Solverino

Česko

4 body

1 4 5 6 7 8 9 10 19 27 36
    • 3.4.2020  18:58
    Devs - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2020)

Flashbacky. Laciné. Osvětlující (ale laciné). Výplň. Anihilace i Deus Ex byla jiná liga, tohle je bohužel jenom výplň (vata) mezi reklamama na kabelovce. Uvidíme co bude dál.

• 8.11.2010  22:59
    Devítky (2007)

Jedna hvězdička za nápad, který byl výborný. Provedení naprosto otřesné s topornými herci a nesympatickou tlustou nánou. Vypadalo to jako školní cvičení natočené z ruky dědečkovou videokamerou... :( Tak takhle tedy ne! Předělat a znovu a lépe!

• 5.2.2011  20:39
    Dexter (TV seriál) (2006)

Nevím, viděl jsem pilot a přišlo mi to strašně nudné, plytké a o ničem. Opět strašně naivní, nepromokavé, nesmyslné, prostě typická US detektivka. Vše je asi tak napínavé jako reklama na dámské vložky nebo prací prášek. :(

• 12.1.2013  22:27

Smažky dělající revoluci za kapesný svých rodičů! Pokouříme brčko a posvačíme houbičky, pak podpálíme sousedům auta, beztak nás už serou. A jdeme dělat revoluci. Koukám, že podle komunistického režiséra stačí praštit smažku jednou pendrekem a krev se z ní jen leje... gore větší než v céčkovým hororu :) Krásně ty smažky kvičely! Odpad jako prase! Tendenční levicová sračka!

• 19.6.2012  23:17
    Diktátor (2012)

Sice dost infantilní a chvílema i nudné, ale jinak jsem se už dlouho tak nenasmál! Prima! jednou vidět a zemřít! :) Vivat people of Wadiya! Beloving memory of Kim Čong Il!

• 17.2.2019  18:42
    Discarnate (2018)

Jedna hvězda za tu pěknou pipku a za docela pěkný monstrum. Jinak je to nudná srajda obecná, vyčpěla a přes bilionkrát popsaný průklepák napsaný scénář o howně.

• 17.11.2012  23:35
    Divoši (2012)

Trochu slabších 5 hvězdiček, ale jinak výborné! Ale Benicio byl prostě SUPER!

• 3.8.2019  13:29
    Do temnoty - Dole (S01E05) (epizoda) (2019)

Nejlepší byl konec! Dobrý!

• 3.8.2019  12:29

Tak to jsem dal jenom kousek, vytuněná blbka s kachní tlamičkou, která trpí jako zvíře a žere prášky na lopaty? Děkuji to ne. Prospěla by jí práce v kamenolomu!

• 29.5.2011  15:46
    Dobré srdce (2009)

Super film, naprostá paráda, jen škoda toho násilně "happyendového" konce. Naprosto fantastickej Brian Cox, kterému velmi zdatně sekundoval mírně "retardovaný" Paul Dano. Výborné! Tomu říkám filmařina! Velmi doporučeno, do kina ale možná trochu náročnější, lépe doma a uvařit si k tomu dobrou kávu (pozor na 2 minuty) nebo nalít panáčka něčeho ostřejšího! Prostě super!

• 1.11.2016  21:54

chmmm, no přiznám se že nic moc, asi už jsem na to moc starej :(

• 21.11.2018  18:19
    Dogman (2018)

Maximálně jedna hvězdička za tu přehlídku "tykváčů", naprosto bez děje, žádné herecké výkony se také nekonají... přehlídka hnusnejch, nosatejch pitomců s IQ tykve...permanentně sfetovanejch, kradoucích, pomatenejch.... no prostě jih Itálie nebo Chánov - vyjde to nastejno. Koukám na ty hodnocení, no prostě hype jako prase! Škoda peněz za lístek do kina.

• 12.12.2018  21:41
    Dokjeon (2018)

Wow! Docela dooost dobrý! Já ty korejce žeru - hůlkama samozřejmě!

• 31.10.2010  15:23
    Dokonalý podraz (TV seriál) (2008)

Težce podprůměrná záležitost, velká nuda a schématičnost. Plné klišé a dosti o ničem. Typická vata mezi reklamními bloky za co nejmenší peníze. NUDA! :(

• 28.10.2010  18:22

No tak to jsem teda čekal mnohem víc... celkem zklamání. Chvílemi hodně dobrý, chvílema velká nuda a spousta blafání. Zase ten hnusej pršák Scarlett :( kdo se má na to pořád dívat, kdyby radši ukázala kozičku nebo stehýnko... přihodil bych hvězdičku! Nejlepší byl ale konec, ta spousta "akvárií" s Jackmanama.... taky bych si udělal pár kopií a posílal je za sebe do práce :)

• 21.2.2011  20:49
    Doktor Smrt (TV film) (2010)

Na plný počet to není, chyběla tomu trochu šťáva. Chvílemi dosti rozvláčné. Sliné téma, výborně zahrané Al Pacinem. Dost dojemné a smutné. Hodně dlouhé, trochu bych to prostříhal. Smutné je, že si nakonec Jack zlomil vaz sám sobě... ve filmu i ve skutečnosti.

