Solverino

Česko

3 body

• 10.6.2010  17:43
    Turnaj zabijáků (2009)

Fakt hrůza, nedá se to ani dokoukat! Strašná blbost a přehlídka ztraceného času! A toho zastřelenýho psa si taky mohli odpustit! :( Hnus!

• 10.6.2010  17:41
    Šťastlivci (2008)

Velmi pěkné, dívatelné a celkově vydařená road movie! Tim Robbinson ve filmu dokonce šuká - to jsem ještě neviděl, jak lidské! Doporučuji!

• 10.6.2010  17:38

Jak tu už někdo napsal = směšná parta topmodelek v kožených oblečcích a botoxem napíchaný tlamy stále s našpulenými rty do O (hádejte jak se dostala k filmu a co dělá rejžovi mezi každým záběrem?) Chvílema i dívatelné, jinak většinu filmu hodně prostoduché a až naivní triky. Lycané jsou dosti politováníhodní :( chudáčci pejsáčci (samozřejmě rasově vyvážení, v rumunsku na blatech se bežně vyskytuje i černoch!) Hnus velebnosti! Velmi sestupná tendence!

• 10.6.2010  17:34

Hooodně dobrá animace, spousta super hlášek a pan Lišáj je hodně prima! Velmi doporučeníhodné! Viděl jsem 1080i a mohu jen doporučit! Super!

• 10.6.2010  17:32
    Nekromancie (2009)

Bohužel jsem se velmi nudil, jediný světlý okamžik je Mr.Skinny (aka pan Prasátko), to bylo dobrý. Jinak bezbřehé tlachání o prdu odehrávající se chvílema ve sklepní kóji bez brambor a chvílema v chodbě do kotelny. Zřejmě natočena za pár dolarů. Nudný příběh o ničem, lehce inspirovaný Clivem Barkerem (ale pouze velmi lehounce). Celkově nedoporučeníhodné :(

• 28.5.2010  22:24

Celkem slušný! Sice trochu jako Diablo pře kopírák, ale slušný! Jen ta animace kdyby nebyla tak pohádková, slušelo by tomu něco ve stylu Final Fanstasy! Pak by to bylo asi za 5 hvězdiček! Doporučuji!

• 28.5.2010  22:21
    Vlkodlak (2010)

Perfektně provedený průměrný film! Občas trochu nudné, okázale přeplněné triky (cikánskej medvěd), celkem mi to připadalo jako druhej díl Sherlocka Holmese (a trochu horší než SH) :) celkově nic moc, trochu jako Spider Man z 19. století... ach jo!

• 25.5.2010  18:00
    Protektor (2009)

Mnohem lepší než "sezóny v pekle", ale zase to nemá na "kawasakiho růži". Zvláštní rozhlasový styl režie, kdy jsou zřejmě pro snížení nákladů na natáčení některé partie shrnuty v titulcích nebo náznaky v prostřizích. Trochu podivně natočené, vcelku zajímavé, ale podruhé bych to vidět opravdu nechtěl. Nepřipadl mi žádný nad průměr vybočující herecký výkon (s důrazem na prsa Novákové) :) hmmm, celkem to šlo

• 25.5.2010  17:55
    Šepot (2007)

Poměrně dobrý námět, ale bohužel nevalné herecké výkony zabíjející jakékoliv napětí...chvílema se člověk nudí a čeká na smrt dalšího kandidáta. Ale jinak celkem slušný standard. Dá se to jednou vidět.

• 25.5.2010  17:53
    Kmen Andromeda (TV film) (2008)

Zašifrované eko-poselství + nevalné výkony herců 4.kategorie = velmi slabé a velmi nudné :(

• 10.5.2010  19:03

Velmi dobrá detektivka ve stylu Maj Sjowalové a Pera Wahlo! Trošku krvavější a dost drsné = severská škola! Super!

• 10.5.2010  19:00

wov, nikdy bych si nemyslel, že jsem schopen brečet! :) doporučuji pro citlivé povahy = hodně kapesníčků, budete je potřebovat! (všechny!) :) po dlouhé době super!

• 7.5.2010  00:00
    Náš vůdce (2008)

Naprostá bomba! Super film! Psychologická sondička do lehce manipulovatelné dušičky uhrovatých přiblblíků! :) Jak lehce jde nastolit diktaturu... vřele doporučuji ke shlédnutí!

• 6.5.2010  23:57
    Přenašeči (2009)

Jedna hvězdička za blondýnu v plavkách, jinak šílená blbina. Jde prý o život, tak se hádají jak dementi o blbosti a podružnosti, pořád ty samá klišé a plky o prdu, kdyby šlo skutečně o život, takovýhle estéti by nepřežili dýl než 5 minut! Prostě americký teenageři, holota dobrá jen jako materiál do nějaké debilní vyvražďovačky! Zlatý 28 dní poté!

