Solverino

Česko

3 body

• 1.3.2014  20:37
    Philomena (2013)

Film pro holky, kluci se nuděj. Pro starší holky. :) Variace na hobitovu cestu tam a zase zpátky pro starší holky.

• 28.2.2014  20:21
    Colette (2013)

Jedna hvězda za cecíky mladý Kohnový - jinak strašná sračka! Naprosto příšernej Mádl a ostatní. Komedie v Treblince? Jak dlouho ještě budeme koukat na tyhle pitomý filmy o holocaustu? Zřejmě ještě několik století, už to začíná bejt pěkná nuda... :( Dal bych odpad, ale Thiolka vypadala dobře.

• 22.2.2014  22:20
    Oldboy (2013)

Originál mi přišel tedy lepší, ale jinak very good! Vysoce doporučeníhodne, oproti dnešním slabým sračkám!

• 14.2.2014  20:06

Zpočátku velmi statické až nudné, ani se nechce věřit že hrozí jakékoliv nebezpečí = Redford na hoodně pomalej pohon :( později to začne trochu gradovat a smůla se začne lepit na paty ) ale zdejší ódy na herectví s velkým H tedy nesdílím! Hekající Redford nic moc, s bídou průměrné.

• 8.2.2014  23:11

Nekonečná taškařice, ke konci již značně unavující... Musí být strašné pro všechny hejly, který mu naletěli, koukat v kině na to jak si to ten sráč dokázal užít.... za cizí prachy. (bohužel ne každýmu to dojde, že na to aby se měl jeden blb dobře se musej složit se svejma životníma úsporama spousty jinejch amíků)

• 2.2.2014  10:11

Hezký triky a sympatická Portmanka, toť vsjo! :) Už to trochu začínají být Star Wars, ale jednou se to vidět dá.

• 2.2.2014  10:10
    Donšajni (2013)

Oslizlé slintání starého senily! Trapné dialogy, naprostá nepřítomnost humoru. Film o přestárlých pro přestárlé. Silně mi to připomíná jakési Odcházení jednoho starého ožraly. Otřesné nehraní "herců" - výsledek osciluje mezi Odpadem! a Jednou hvězdičkou - jedna hvězda za tu operu, kterou můžu, krásná Mozartova hudba, kterou se nedaří prasit ani odporným českým překladem.

• 1.2.2014  17:08
    Konzultant (2013)

Slabší rozjezd a "happyend" jak z praku :) (škoda jen těch červenejch šatů na smetišti a "filmečku" na DVD - holt život je krutej...)

• 28.1.2014  21:15
    Babovřesky (2013)

Zbytečně dlouhá reklama na Citroen, Medovník a další PP. Jinak opravdu kýbl sraček :( velebnosti!

• 19.1.2014  19:29
    Ritual (2013)

Tak dumám za co dát týhle sračce aspoň jednu hvězdičku - no snad za to, že jsem cca od půlky koukal už s rychloposuvem a ušetřil tak nějaký čas. Děkuji. Jinak tato supersrajda, kde vypatlaná blondýna jde na pokoj s nesympatickým mrožem (za prachy?) a pak se začne dít jedná totál debilita za druhou... no strašný fakt. Úroveň asi jako středoškolská ročníková práce s vypůjčenou starou kamerou. Děs běs!

• 19.1.2014  17:50

Oh my god, such a shit! Takové modelko-kurvoidní "herečky", kterým nevěříte ani pozdrav... jediný hodně dobrý je srandovní angličtina jednoho z "herců" (Sam) no malá špetka horroru tam někde je...

• 18.1.2014  22:32
    Ona (2013)

Hustej fičák, na povrchu to vypadá sice jako celkem přiteplalá sračka, ale pod povrchem mi běhá mráz po těle z takovéhle "budoucnosti". Ale mílovými kroky se k ní blížíme, Odumba v Americe a bolševici v EU na to pracují dnem i nocí. "1984" v soft-core verzi. Doporučeno.

• 18.1.2014  11:43
    Enderova hra (2013)

Kdo nečetl knihu a neví o čem to je, asi se mu to moc líbit nebude... film jede spíše po povrchu a jen lehounce naznačuje hloubku knižního zpracování. Trochu dětinské zpracování, chápu že nižší věkový rating = vyšší zisky (stejně jako u Hobbita je to pak spíš pohádka proděti než temné fantasy). Docela dobré triky, vesmírné bitvy vypadají celkem dobře. Taky slušně obsazené a alespoň průměrně zahrané (na Fordovi je už znát jeho věk a jeho projev už nemá takový drive jako dřív). Kdo zná knihu tak nutno zkouknout! :)

• 18.1.2014  11:39
    Mrtvý stín (2012)

Velmi šťavnatá chuťovka! Zajímavé retro zpracování, napínavé až do konce (20min). Vřele doporučuji!

