Criminal: V hlavě zločince (2016)

Stará garda v čele s Gery Staromužem a Tvrdým Kevinem! A kurwa válej, chlapi válej! Dobrý :o)

Jason Bourne (2016)

adrenalinová jízda poněkud nataženého charakteru... časem lehce nudnější... Alicia je fakt prima kus, ale bohužel vypadá tak na 13 a je spíš k smíchu :) (a už vůbec si jí nedokážu představit jako Tomb Raiderku, to bude teprve prdel.... (možná)

Oltre il guado (2013)

Hele překvapení... zhruba kolem půlky to už vypadalo na 5 hvězdiček, ale nakonec za 4. Hodně dobrý! Super atmosféra

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Ač tyhle komiksový cypoviny moc nemusím, tak tohle bylo fakt celkem dobrý. Asi jako Man Of Steel. Slušný. Ben Afleck byl super netopýrek :) SPOILER: A opět mě nebetyčně sere jak chtějí ty nejzbytečnější lidé (politici) rozhodovat o tom, kdo bude Supermanem zachráněn a kdo ne. Přece si nebude zachraňovat podle sebe (co kdyby potřeboval zrovna zachránit někdo důležitější). Sráčové posraní političní!

Nena (2014)

Velice pěkné,civilní a hezky vtáhne do děje. Hlavní hrdinka je velmi sympatická. Doporučuju.

Stíny Manhattanu (2016)

Vůbec není špatné, doporučuji sledovat večer, v klidu, potmě, se skleničkou dobrého pití. Docela velmi slušný nadstandard.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Původně pět hvězd, v rámci šesté řady úprava hodnocení směrem dolů na čtyři hvězdy. Začíná to jít dolů, už to nemá žádnej drajv a usínám u toho.

Triple 9 (2016)

Hele za mě docela dobrý...! Dá se na to koukat celkem dobře!

Kosti a skalp (2015)

A kurwa to se celkem povedlo, vše krásně naturalistické, úplně cítím pach krve...