Solverino

3 body

• 17.10.2009  23:58

chmmm, to spíš vypadá jak ze 70.let nebo ještě starší, poměrně dost nudné

• 3.9.2019  21:09

Celkem nesympatická sračka s dobrým obsazením... a až do konce fakt sračka. Škoda peněz za lístek, je to nesmysl.

• 18.1.2014  11:39
    Mrtvý stín (2012)

Velmi šťavnatá chuťovka! Zajímavé retro zpracování, napínavé až do konce (20min). Vřele doporučuji!

• 23.11.2011  14:08

Škoda té hnusné animace, na Dead Space - Downfall to zdaleka nemá. Pořádná strašidelná atmosféra se bohužel vůbec nedostavila. Jednou se to vidět dá. Must see pro hráče Dead Space.

• 26.3.2018  21:45
    Mumie (2017)

Tak to je prvotřídní křeč jako prase... dost dlouho jsem myslel, že jde o parodii, ale oni to fakt asi mysleli vážně... to snad režíroval Troška nebo kdo.... no celkem děsně trapné :(

• 11.6.2016  22:25

Silné momenty jsem nezaznamenal, ale slabých je tam rozhodně spousta :( P.S. a Mišík vypadá jako roztěkanej homosexuál...

• 14.3.2009  22:16
    Mučedníci (2008)

samoúčelné násilí, banda úchylných starců stahující unesené chudinky z kůže, aby se dozvěděli jestli je něco po smrti = takovou debilitu a vyhajpovanou blbost jsem snad ještě neviděl! příšernej hnus! to snad může oslovit jen nějaký úchyláky... :( teda kdo tohle platí a z jakejch peněz? jen doufám, že to skrytě nesponzoruju přes daně... to si snad radši budu platit ty palestince :)

• 18.12.2016  20:11

Super, ze života, o životě, po životě?

• 1.5.2012  20:23

Jedna hvězdička za mexickou pipku. Jinak je to hodně podrůměrná popcornová "zábava" pro retardovaný američany! Průměrný bílý evropan, s alespoň maturitou, u toho musí buď usnout nebo si okousat nehty i na nohách nudou! :(

• 14.3.2019  21:58

Těžce průměrná záležitost s dost podprůměrným hlavním hrdinou... takovej retardovanej mlčenlivej Bob.... docela nesympatickej. Chvílemi až docela směšné, ale jednou se to vidět dá. No prostě se mlčenlivej Bob neohrabaně "přátelí" s malým klukem, poněvadž chce smočit s jedlou asijatkou, no nakonec nesmočí, tak si aspoň zastřílí z kuličkovky za doprovodu stříkanců digitální krve...

• 5.7.2013  13:10
    Muž z oceli (2013)

Jedna hvězda za záporáky, jsou sympatičtější než klaďas s "S" na prsou a druhá hvězda za efekty, vedle kterých vypadá 11. září jako naprosto neškodné pšouknutí :) Jinak klasika - tuny US sentimentu, bláboly a patriotismus. Nesympatická Lois a zbytečně dlouhá stopáž filmu. Efekty jsou na vysoké úrovni, hodnotím je kladně.

• 25.1.2012  10:38

Pestrobarevná a na můj vkus příliš dlouhá reklama na Citroen! :( (jedna hvězdička za výborně zvládnutej product-placement = o ničem jiným ten film není) Celkově dosti nudné, natahované, bez jiskry, všichni hrají aby měli na složenky. Pro mě nesympatická a příliš kurvoidní Vica Kerekeš. Konec už jsem neviděl, protože jsem usnul (přeci jen Citroen není má oblíbená značka aut). Velká slabota!!!

• 6.3.2010  00:05

Jedna za herecké obsazení a jedna za celý film. V součtu nic moc, trapný pokus o vtip. Ani kvalitní obsazení to nemůže zachránit. Mnohem blbější než Hanební parchanti, to byla blbina, ale aspoň chvílema vtipná :)

• 10.5.2010  19:03

Velmi dobrá detektivka ve stylu Maj Sjowalové a Pera Wahlo! Trošku krvavější a dost drsné = severská škola! Super!

• 25.5.2019  19:05
    My (2019)

Těsně na hranici jedné hvězdy a Odpadu! - film celkem o hovně a se super stupidní zápletkou. Chjo, ztráta času.