• 12.1.2014  12:42

Moc pěkné gore, taktéž ukázka kulturní změkčilosti ostrých hochů, kteří nejsou ochotní ani svázat pár pasáků aby nebyly obratem odhaleni jedním z nich Talibanu. Trochu rozpačitý konec, na můj vkus až moc patosu a taky nevhodný výběr hlavního hrdiny - Wahlberga. Jinak celkem doporučeníhodné - silných 80%.

• 12.1.2014  12:36

Velmi slušně natočené, hezký akční konec s happyendem kdy každý dostal co zasloužil. Vybrané pasáže by měli promítat užitečným idiotům obhajujícím multi-kulti přistup a taky by už pobřežní hlídky měli začít vracet nebo radši rovnou potápět ty lodě co připlouvaj do EU (Itálie). Nechtěl bych se nechat od vychrtlíků kulturně obohacovat u nás doma,ale bohužel mě to zřejmě v budoucnu čeká, už teď se stačí projít kolem Václaváku :( Ale i tak jeden z nejlepších filmů roku.

• 3.1.2014  21:53

Vždycky když jsem se probudil, tak jsem čuměl jako blázen - máme vraha...pak to bylo tak napínavý, že jsem usnul.... vzbudím se, ty woe máme zase vraha, jenom jinýho..... tak nevím - nebyl to sestřih seriálu? :(

• 1.1.2014  19:16

Velmi slabé, žádná pecka se nekoná! Průměrnej nápad, zajímavé rozuzlení, ale příšerně zahrané :( Herci jak na úrovni ochotníků, nejde jim nic věřit, otřesné. Přitom jsou z toho celkem vidět prachy v rozpočtu a jedna hvězda za efekty moderní (blízká budoucnost) společnosti (elektronika, komunikace apod.) ale ve spojení se starým (současným) autoparkem? WTF? No moc neočekávejte.... škoda.

• 1.1.2014  13:14
    Invasor (2012)

Není to špatné. Celkem dobrý příběh. Má to i dobrý konec = takhle by měl skončit každý "dobroser", snažící se bojovat se systémem. Prostě debílek, dostal co zasel, to mě potěšilo! :) (možná skoro i na 4 hvězdičky) (jednou se vidět dá)

• 1.1.2014  13:11
    Gamgi (2013)

Jedna hvězda za efekty (je vidět rozpočet), ale jinak je to slabé, slabé a zase slabé. Nudná a ukecaná asijská romance na pozadí epidemie ptačí chřipky. Škoda. Mělo to potenciál.... :(

• 26.12.2013  21:26

Patos jako prase! :( Hnus velebnosti!

• 20.12.2013  23:24

Vůbec to není špatné. Velmi slušný potenciál, je na tom však trochu vidět málo peněz. Velmi slušný nadprůměr! Dokonce jsem se i trochu bál... :)

• 17.12.2013  23:19

No vůbec to nebylo špatný! Pěkný gore, krásně kruťácká záležitost a krutopřísně krásná korejka :) (vypadá na 13 a je jí 31 = kurňa!)

• 14.12.2013  21:00
    Contracted (2013)

Trocha hnusu, pomalý příběh (který vlastně není příběh) a nakonec.... ? Celkem mě to nijak nenadchlo. Potenciál tam byl, ale chtělo by to dotáhnout.

• 8.12.2013  12:43
    Insidious 2 (2013)

Není to vysloveně špatný, ale taky žádná velká hitparáda... Pořád dokola omílané se stává už poněkud nudným. Ale pořád je to lehký nadprůměr. Vypadá to laciněji než předchozí díl, tak jako televizněji. Čekal bych víc.

• 16.11.2013  10:50
    Elysium (2013)

Souhlasím s tím, že je to luxusně natočená sračka, moc pěkně udělané, bohužel je tam natlačen ten multikulturní přesah, slzičky těch neúspěšných a má to nechutně optimistický konec jak v pohádce. Nutno vyzdvihnout naprosto famózního padoucha - Sharlto Copley - kterýmu držíte palce až do konce a užíváte si ten jeho jihoafrickej hantec z předměstí! Moc pěkný, ale District 9 byl přece jenom lepší. Škoda.

• 10.11.2013  11:45
    2 zbraně (2013)

Spíše podprůměrné. Tyhle filmy mě kdysi bavily, ale začíná to být už nudné... Naivní a průhledné, místo vtipu hodně křečovité, kýčovité a nudné. Stále stejní lidé (Wahlberg) s IQ tykve. Škoda peněz.

• 10.11.2013  11:42
    Wolverine (2013)

Vůbec jsem nečekal, že to bue až tak dobré. IMHO lepší než ostatní ze série X-MEN. Více do hloubky, ne tak ploché, sympatický Rosomák a hezká japonečka. Moc pěkné!

• 2.11.2013  22:12

Vůbec to nebylo špatné! Sice trochu slabší rozjezd, ale to dostane grády. Kdyby bylo víc peněz, mohlo by to vypadat třeba i jako Prométheus. Dávám 80%!

• 2.11.2013  22:08

Slabé, slabé, slabé! Silně amatérské, laciné triky, směšné kostými, nelogičnosti až nesmysly.... jedna hvězda za snahu, ale je to opravdu VELMI SLABÉ!