Barbar (2022)

Jedna hvězdička dolu za to, že se hlavní představitelé (ona i on) chovali jako banda debilů. Jinak to mělo slušný potenciál, do cca půlky pecka za plný počet, potom se to trochu zvrhlo do komedie. Škoda. Ale i tak docela dobrý.

Pobřeží moskytů - Nejméně ohrožený druh (2022) (epizoda)

Tak jedna hvězda za exteriéry, jinak zralé na Odpad! Páníček má bebínko a to ho vyřadilo z provozu, je třeba sehnat v pralese medicínku. Ty wogo, kdo má na tohle koukat? Hnus, končím s tím.

Pobřeží moskytů - Napáchané škody (2022) (epizoda)

Dějově velmi slabé, slušné exteriéry, dozvídáme se konečně proč rodina utíká, ale nejde o nic světoborného. Docela velké zklamání a nuda. Rádoby oduševnělé kecy, reálně úplně o prdu. Samozřejmě si zase poslechneme blábolení klimatické církve o vypouštění CO2 a další blbosti a nesmysly.... ach jo. Takřka nekoukatelné, seriál zřejmě cílí na prostoduché američany, co věří že se dá připojit topinkovačem přes internet do databáze CIA nebo NSA.

Úsměv (2022)

Tak nebylo to úplně marný, ale taky to není pecka co by mě vystřelila z papučí... jednou se to dá.

S písní v tísni (2022) (TV film)

Tak snad už přiletí ti mimozemštani.... nic jinýho si lidstvo nezaslouží. Film o ničem, jediný co vypadalo lákavě bylo to pečený koleno. To hrálo naplno, zbytek herecké výkony na úrovni pařezů. Strašné. To byl studentský film, středoškolská práce?

Na západní frontě klid (2022)

Velmi velmi slabé až nudné. Naprosto ploché figury, které jsou vám úplně fuk a prostoduchý děj. Oproti původnímu zpracování je tohle pouze slaboučký čajíček. Škoda peněz a času.

To nic, drahá (2022)

Rádoby opulentně natočené nic. Jindřich párkrát vylízá Olivu a pak je předvídatelný konec. Chmmm. Slabota.

Velká premiéra (2022)

Film se točí pořád v kruzích, není tam nic moc zábavného. Občas probleskne nějaká rádoby zábavná scénka s Krobotem, která ale není dotažená do konce. Nakonec byla nejzábavnější Jenovéfa v podprsence, škoda že nebyly vidět celý kozy, dal bych o hvězdičku víc. Když koukám na Šimčíka, tak se divím, že je schopen zaplatit složenky tím svým "herectvím", ale snad má i nějakou brigádu v Penny nebo tak. Jinak za tohle co tam "herci" v divadle předvádí, za to je někdo platí?

Ruce v záruce (2022) (TV film)

Velmi podprůměrná záležitost. Většinu času bylo křečovité trapno, vtip jsem nezaznamenal ani jeden. Herci neměli co hrát, režisér co režírovat. Televizní reklamy na prací prášek nebo dámské vložky jsou mnohem zábavnější. Děkuji ČT, že jsem to mohl také sponzorovat, příště prosím peníze radši rovnou spláchnout do záchodu!