Solverino

Česko

3 body

• 8.3.2015  22:09
    Odpad (2014)

Jak ohodnotit film "Odpad"? No dát mu Odpad! Naprosto nerealistická pohádka, jako vystřižená ze Studia Kamarád. Čekal kdy z nějaký pytle s vodpadkama vyleze Jů & Hele. Otřesně neschopné neherecké výkony, naprosto stupidní děj a zápletka jak z agitačního filmu Evropské Uhnije nebo od KSČM. Jednou bude líp, až tady (ty pyčo!) jako vymýtíme tu jako korupci! Páč pak bude ráj na zemi, budeme se válet na pláži, chlemtat nějakou dobrotu a souložit v příboji! To je sen každýho správnýho přičmloudlíka! Prostě film z Cikánova, ve kterým hrajou jen cikáni a zápletku vymyslel taky nějakej génius. Hnus, prdel největší! Kandidát na sračku roku!

• 22.12.2014  22:11
    Osmy (TV film) (2014)

Jedna hvězda za Trojana, to je skutečně pan herec (i když hraje pořád stejně a pořád to samé). Jinak je to po stoprvé pořád to samé, stejný stokrát předtím vyluhovaný sáček hořkého a nedobrého PiGi čaje, který jsme všichni viděli už v mnoha jiných filmech. Komedie to není a už mi na těhle trapnostech nepřijde opravdu nic k smíchu, tomu se může smát tak leda teenager který to sám nezažil, pamětníkům je z toho smutno. :(

• 9.8.2014  22:44

Sice pomalejší, ale vůbec ne špatné! Dá se v pohodě vidět... zase Dona Johnsona :)

• 8.5.2014  17:28
    Památkáři (2014)

Slabý film s řídkým dějem nezachrání ani herecká esa... bohužel. Velmi nudné.

• 1.8.2014  22:51
    Pečovatel (2014)

Hustýýýý! Trochu dost vláčné a pomalé, ale o to mrazivější. Smutný je, že takových úchylů může mezi námi být mnoho. A hnus je, že až je chytnou, tak se hned objeví spousta jejich "obhájců", že za to nemohou, že nemůže být trest smrti apod. Vždy se najde spousta "pravdoláskařů" a jiných užitečných idiotů. Na takový úchyly jedině trest smrti, žádná léčba!

• 29.11.2014  20:04

Hmm na dnešní poměry super záležitost, jinak je to takové nedotažené, ale stejně je to super oproti těm sračkám co jinak promítají v kinech :) za kouknutí určitě stojí! (prostě Heinlein - předloha velmi kvalitní).

• 4.4.2014  22:49
    Robocop (2014)

Asi snad jedině ten Gary Oldman... ale kde není co hrát, nechytá se ani on. :( Chvilema opravdu veliká nuda. Ach jo.

• 26.2.2015  22:53
    Scintilla (2014)

Není to vůbec špatný! Sice trochu zmatkujou, ale několik hodně silných scén. Kdo není fanda sci-fi, tak jenom za 3 hvězdy. Je vidět že rozpočet byl hodně napnutej, ale i tak celkem slušný efekty! :)

• 13.8.2020  19:47

Poměrně sympatičtí herci, ale není moc co hrát, celkem nuda... takové nedopečené to je. Děsně jsem se nudil a nakonec to ani nedokoukal. Nedoporučuji.

• 2.8.2014  12:49

Začátek je poměrně vlažnej, pak dlouho nic a nakonec bombastickej konec. Velmi dobré! P.S. Love mi přišlo ještě lepší!

• 26.10.2014  10:32
    Spása (2014)

Vůbec se nebojím dát plný počet za pěkně odsýpající, krásně naturální a svěže krvavý western (drama) se smutným Mikymausem a Evičkou nemluvící v hlavních rolích. Parádička a trochu pikantnější jednohubka na příjemný večer. Velmi doporučeno!

• 31.10.2014  21:20

No začátek poměrně dost rozpačitej a zdlouhavej rozjez... pak se to začne zajímavě vyvíjet a konec... konec stojí za hovno. Opravdu nic kruciálního nečekejte, trocha slušnýho mejkapu a opilej osvětlovač s blikajícím světýlkem to fakt nezachrání.

• 21.11.2014  21:00

Bože můj, zase sračka jako prase! Jedna upocená hvězdička za šukací scény s poměrně šukézní herečkou (neznám) s pěknějma kozama, to je ale na film sakra málo :(

• 7.2.2015  22:56
    Vyšší moc (2014)

Srdečně lituju kluky, kteří na to půjdou do kina se svejma holkama! Takovou patetickou sračku aby pohledal. Jo pardon, já zapoměl že je to artovej film! Sračka, která se do nekonečna nimrá ve vztahu manžela co není chlap a ženský co je spíš bábochlap (jo jo, severský státy = náš vzor!). Film o totálním úpadku společnosti, kdy po chlapovi se chce aby byl citlivej jako ženská (nebo ještě víc), ale v kritický situaci přepnul a byl z něj opět kromaňonec. Vlastní děti co hystericky řvou na svý rodiče a vyhazujou je nevybíravě ze stejný místnosti, rodiče se je bojí okřiknout, aby nebyli popotahovaný úřadama na ochranu dítětě (spíše nevycválanejch fracků). Hnus velebnosti! Totální úpadek společnosti nás čeká, rozpad klasické úlohy rodiny (teď je moderní bejt teplouš nebo aspoň bisexuál, kdo není teplouš jako by nebyl). Pak se tomu není co divit, demokracie a západní civilizace je odsouzená k degradaci a postupnému zániku. Islám a přistěhovalci nás nejdřív vycucají do sucha a pak sežerou. Kopeme si vlastní hrob a ještě se u toho přiblble usmíváme... :(

