Srbský film (2010)

Vůbec to není špatné! První půlka je "ujetá" naprosto v normě = tedy na dnešní dobu standartka! Druhá půlka už je docela dost krvavá a ujetá, ale nic co by se nedalo. Mnohem méně zvrácené než třeba Human centipede, to bylo jiný kafe.

Ledová smrt III (2010)

Velmi podprůměrné až slabé. Otřepaná klasika, tisíckrát přežvejkaný a nic novýho. Opravdu velká nuda, žádný pěkný gore, herci dosti toporní, slabotička slabota.

Bastardi 2 (2011)

Ještě větší amatérština než jste čekali. Pár rádobyvtipných hlášek. Toporní herci i neherci, prapodivný děj a nelogické kopance. Zajímavé je, že herci hrají hůř než amatéři, je vidět že všichni musí platit z něčeho složenky :( Jedna hvězdička za Andreje Hryca - ten je špica!

Země kůlů (2010)

Vůbec to nebylo špatné! Přiměřené drsné, barvité a šťavnaté. Příjemné překvapení! Velmi doporučeníhodné! Dostatek krve a slušné gore. Hodně muziky za pár kaček.

Anonym (2011)

Když vidím ty dnešní fatální slátaniny o ničem, neváhám dát plný počet. Rhys Ifans byl naprosto famózní! A Vanessa Redgrave jen o chloupek "méně" famózní. Hodně překvapil Emmerich, schopný natočit takovouhle lahůdku a zároveň braky jako 10.000 BC apod. Pro mě poněkud překvapující...

Jeden musí z kola ven (2011)

Plný počet! Film je super, jen se u toho musí spíš přemejšlet, než jenom civět a chroupat popkorn, jako u akčních filmů. Velice pěkně a do detailu udělané. Fantastické reálie, exteriéry i interiéry. Napětí až do konce, naprosto vynikající Gary Oldman. Fakt naprosto parádní, i s tou tečkou (pod okem) Colina Firtha na konec! Nedoporučuji mladším ročníkům, mohli by se dost nudit.

Muži v naději (2011)

Pestrobarevná a na můj vkus příliš dlouhá reklama na Citroen! :( (jedna hvězdička za výborně zvládnutej product-placement = o ničem jiným ten film není) Celkově dosti nudné, natahované, bez jiskry, všichni hrají aby měli na složenky. Pro mě nesympatická a příliš kurvoidní Vica Kerekeš. Konec už jsem neviděl, protože jsem usnul (přeci jen Citroen není má oblíbená značka aut). Velká slabota!!!

Poupata (2011)

Takoví lidé by neměli mít vůbec volební právo!!!

Pan Bobr (2011)

Čekal jsem obrblbost, ale nakonec docela dobrý. Dalo se to dokoukat až do konce.

Válka Bohů (2011)

Zklamání roku! Jedna hvězdička za "souboj" bohů s titány, jinak nuda a slabota největší! Otřesnej propadák plnej totálních nesmyslů a blbostí. Takovou kravinu nezachrání ani digitální krev a dvě tuny slaboduchejch triků. Větší blbost než počítačová hra přibalená ke křupinkám!