Na život a na smrt (2013)

Absolutně pominu fakt, jak moc je neuvěřitelné, co všechno ti hoši vydrželi. Protože jinak je to peckovej film. Je to o lidech, kteří si to prošli. Kteří tam zemřeli. Pro američany věc národní hrdosti, pro člověka z jakékoli části světa věc lidské síly a vůle. Také budiž pochváleno poukázání na jeden holý fakt...ne každý Afgánec je terorista a v jejich víře je spousta pevných zásad, které jim může "civilizovaný" západní svět závidět.

Lásky čas (2013)

Příběh obyčejného, byť šťastného života, okořeněného jednou zajímavou schopností. Lehké poselství na závěr a máme tu nenásilný filmek se skvělými herci.

Rodina Addamsova (1964) (seriál)

Sice černobílé, ale o to více srdečné a příjemné. Filmová zpracování, až na několik změn a vyladění, se drží právě tohoto seriálu. Fakt mazec.

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Prvních pár dílů mě to nenadchlo. Ale jak se postupně vybarvují charaktery a vtipy, zjistíte, že se u seriálu příjemně pobavíte.

Tělo jako zbraň (2007) (pořad)

Perfektní dokument bojových umění. Oba sportovci přirostou k srdci, stejně jako některé techniky boje.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Ještě peckovější než první Hobbit. Více akce a více propojení s LotR. Nice. Pár 3D věciček fakt dobře udělaných.

Legenda o Vánocích (2007)

Překrásný příběh. Oparvdu skvěle zahrané, natočené a hlavně...moc krásně vánoční. Podmanivá a drsná krása finské krajiny je doplňována nádhernou hudbou, aby podpořili překrásný příběh. Konec je krásně pohádkový. Kdykoli se podívám znova, hlavně na Vánoce.

Městem chodí Santa Claus (1970) (TV film)

Krásná americká vánoční klasika nám podrobně vypoví vznik legendy Santa Clause. A je to opravdu moc hezké.

Záchranáři (2006)

Výborně natočený film se skvělým Kevinem a skvělým Ashtonem. Opravdu jsem se do toho zažral. Konec potěší i nasere zároveň.