• 21.9.2010  09:45

Velmi zajímavá atmosféra a korejské reálie. Je velmi zajímavé sledovat "asijský", potažmo "korejský" pohled na svět, vztahy mezi lidmi a někdy dost přeťápnutá gesta v samurajském stylu. Je vidět, že i v dnešní době má život v jiné části světa úplně jinou hodnotu a málokterý korejec má doma poslední model placaté TV od Samsungu (žije podstatně chudobněji než průměrný evropan). Film velmi zajímavý, vysoko hodnotím přímost a upřímnost. Zbytečných keců je minimum.

• 25.8.2018  18:31
    Máš ji! (2018)

Bože tak to je super sračka! Tak takovou blbost jsem dlouho neviděl... a tak nesympatický herce, obzvláště Renerova "manželka" to je kouř - super nesympatická blbka, zralá na kop z otočky do hlavy - hnus! PO 30 minutách jsem musel odejít, nedá se to vydržet.

• 18.7.2015  20:16
    Méďa 2 (2015)

Strašidelná, křečovitá nuda a kupa sprostostí. Takovou kokotinu aby pohledal :(

• 31.1.2011  22:46
    Město (2010)

Wow! Tak to bylo opravdu moc dobré! A na to že to režíroval Affleck sám, tak naprosto super! Velmi velmi dobré až vynikající a doporučeníhodné! Tleskám, Bene!

• 22.3.2009  18:53
    Město Ember (2008)

Hodně naředěný Fallout! :) Dá se to sice vydržet, ale trochu nudné. Pro děti spíše ne, možná ty vetší. Trochu chaotické, herci hrají tak napůl, výborné kulisy, spousta zbatečných postav (vymatlaná babička, otravná holčička atd.) trchu americky výchovné a ponaučné. Zajímavý počin...

• 31.10.2010  17:55
    Město mrtvých (2006)

Opravdová sračka - děsný neherci, superblbý dialogy a meganudná blbina!

• 6.9.2009  22:13

Jackie Chan jako vážná postava! Hodnotím velmi pozitivně, prima asijská gangsterko-detektivka :) doporučuji všem!

• 19.12.2009  20:27
    Měsíc 44 (1990)

Strašna kravina! jednu hvězdičku dávám za stáří 20 let! Na tu dobu možná OK, dneska ubohost! Příběh = 0, herecké výkony = 0, technické provedení = 0. Huh, málem jsem to nedokoukal.

• 31.5.2014  22:14
    NON-STOP (2014)

Podprůměrná záležitost :(

• 21.2.2010  11:16

Celkově velmi slabé až nudné, škoda peněz na to jít do kina. Velké plátno není třeba, zvuk také nijak neohromil :( Opět trocha US patosu a nesmyslný děj, lehce předvídatelný notný kus dopředu. Jediná světlá postava filmu je Jedburg, škoda že byl taky nemocnej a nechal se zastřelit takovým cucákem... jinak měl príma hlášky a anglickej humor. Film celkově o ničem, jako převážná část americké produkce v poslední době.

• 4.10.2014  20:59

Nečekal jsem, že to bude až tak dobré! :) (i když Oblivion se mi líbilo víc, bylo tam víc příběhu a psychiky)

• 5.9.2019  19:16
    Na střeše (2019)

Teda to je cypovina, nejdřív je to usínací a nudné a na konci se to trochu rozjede, ale fakt jen trochu... no 2hvězdočky, ale s hodně odřenýma ušima. Spíš jedna (a půl).

• 12.1.2014  12:42

Moc pěkné gore, taktéž ukázka kulturní změkčilosti ostrých hochů, kteří nejsou ochotní ani svázat pár pasáků aby nebyly obratem odhaleni jedním z nich Talibanu. Trochu rozpačitý konec, na můj vkus až moc patosu a taky nevhodný výběr hlavního hrdiny - Wahlberga. Jinak celkem doporučeníhodné - silných 80%.

• 6.6.2013  21:36

Čím déle film trvá, tím větší je to nuda. Velmi slabé herecké výkony, jediný na koho se dá koukat je pan Fiennes, zbytek jen neobratně sekunduje... Celkově velmi velmi slabé na tak silnou předlohu.

• 2.2.2019  16:48
    Naneživo (2017)

Tak začátek jsem nedal, no ke konci mě zaujala ta malá mimozemšťanka co hrála producentku... ta byla fakt hustá, jsem nevěděl jestli není z latexu na baterky, ta sexuální robotka pro teplý trpaslíky :)