Dravci (1999)

Nevim, tenhle film je zkrátka divný!

Dr. House (2004) (seriál)

Seriál jednoduše nemá chybu, co dodat. A ještě se u něj pobavím.

Expendables: Postradatelní (2010)

Ať si říká kdo chce co chce, tohle byl nářez. Nešel sem do kina hledat hlubokou myšlenku s překvapením na konci, šel jsem na pořádnej akčňák a toho se mi dostalo!

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Fuck yeah! Bombastický film plný dědků, co nakopávaj prdele a dávaj jednu hlášku za druhou. Potěšilo mě, že si nebojí pomocí těch hlášek udělat srandu z předchozích filmů a z toho, co koluje na internetu. Efekty podobně jako v jedničce slabý, ale o ně přeci nejde. Jde o akci a tý se dočkáte od asi 3. minuty. PS: Předpremiéra neměla chybu, pivko, tanec u tyče na úvod. :-)

Gran Torino (2008)

Už je to nějakej ten pátek, co jsem hodnotil na csfd. Taky je to nějakej ten pátek, co jsem poprvé viděl Heartbreak Rigde. Ani nevím proč, ale já mu to drsňáctví prostě žeru. Gran Torinu na mě ze začátku působilo dost podobně, válečný veterán co se neusměje a všechny odbyde svím chraplavym hlasem. Pak ale film nabírá jiný spád a ačkoliv jsem čekal, že se Clint konce filmu nedožije, čekal jsem že veme pár lidí s sebou. O to hlubší pro mě byl konec. Clint si na točil další skvělý film, tak doufám, že stihne za zbytek svého života ještě aspon jeden.

Green Lantern (2011)

taková škoda, takhle to zkazit. green lantern má výborný potenciál jako superhrdina, který dokáže takové triky, na které mu stačí pomyslet. být tvůrci trochu více kreativní, mohlo jít o solidní komiksovou podívanou... místo toho vidím pár suchých akcí a laciný epic fight na konec. velká škoda, green lantern na to potenciál měl, už jen z podstaty hrdiny

Hancock (2008)

Tahle komedie mě bavila dost. Jenže bohužel jen do doby, než se tam začal motat "seriózní" děj s vážnou zápletkou. To prostě komediím nesedí a pokazilo to i hancocka. 4 * tomu dám, ale je to na hraně a zachraňuje to jen scéna s velrybou.

Hitman (2007)

Třeba něco přidat za T-Baga a Desmonda :-)