ne že bych o něco přišel. Kvalita filmu vhodná na tácek pod kafe. Škoda času a peněz.

• 23.10.2016  17:44
    Infiltrátor (2016)

Naprostá bomba! (co dodat)

• 6.8.2010  17:24

Celkem velká nuda. Jedna hvězda za prostředí japonska + jedna hvězda za hezkou japonku. Jinak hrůza! Propadák!

• 8.12.2013  12:43
    Insidious 2 (2013)

Není to vysloveně špatný, ale taky žádná velká hitparáda... Pořád dokola omílané se stává už poněkud nudným. Ale pořád je to lehký nadprůměr. Vypadá to laciněji než předchozí díl, tak jako televizněji. Čekal bych víc.

• 5.7.2015  21:42

Jednou se na to kouknout dá, ale v tom vedru je to makačka neusnout :) Průměrná záležitost, na horror dosti slabé.

• 23.3.2017  09:00

Jedna hvězda za Tuchlovice, měli tam výbornou zmrzlinu. Jinak je to ryzí odpad!

• 24.8.2010  23:33
    Intacto (2001)

Čekal jsem mnohem větší blbost, docela dobrý. Dá se to vidět (jednou).

• 1.2.2015  18:33
    Interstellar (2014)

Má to hodně dobrý scénář, ale moc se nepovedlo to převést do filmu. Sice hodně dobré, ale trochu to pokulhává. Zase je tu ale vidět, že mezigalaktické lety a vůbec důležité expedice by vždycky měli být v režii armády a vědci pouze jako servis a zkoumání. Jinak se ukáže, že chybí disciplína, není možné věci dokončit kvůli "zamilovanosti", egu nebo jiným subjektivním okolnostem. Tak takhle by to opravdu nešlo. Začínám fandit HALovi z Vesmírné odysey, protože úkol je třeba dokončit za všech okolností a není možné hrát na emoce! P.S. Pane bože, kterej vocas vymyslel takovýhle roboty!?! Vypadaj jako krabice od bot nebo plechový šatní skříně! Hnus!!!

• 29.12.2018  22:16
    Intimissimi on Ice 2017 (koncert) (2017)

Bombastiko! Koukejte na to! Super hudba i obraz!

• 27.9.2011  23:28

Rozhodně doporučeníhodné!

• 1.1.2014  13:14
    Invasor (2012)

Není to špatné. Celkem dobrý příběh. Má to i dobrý konec = takhle by měl skončit každý "dobroser", snažící se bojovat se systémem. Prostě debílek, dostal co zasel, to mě potěšilo! :) (možná skoro i na 4 hvězdičky) (jednou se vidět dá)

• 25.6.2012  22:35
    Iron Sky (2012)

Jedna hvězdička za Petu Sergeant a Stephanii Paul. Jinak je to super-shit! :( Tak "parodické" až to nudí. Jako klip k pěkný písničce super, jako celovečerní film je to vo prdu.

• 22.3.2013  19:41

Dobrý!

• 16.6.2014  20:25

Jedna hvězda za Costnera, který hraje velmi civilně a za Branagha - nevím proč se k tomu propůjčil. Otřesná podívaná na neustále se odporně pitvořící Kňáru K., ošklivka k pohledání - hnus velebnosti a ty její ksichty :( brrrr. Velice slabá podívaná, skoro za trest! (začínám se bát, aby se mi agenti CIA nenapojili přes elektrické dráty do kompu, máme přece společnou elektrárnu!)

• 23.3.2011  20:57

Skoro bych dal odpad!, ale na jednu hvězdičku to bylo s odřenejma ušima... Přehlídka ztraceného času. Jen samá vata, vata, vata...

• 23.12.2018  22:22

No, tohle byla dost hustá jízda... jestli tohle normálně promítají v kinech, tak to je síla! Konec je takovej prapodivnej, jako by násilím naroubovanej, aby to nebyla ryzí úchylárna, ale vypadalo to jako rádo by "umělecký". No do kina bych na to teda nešel... docela perverzní "umění". I když ten první incident docela chápu, taky mě svrběla ruka!

• 12.12.2010  20:12

Wov, tak to bylo celkem zajímavé! První půlka s pomalým rozjezdem, ale pak už to šlo... Sice jsem očekával trochu větší maso, ale i tak to celkem šlo. Zajimavá krajina i prostředí, na začátku to vypadá jako dokument a na konci to má už slušně našlápnuto... Na reřisérově místě bych se nebál trochu víc odvázat a přihodit špetku Jacka Torrance z Shinning :)

• 26.9.2009  19:22

velmi dobré, velmi realistické, prostě život sám! doporučuji všem přemejšlivým lidem, film který pobaví, pohladí = prima záležitost (na 5 hvězd to sice není, ale skoro)

• 4.9.2016  12:33
    Jason Bourne (2016)

adrenalinová jízda poněkud nataženého charakteru... časem lehce nudnější... Alicia je fakt prima kus, ale bohužel vypadá tak na 13 a je spíš k smíchu :) (a už vůbec si jí nedokážu představit jako Tomb Raiderku, to bude teprve prdel.... (možná)

• 10.5.2010  19:00

wov, nikdy bych si nemyslel, že jsem schopen brečet! :) doporučuji pro citlivé povahy = hodně kapesníčků, budete je potřebovat! (všechny!) :) po dlouhé době super!

1 8 9 10 11 12 13 14 19 27 36