Rivalové (2013)

Na formule jsem nebyl nikdy vysazený. Já radši rallye. Nicméně příběh dvou skvělých jezdců, zrežírovaný jedním z nejlepších současných režisérů, to vás musí chytit. Opravdu veliký příběh, dobře natočený film, úcta v každém záběru.

Gravitace (2013)

Příběhovou linii nehledejte. Lidskost, vůli a perfektní scénář a režii? Toho tady najdete plno. Sandra překvapila, George mohl dostat víc prostoru, nicméně i tak jsem za něj rád. Fakt krásnej film.

Tráva (2005) (seriál)

Místy se to bere moc vážně, ale prdel je to ohromná.

Na život a na smrt (2013)

Absolutně pominu fakt, jak moc je neuvěřitelné, co všechno ti hoši vydrželi. Protože jinak je to peckovej film. Je to o lidech, kteří si to prošli. Kteří tam zemřeli. Pro američany věc národní hrdosti, pro člověka z jakékoli části světa věc lidské síly a vůle. Také budiž pochváleno poukázání na jeden holý fakt...ne každý Afgánec je terorista a v jejich víře je spousta pevných zásad, které jim může "civilizovaný" západní svět závidět.

Lásky čas (2013)

Příběh obyčejného, byť šťastného života, okořeněného jednou zajímavou schopností. Lehké poselství na závěr a máme tu nenásilný filmek se skvělými herci.

Rodina Addamsova (1964) (seriál)

Sice černobílé, ale o to více srdečné a příjemné. Filmová zpracování, až na několik změn a vyladění, se drží právě tohoto seriálu. Fakt mazec.

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Prvních pár dílů mě to nenadchlo. Ale jak se postupně vybarvují charaktery a vtipy, zjistíte, že se u seriálu příjemně pobavíte.

Tělo jako zbraň (2007) (pořad)

Perfektní dokument bojových umění. Oba sportovci přirostou k srdci, stejně jako některé techniky boje.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Ještě peckovější než první Hobbit. Více akce a více propojení s LotR. Nice. Pár 3D věciček fakt dobře udělaných.