• 14.12.2014  16:33

No až skoro do konce je to celkem nuda a člověk u toho usíná. Pak se to trochu zlepší, ale výsledek je celkem rozpačitej, vykalkulovanej jako prase. Po druhý bych to nedal ani kdyby mi platili. :(

• 26.9.2014  23:11

Vůbec to není špatné, a to ty filmy nijak zvlášť nemusím. BTW: co znamená ta scéna po titulcích? jakési stavění pyramid nějakou holkou? Co to je? Neví někdo?

• 6.11.2016  19:01
    Z Nation (TV seriál) (2014)

Celkem slabé, zřejmě se to točí bez scénáře. Nesmyslný děj se točí pořád do kola a nemá to valného smyslu. Zřejmě se to vždycky natočí na srazu paintballistů.

• 20.4.2014  11:17

Pár pěknej triků a pěkně rozchlastaný kozáci... jinak nic. Velká slabota!

• 10.11.2013  11:45
    2 zbraně (2013)

Spíše podprůměrné. Tyhle filmy mě kdysi bavily, ale začíná to být už nudné... Naivní a průhledné, místo vtipu hodně křečovité, kýčovité a nudné. Stále stejní lidé (Wahlberg) s IQ tykve. Škoda peněz.

• 2.11.2013  22:08

Slabé, slabé, slabé! Silně amatérské, laciné triky, směšné kostými, nelogičnosti až nesmysly.... jedna hvězda za snahu, ale je to opravdu VELMI SLABÉ!

• 28.1.2014  21:15
    Babovřesky (2013)

Zbytečně dlouhá reklama na Citroen, Medovník a další PP. Jinak opravdu kýbl sraček :( velebnosti!

• 29.7.2014  22:40
    Cizí oběd (2013)

Po dlouhé době opravdu pěkný film! Velmi doporučuji, pohlazení po duši, opravdu pěkné. Málo akce ale hluboká myšlenka.

• 30.8.2014  09:20
    Coherence (2013)

Móc pěkný! Sympatičtí herci a moc pěkný, velmi příjemné překvapení! Trochu na přemejšlení, žádní mimozemští hnusáci, škoda :) super!

• 28.2.2014  20:21
    Colette (2013)

Jedna hvězda za cecíky mladý Kohnový - jinak strašná sračka! Naprosto příšernej Mádl a ostatní. Komedie v Treblince? Jak dlouho ještě budeme koukat na tyhle pitomý filmy o holocaustu? Zřejmě ještě několik století, už to začíná bejt pěkná nuda... :( Dal bych odpad, ale Thiolka vypadala dobře.

• 14.12.2013  21:00
    Contracted (2013)

Trocha hnusu, pomalý příběh (který vlastně není příběh) a nakonec.... ? Celkem mě to nijak nenadchlo. Potenciál tam byl, ale chtělo by to dotáhnout.

• 3.10.2013  20:18
    Dark Touch (2013)

Pár zajímavejch momentů (který bych spočítal na jedné ruce), jinak nuda, nuda,nuda a.... nuda! Konec je jedna velká slobota! Strašně slabé!

• 17.12.2013  23:19

No vůbec to nebylo špatný! Pěkný gore, krásně kruťácká záležitost a krutopřísně krásná korejka :) (vypadá na 13 a je jí 31 = kurňa!)

• 2.2.2014  10:10
    Donšajni (2013)

Oslizlé slintání starého senily! Trapné dialogy, naprostá nepřítomnost humoru. Film o přestárlých pro přestárlé. Silně mi to připomíná jakési Odcházení jednoho starého ožraly. Otřesné nehraní "herců" - výsledek osciluje mezi Odpadem! a Jednou hvězdičkou - jedna hvězda za tu operu, kterou můžu, krásná Mozartova hudba, kterou se nedaří prasit ani odporným českým překladem.

• 15.6.2014  20:08
    Dvojník (2013)

Bože to je sračka! :( celou půlhodinu co jsem vydržel, jsem měl pocit, že koukám na Orwelovu 1984 v hodně slabým provedení... no nic.

• 16.11.2013  10:50
    Elysium (2013)

Souhlasím s tím, že je to luxusně natočená sračka, moc pěkně udělané, bohužel je tam natlačen ten multikulturní přesah, slzičky těch neúspěšných a má to nechutně optimistický konec jak v pohádce. Nutno vyzdvihnout naprosto famózního padoucha - Sharlto Copley - kterýmu držíte palce až do konce a užíváte si ten jeho jihoafrickej hantec z předměstí! Moc pěkný, ale District 9 byl přece jenom lepší. Škoda.