Hrozba v poušti (2008)

Škoda těch poměrně slabých triků a nabubřelého "chlapáctví" několika looserů :) Jinak celkem zajímavý námět - mohlo by to být jinak mnohem koukatelnější!

Husk (2011)

Opět banda zpovykanejch hloupejch teenagerů určená k pozabíjení. Chvílema to má na víc, ale ke konci už jen nuda nuda nuda a totálně hloupé chování těch blbečků. Vždycky mě to popouzí, nikdo se nechová logicky a všichni jsou tak hloupí :(

Hvězdná brána: Třetí říše (2018) (seriál) odpad!

Tak zřejmě jde o komediální seriál na úrovni reklamy na zubní pastu. Všichni v tom vypadají jako buzeranti a jedna mladá bloncka... bože co je tohle za mega trapárnu!?

Chainatawoon (2015)

Hodně dobré. Zajímavá sonda do asijské (korejské) mentality. I když mám "gangsterka" hodně peněz tak nejezdí ani mercedesem, ale relativně sociálním autem. Nikdo nemá extra hustý oblečení a žerou furt jen ty nějaký Kimovy speciality ze psů a koček. Život nemá prakticky žádnou cenu (vyjma člověka na součástky). Je zajímavý na to koukat očima bílého evropana. Velice poučné (obdobně jako filmy z arabského prostředí - asijská ani arabská kultura nelze kombinovat s evropskou = IMHO je multikulti absolutní nesmysl, kultury pouze mohou vedle sebe koexistovat, mix není možný).

Chained (2012) odpad!

Převelice slabé, nudné a samoúčelné násilné. Zřejmě máme litovat toho magora. Opravdový odpad!

Channel Zero (2016) (seriál)

Prima, zajímavý. Jen pořád ani po posledním dílu nevím proč měl po celým těle ty zuby? Poradí někdo co to jako má znamenat?

Channel Zero - Ashes On My Pillow (2018) (epizoda)

Průměrná záležitost s jednou moc pěknou lekačkou... zatím trochu dost natahované... asi zkusím ještě jeden díl. Snad to bude lepší než Řezníkův špalek a méně zmatené než Barák bez konce... proti první sérii je to dost slabé...