Akta X - Plus jedna (2018) (epizoda)

No hurááá! Zase se tam konečně něco zajímavýho děje - neotřelý nápad, hodnotím velmi positivně!

Konvert (2017)

Palec nahoru za zajímavej námět i za slušné zpracování. Netflix by z toho udělal seriál minimálně o dvou řadách... :o)

Bright (2017)

Hele, hele, hele... to ale vůbec není špatný! Slušně natočený, má to spád i švih, po vizuální stránce přímo lahůdková záležitost, výborná hudba... trochu slabší dějově, ale tady není moc do vymyslet = celkově to hodně pobaví a na jednou zkouknutí je to výborné! Hodně velká bžunda - černoši jako orci! Ha ha :)

Stopy spravedlnosti (2017)

Moooc pěkný, skoro za 5 hvězd. Má to šmrnc a pěkně to odsejpá, moc hezky se na to kouká.

Všechno nejhorší (2017)

Sympatické a nakonec to vůbec nejni špatný... (hlavně ta sympatická mladá hééérečka :)

To (2017)

Docela to není až tak marný, těším se na pokračování po 27 letech... (kdo četl, ví)

The Limehouse Golem (2016)

Velmi příjemné překvapení... super ponurá dobová atmosféra, slušné gore a překvapivé dějové zvraty až do poslední chvíle = vřele doporučuji k pokoukání!

The Wall (2017)

Ale přátelé moji, to vůbec nebylo špatné... příjemné překvapení se zajímavým koncem :) doporučeno k pokoukání.

Naprostí cizinci (2016)

Docela prima konverzačka ze života otroků WhatsApu a dalších sociálních sítí, kde si navzájem na sebe vyblívají úplně všechno s pocitem, že se to nikdo nedozví :(

Vetřelec: Covenant (2017)

No, ehm, zase docela zklamání, ale není to až tak strašný - především po obrazové stránce dokonce super. Určitě nutno vidět pro všechny fanoušky jak kultu kolem tzv. alienů, taki pro fanoušky žánru sci-fi. SPOILER ALERT = Občas jsem se přistihnul, že mě trochu tahají za oči ty obrazové chyby - především velikostní disproporce - kdy např. z přistávacího modulu o velikosti větší dodávky vystupuje řada lidí a pak se ve uvnitř pobíhá do alelujá chodbama dlouhýma jako ve vlaku. Vždycky si říkám kam se proboha vejdou všechny ty motory, palivo, podpora života, skladovací prostory, ošetřovna.... atd. atd. No to už vůbec neberu v potaz loď Covenant, tak je to ještě drastičtější... Taky mě neskutečně serou ty myšlenkový kotrmelce rádoby "vědců", kdy neznámý signál zachytí helma ve skafandru s minimálním dosahem, na lodi nikdo nic neslyšel, při první příležitosti se obrovská loď přesunuje k jinému cíli (zřejmě má spoustu zbytečného paliva ke spoustě manévrů, brzdění, obratům atd... Na planetu kde jsem nikdy nebyl se zásadně vystupuje bez zabezpečení proti bio nákaze či predátorům atd, atd. (jsem čekal, že budou hned pít z kaluží apod.) hlavně že mají slušivé uniformičky a čepičky... Při první příležitosti začnu hystericky ječet a zmatkovat, dělat nesmyslná rozhodnutí ohrožující několik tisíc lidí a celou loď atd. atd. = se vůbec nedivím, že je lidstvo určeno k vyhynutí, když by se posílali na důležité úkoly takový bandy trotlů :(