Vetřelec: Covenant (2017)

No, ehm, zase docela zklamání, ale není to až tak strašný - především po obrazové stránce dokonce super. Určitě nutno vidět pro všechny fanoušky jak kultu kolem tzv. alienů, taki pro fanoušky žánru sci-fi. SPOILER ALERT = Občas jsem se přistihnul, že mě trochu tahají za oči ty obrazové chyby - především velikostní disproporce - kdy např. z přistávacího modulu o velikosti větší dodávky vystupuje řada lidí a pak se ve uvnitř pobíhá do alelujá chodbama dlouhýma jako ve vlaku. Vždycky si říkám kam se proboha vejdou všechny ty motory, palivo, podpora života, skladovací prostory, ošetřovna.... atd. atd. No to už vůbec neberu v potaz loď Covenant, tak je to ještě drastičtější... Taky mě neskutečně serou ty myšlenkový kotrmelce rádoby "vědců", kdy neznámý signál zachytí helma ve skafandru s minimálním dosahem, na lodi nikdo nic neslyšel, při první příležitosti se obrovská loď přesunuje k jinému cíli (zřejmě má spoustu zbytečného paliva ke spoustě manévrů, brzdění, obratům atd... Na planetu kde jsem nikdy nebyl se zásadně vystupuje bez zabezpečení proti bio nákaze či predátorům atd, atd. (jsem čekal, že budou hned pít z kaluží apod.) hlavně že mají slušivé uniformičky a čepičky... Při první příležitosti začnu hystericky ječet a zmatkovat, dělat nesmyslná rozhodnutí ohrožující několik tisíc lidí a celou loď atd. atd. = se vůbec nedivím, že je lidstvo určeno k vyhynutí, když by se posílali na důležité úkoly takový bandy trotlů :(

War Machine (2017)

Bombice, královsky jsem se bavil Pittovým hereckým koncertem :) super prdel!

Priťaženije (2017)

Celkově spíše slabší, ale několik pěkných triků, jinak naivní jak 13letá panna :( Ale i tak je to lepší, než patetická US produkce. Škoda té zbytečné romantické linky....ale zase vím, že jsou mimozemšťani vlhkým snem mladých dívek a umí senzačně líbat.

Rozpolcený (2016)

Naprostý herecký koncert McAvoye, kterému celkem zdatně sekunduje (kukadla poulící) Anna Taylor-Joy! Well done! I s malým kašpárkem a malým rozpočtem jde zahrát velké divadlo! ... Viď Hedwigu!

Pontypool (2008)

4 hvězdy za hodně neotřelý nápad - bohužel provedení je takové trochu laciné, ale jinak OK

Spectral (2016)

Na to že jsem skoro nic nečekal jsem toho dostal až až.... celkově naprosto super, pro milovníky sci-fi! Škoda jen toho povrchního "vysvětlení". Ale jinak celkem bombice!

Morgan (2016)

V průběhu vás serou ty nekompetentní blbci, ti ale dostanou po zásluze a konec se dá odhadnout. Jen si říkám, kde sakra vzali takovou mrňavou prcinu (L4)?

Desierto (2015)

Prima film na studené zimní večery. Vypadá to pořád dobře, dobře a pak se to nakonec pokaká... škoda! No nemůže mít každej film šťastnej konce :(

Channel Zero (2016) (seriál)

Prima, zajímavý. Jen pořád ani po posledním dílu nevím proč měl po celým těle ty zuby? Poradí někdo co to jako má znamenat?

Časové pásmo bylo změněno