V zajetí démonů 2 (2016)

Když se řekne Conjuring, v hlavě se mi to automaticky spojí s Jamesem Wanem, protože tyhle horory o démonech fakt točit umí. Kvalitní řemeslo. Viděno v Golden apple cinema ve Zlíně a chybu jsem rozhodně neudělal. Za mě jeden z nejlepších hororů za posledních snad 20, možná 30 let..

Fantomas (1964)

Jean Marais a Funés by toho Fantomase mohli chytat, pátrat po něm dodnes, ale je to marný, je to marný, je to marný ... výborná francouzská komedie!

Statečné srdce (1995)

I po letech bych před Melem smekl klobouk. Mistrovsky-historické dílo, na které se musí podívat každý divák, co si v tom aspon trochu libuje. Bez svobody by to opravdu nešlo.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Není lepší reality show než právě tahle a klidně se s váma budu hádat 24 hodin denně. Opravdu to miluji !

Arabela (1980) (seriál)

Asi si nemusíme lhát, 90% z nás jsme na Arabele vyrůstali...

Vlk z Wall Street (2013)

Tady fakticky ty tři hodiny utekly jak voda a věřte mi, že jsem pomalu ani nemrkl. Martin Scorsese je jeden z nejlepších režisérů vůbec a opět to musím po shlédnutí Vlka z Wall Street potvrdit. Je to fakt mazec, co se v tom filmu událo. Kdyby Vlka neztvárnil Leonardo, možná by to nemuselo být až tak dobré ... ale to je to KDYBY, znáte to.

Bez dcerky neodejdu (1991)

Shodou okolností jsem se k tomuhle filmu dostal jednoho dne, kdy mi ho doporučila moje babina, která dokonce má někde ve skříni ještě schovanou knihu podle stejnojmenného románu Betty Mahmoodyové. Opravdu se jedná o silný příběh z Íránu. Představte si, že jste Američanka, máte malé dítě a že si vezmete Íránce, který vás jednoho dne vezme ke své rodině do Íránu a po pár dnech vám oznámí, že se prostě do té Ameriky už nikdy nevrátíte. Co vy na to ? :-) Tak zní má otázka..

Medvědín (2020) (seriál)

Taková ta skandinávská nátura v ( kriminálním ) provedení. Řekl bych, že se jedná o důvěryhodné drama. Náhlédneme do hokejového prostředí.

Avatar (2009)

Avatar byl prostě pro mě velice speciálním filmem. Prvním filmem ve 3D, který jsem zahlédl v kině ve Zlíně. Bylo to tak dobré, že jsem musel po týdnu na to podruhé, tentokrát s mým dědou. Ta animace ve filmu, efekty, herecký výkon Sama Worthingtona, Zoe Saldana ... opravdu neuvěřitelné. A mohl bych podotknout, že by to nemuselo být tak parádní, kdyby se na tohle James Cameron vykašlal a dělal to někdo jiný. Nyní si to nedokážu představit. Už ted mě začíná James srát s tím, jak nás napíná s dalším pokračováním. :)))))))) ZŘÍM TĚ !