• 23.12.2019  22:16

No nevím, nepřišlo mi to jako horror, ale spíš fantasy s poměrně nízkým věkovým ratingem. Skoro žádné gore a ani mě (na rozdíl od knihy) bylo úplně jedno jak to dopadne. Sympatická Růža, ale i to tmavé dítě bylo taky sympatické. Takže jednou kouknout se dá, ale to je tam všechno. Na zadek z toho asi nikdo nepadne.

• 26.9.2011  19:34
    Donnie Darko (2001)

Bomba film! Klobouk dolů! Must see, pro každého fandu... Dokonce tam zazní i dobové fláky (rok 1988) včetně starých dobrých Joy Division! :) Škoda, že neměl tvůrce současné trikové možnosti, to už bychom teprve padli na zadek!

• 2.2.2014  10:10
    Donšajni (2013)

Oslizlé slintání starého senily! Trapné dialogy, naprostá nepřítomnost humoru. Film o přestárlých pro přestárlé. Silně mi to připomíná jakési Odcházení jednoho starého ožraly. Otřesné nehraní "herců" - výsledek osciluje mezi Odpadem! a Jednou hvězdičkou - jedna hvězda za tu operu, kterou můžu, krásná Mozartova hudba, kterou se nedaří prasit ani odporným českým překladem.

• 22.3.2014  22:25
    Dopraváci (2012)

Pěkný, kurwa, pěkný!

• 10.1.2020  23:00

Spíše humorná část, spíše však skoro nudí. Nic moc.

• 8.1.2020  22:49

První díl celkem luxusní záležitost... a Dracula je fakt cool! :o)

• 10.1.2020  23:02

Ze začátku takové jako divné, dost násilně naroubované... ale pak lepší a lepší a konec, ten se mi vysloveně líbil. Mělo to i trošku hloubku. Claes Bang byl ve všech dílech fakt boží! :)

• 21.9.2011  18:07
    Drive (2011)

Vynikající hudba, špičková kamera a zvuk. Překvapivé zvraty, i ta krev tam je. IA taky láska k hloupoučké pipce :) Mňam, mňam!

• 19.6.2011  21:55
    Drive Angry (2011)

Nevydržel jsem do konce, to se mi dlouho nestalo! :( Po hláškách typu: "Zabiju tě a pak znesvětím tvé tělo" a "nemáš ten přenosný telefon, myslím že se mu říká mobil..." jsem musel jít zvracet na toalety. Sračka jakou ještě svět neviděl! Nicolas redefinoval nový žánr - 3D sračka!

• 15.6.2014  20:08
    Dvojník (2013)

Bože to je sračka! :( celou půlhodinu co jsem vydržel, jsem měl pocit, že koukám na Orwelovu 1984 v hodně slabým provedení... no nic.

• 3.8.2019  21:31

Sice Kostner neumí moc hrát, neustále ukazuje jen "zádumčivej" ksicht, ale celkově hodnotím velmi kladně. Na současnou dobu je to solidní film, jen možná trochu zbytečně dlouhej, šlo by to trochu prostříhat od balastu. Ale jinak super,

• 18.9.2014  21:58
    Dárce (2014)

Velký aspirant na "Odpad!". Film prakticky o ničem, sterilní, vypraný v Perwolu... Vypadá to jako trochu delší scientologická agitka. A nakonec, milé děti, všechno dobře dopadne! V lese bydlí v domě lidé, co tam asi dělají? Koledy zpívají. A jak se tam dostali? Nikdo neví.... No příšernost na entou. Hlavně, že happy end. Ukápla nejedna slzička, i naše kočka si pobrečela... a já jsem se pozvracel.

• 23.8.2016  22:08
    Démon (2015)

Potenciál by byl, ale výsledek je poměrně tristní záležitost. A od půlky se člověk už modlí aby to skončilo... ztráta času na to koukat :(

• 13.5.2020  19:27

Celkem slabé, všechno se dá tak nějak předpokládat, těžkopádný děj... takové jaksi slaboduché. Gore skoro žádné, mytologie to jen tak trochu lízla a příšerka je hooodně potmě. Slabé dvě hvězdy z milosti.

1 4 5 6 7 8 9 10 19 27 36