LOVEní (2019)

Klasický film o ničem... dlouhá reklama na PP, kterou si sponzorské filmy zaplatily, pitvořící se herci a scénář 100x viděný předtím. Totální ztráta času, rádoby "dílo", které nepřinese nic nového ani přínosného. Prakticky nechápu proč se takové filmy točí a jestli na to vůbec někdo chodí do kina. Bylo by mi líto peněz za lístky. Ještě víc je mi líto, že platím daně a podporuju takovýhle srajdy.

Všechno bude (2018)

Tak to je velká sračka! Dialogy jako když je napsali retardovaný jedinci, na sebe nenavazující, prostě jako kdyby si každej vytrhnul z telefonního seznamu několik stránek a pak je společně předčítali, každej kousek. Proboha kdo tohle platí!? Doufám, že ne já ze svejch daní... Taková kokotina! A naprosto otřesná hudba (to ani hudba není, jen otravné zvuky). Nejlíp hrále ten chlupatej pes, jsem chvíli nevěděl, jestli to není Chuwbaka z Hvězdnejch válek? Ale nebyl, i když čuměl úplně stejně!

Aziz Ansari: Right Now (2019) (pořad)

Tak zas tak moc vtipný to není... asi nejsem ten správnej "kavárník" a ani dostatečně "uvědomělej" abych se smál každý blbosti, která tam zazní. Pár pousmání, ale celkově slabé.Spíš to vypadá jako nějaká sekta, která se směje úplně všemu, asi něco pouštěj do sálu v klimatizaci, jinak tomu nerozumím, Na takový Monty Python Flying Circus to nemá ani zdaleka.

Stranger Things - Kapitola osmá: Bitva u Starcourtu (2019) (epizoda)

... a pořád to stejné, jako v první i druhé sérii... pořád ty nesympatický fakani s šílenejma xichtama, na který se nedá koukat, děsivě šablonovité, patetické, silácká kecy o prdu a pořád dokola a dokola... určitě bude čtvrtá a pátá série... se stejným scénářem, není třeba nic novýho vymejšlet, je to jako Nemocnice na kraji města.... (jedna hvězda za velmi dobré retro reálie) tak ten konec, ze kterýho stříkal patos a syntetické emoce, to ne, to se nedá ani jsem to nedokoukal, škoda

Stranger Things - Kapitola sedmá: Kousnutí (2019) (epizoda)

Patetické, komediální, dětinské, křečovitě přehrávané.... pořád dokola, 100x vylohouvanej pytlík čaje.... už to značně nudí. Velmi slabé.

Bažináč - Pilot (2019) (epizoda)

Po cca 30 min pilotního dílu vím, že koukat na to nebudu, že to nedám. Velmi nesympatické obsazení, zřejmě modelky 5. kategorie a neherci. Tváří se děsně prkenně a nedá se na to koukat. Digitální efekty mě tedy neoslovily. Velmi slabé. Děkuji, ale 18ti letou "doktorku" vypadající jako laciná kurva a úslužného asiata co jí chce pořád obtáhnout vidět nemusím.

My (2019)

Těsně na hranici jedné hvězdy a Odpadu! - film celkem o hovně a se super stupidní zápletkou. Chjo, ztráta času.

Hra o trůny - Poslední ze Starků (2019) (epizoda)

Modrý kód nebo GOT, vyjde to prakticky na stejno, plně se obnažuje totální tvůrčí impotence a neschopnost "tvůrců" tvořit bez předlohy. Jsou to bohapustí kopírovači, neschopní samostatně cokoliv stvořit. Nuda jako prase!

Země na scestí (2019)

Jedna hvězda za triky víc či méně podařené, zbytek obrovská nuda. Vydržel jsem asi hodinu a pak začal dřímat. Dějově je to naprostá zoufalost... zmatených číňanů pobíhajících v červených montérkách s koulí na hlavě v -90C jsem víc nedal.