• 6.5.2010  23:53
    Bokovka (2004)

velká nuda... nekonečné blábolení o ničem... vydržel jsem cca 20 minut... velmi slabé!

• 27.4.2010  10:59
    Taxidermia (2006)

Tak jsem to dal až na podruhé. Ale jinak teda bomba, čuměl jsem jak puk! :)

• 27.4.2010  10:56
    Žízeň (2009)

Jedna hvězdička za sexy korejku a druhá za zajímavé ztvárnění. Jinak celkem dost nuda, dal jsem to asi na 3x jinak na usnutí, chvílema trochu nepochopitelné. Zajímavý je korejský způsob života sám :) jednou kouknout se na to dá, doporučit jako kvalitní film ale ne.

• 27.4.2010  10:48

Převeliká bída :( obrovská nuda, trapně rádoby drsné scény, které jsou spíše k smíchu nebo k pláči, Eva Mendes je víc kurva než sexy a pořád se jen "cool" fetuje, fetuje a fetuje :( Val Kilmer vypadá je "ovarové koleno" - jestli to někdo srovnává s We Own the Night (Noc patří nám), tak to ani náhodou, Špatnej polda je trapným, slaboučkým odvarem, který mu nesahá ani po palce u nohou! Vše odhadnutelné kilometry dopředu. Jedinej slušnej herec v celým filmu je XZIBIT! Jít na to do kina = škoda peněz!

• 23.4.2010  00:12

Jedna hvězda za Kilmera, jinak otřesnej blábol o oteplování, málem jsem z těch keců prozvracel celej film. Slušnej potenciál, ale děsivej amatérizmus, hnusný a nesympatický herci a ekologický pindy :( Mohl z toho bejt druhej The Thing, ale bohužel, odpad!

• 22.4.2010  21:41
    Triangle (2009)

Tak tomu se říká absolutní deja-vu! To bych opravdu nechtěl zažít, ten pocit bezmoci... :(

• 2.4.2010  20:32

Velmi velmi velmi dobré! Po dlouhé době český film, který se mi líbil. Vynikající p.Huba! Vřele doporučuji! Hřebejk mohl vytěžit víc, ale i tak dobré. O několikm tříd lepší ta superblbost s přiblblým Hádkem (přeceňované 3 sezony v pekle).

• 2.4.2010  20:30
    Plague Town (2008)

No vydržel jsem to až do konce, ale ničeho zajímavého jsem se nedočkal :( Převeliká slabota... celkem o prdu, trocha gore a trocha hloupostí... celkově velká nuda a bez nápadu.

• 30.3.2010  01:32
    Svatyně (TV seriál) (2008)

Převeliká slabota! Šílený triky, hrozná nuda, jedna hvězdička za Amandu :) (i když blond jí slušelo víc než ta tmavá paruka)

• 30.3.2010  01:30
    Supervoják SS (TV film) (2006)

Opravdu děsný! Úroveň triků jak ve staré hře pro Atari :) Hnus velebnosti!

• 11.3.2010  23:33

Naprosto strašné! Težkopádná trapárna.

• 11.3.2010  23:31
    Populace 436 (2006)

Hodně nudná záležitost... žádný příšerky, žádný mrtvolky, kozičky, nic , jenom nuda, nuda, nuda...

• 11.3.2010  23:26

Celkem nic moc. Stravitelné asi jako KFC nebo McDonald, nasytí ale nenadchne :( (a trochu po tom pálí žáha)

• 6.3.2010  00:05

Jedna za herecké obsazení a jedna za celý film. V součtu nic moc, trapný pokus o vtip. Ani kvalitní obsazení to nemůže zachránit. Mnohem blbější než Hanební parchanti, to byla blbina, ale aspoň chvílema vtipná :)

• 28.2.2010  21:41
    Harry Brown (2009)

Na 5 hvězd to sice není, ale jinak svěží a akční, jak jen důchodce může být! :) Škoda té rozedmy, mohl jich poslat do prdele daleko víc! (elementární ukázka kam vede zákaz držení zbraní civilistům a multikulti předposrání)

• 28.2.2010  21:38

Romantika pro starší a pokročilé! Skvělý Alexander Siddig a příjemná Pat Clarkson, jinak tam skoro nikdo nehraje, jen stafáž. Spíše cestopisné a žánrové obrázky z Káhiry a Egypta (vidět je jen to pěkné, špína se nevešla na plátno ani do scénáře). Dá se to vydržet...