Bešenstvo (2023)

Tak mě se to docela líbilo, škoda jen toho digi-medvěda, ale taky to nebylo špatný. Vlci úplně v pohodě... doporučuji především milovníkům přírody.

The Childe (2023)

Tak to je fakt famózní korejská pecka! Adrenalinová akční jízda, wow! Super.

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Super. S panem Washingtonem to opravdu pěkně funguje, palec nahoru. Zbytečná Dakota a ostatní přicmrdávači. Mnohem lepší než poslední John Wick. Děkujeme a dali bychom si ještě pár dílů. :)

Nikdo tě nezachrání (2023)

Velmi zajímavé, jak se z hororu stane komedie až groteska. To tu ještě nebylo. Až na drobné nedostatky v maskách mimozemšťanů to nebylo vůbec špatné, naopak! Úplně jako reinkarnace Shallyamana (nebo jak se ten režisér jmenuje). Nutno vidět!

Oktopus - Škaredá středa (2023) (epizoda)

Na poli českých detektivních seriálů opravdu positivní překvapení. Dokonce i reálie a prostředí plně odpovídá, pouze maličko přikrášlené. Jen tak dál. Líbí se mi vztahová chemie mezi Krobotem a Krvesajem. :o)

Oktopus - Ztracený případ (2023) (epizoda)

Za mě dobrý, palec nahoru. Z pohledu reálií se nedá prakticky nic vytknout. Kouknu na další díly.

Bibliotěkar (2023) (seriál)

Zajímavý námět, něco mezi fantasy a dalšími styly. V podobném duchu jako Denní a Noční hlídka. Poměrně slušné gore, herci ok. Určitě se dá seriál jednou vidět, pro zpestření, něco jiného než na Netflixu. Palec nahoru!

Mastema - Anděl zkázy (2022)

Docela dost dobré, občas až fantastické záběry a triky. Škoda jen toho slabšího vyústění, které nakonec nebylo až tak silné... ale za mě rozhodně příjemné překvapeni. Palec nahoru!

V ráji (2023)

Wow, tak to bylo příjemné překvapení! Slušné herecké obsazení (pro mě neznámými herci, ale tím lépe, neruší to), výborný vizuál, zvuk i hudba. Film byl velkým překvapením. Palec nahoru! Netflixu se občas také něco povede...