Zelený sršeň (2011)

akční stylovka, která se uvedla povedenou scénkou v klubu :D hlavní duo je dobře sehrané a christopher waltz zase zahral dementního záporáka, což mu jde výborně

Mechanik zabiják (2011)

hodnocení asi není adekvátní, protože děj filmu chvílema lehce ztrácí a objevují se jisté nelogičnosti.. na druhou stranu to není nijak dlouhé, docela jsem se bavil, takže vlastně proč ne...

Iron Man 2 (2010)

solidní akčňák s dobrými efekty.. nicméně o něco slabší jak jednička... trojky bych chtěl vidět, ale bojím se, ab měla co nabídnout... přecijen je Iron Man už docela vyčerpaný..

Repo Men (2010)

mě se tohle prostě líbilo... nechyběla akce, ale zároveň film dává podnět k zamyšlení a ceně lidského života. nedělejme si iluze. a až do konce jsem žral původní zápletku a nečekal bych zvrat u podobného filmu. u mě dobrý

Demolition Man (1993)

Fakt klasika. Sice v roce 1993 neměli ani ponětí, jak to tu bude vypadat v roce 2010, natož v roce 2032, takže například CRT monitory jsou usměvné, ale Stallone a Snipes to vyváží svojí notnou dávkou narušení tamní "harmonie". -"Buď dobrý." -"Buď v prděli!" :D

Město (2010)

Být to krapet kratší, tak by to asi nemělo chybu.

Karate Kid (2010)

Ale jo, já mám prostě tyhle filmy rád a nový karate kid byl přijemnou oddychovkou. Navíc s dobrou čínaňkou jako bonus :D

Zelená zóna (2010)

no, proti očekávání tomu prostě něco chybí... čekal jsem trochu nářez jako od bournea a toho se nedostalo, takže asi i trochu zklamání.. tak 3,5* , nakonec dávám 4 kvůli dobré herecké sestavě..

Hancock (2008)

Tahle komedie mě bavila dost. Jenže bohužel jen do doby, než se tam začal motat "seriózní" děj s vážnou zápletkou. To prostě komediím nesedí a pokazilo to i hancocka. 4 * tomu dám, ale je to na hraně a zachraňuje to jen scéna s velrybou.