Mr.Shock

Student, sportovec, muzikant

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 3.9.2011  14:53
    Sinchronicity (TV seriál) (2006)

Pecka minisérie... Zářný případ toho, jak se milostný troj/čtyřúhelník může zamotat, pokud jeden ze zúčastněných má kapavku :))) Sympatičtí herci, zajímavé příběhové linie, dobrá kamera, dynamická hudba.

• 31.8.2011  02:54
    Hanna (2011)

Tenhle snímek pravděpodobně bude chtě nechtě vždycky srovnáván s lehce starší SALT a uznávám, že tématika v mnoha ohledech "nebezpečné" agentky na útěku tak nějak nabádá k porovnávání, nicméně oproti SALT vidím u Hanny rozdíly v angažovanosti postav. Zatímco v SALT se jedná o boj Jolie proti celé vládní agentuře, respektive vládě samotné, Hanna je drama poměrně minimalistické, s jedinou (a zářivě se usmívající) hlavní záporačkou. Blanchett je v roli agentky CIA naprosto úžasná. Totálně jsem jí tu (omlouvám se za vulgarismus) svini, včetně fetiše na přehnanou dentální hygienu, věřil. Co říct k představitelce hlavní postavy? Nezmůžu se než na wow.... Z malé holčičky, která v Pokání svou rolí přinášela a zosobňovala hlubší poselství, než si ve svém věku pravděpodobně sama uvědomovala, roste mladá, poměrně atraktivní a velice talentovaná žena, herečka. Její výrazové prostředky jsou v některých scénách naprosto fenomenální, jde vidět, že se na roli připravovala velmi pečlivě a její polární Nikita byla - minimálně pro mě - až znepokojivě uvěřitelná. Pokud jde o film samotný, scénář nepřináší nic převratného, nicméně zpracování je dynamické, udrží pozornost a baví celou dobu. * 75% *

• 31.8.2011  02:37

Svěží, šťavnatá letní podívaná... Tenhle film si na nic nehraje, nepotřebuje speciální efekty, extrémně hlubokou myšlenku ani fantastické herecké výkony (ty však v některých ohledech přináší). Jedná se o prvotřídní zábavu s minimem hluchých míst, pohodovou atmosférou a hodně vtipným osazenstvem (vidět Aniston jako nadrženou šéfovou, ke které se 100% hodí označení trendy pojem "cougar", Spaceyho jako kapitálního H.ajzla, či Farrela jako fetku bez špetky soudnosti (jak důvěryhodně zahrané..), je zkrátka zážitek). Minimálně já odešel z kina naprosto spokojen s potutelným úsměvem na tváři. Všem doporučuji. * 85% *

• 3.6.2011  00:10

Neskutečně mě vytáčely ty prostřihy s malými pseudorappery, kterým je tak cca 8 let a jsou drsní jak šmirglpapír... Celkově docela pitomý film, jen ten klučina byl celkem vtipný.

• 15.2.2011  02:34

No do háje... Tak tohle je pro mě osobně asi největší filmové překvapení roku 2009, minimálně co se romantických komedií týče... Nejlepší na tom je, že si 90% filmu souhlasně přikyvujete hlavou s pocitem, jak je všechno jasné a očividné, a že pokud si někdo určité vzorce chování vykládá tak a tak, je to prostě naivka, a stereotypizace vám přijde až bolestně povědomá, ale nakonec (ať už byl konec jakkoliv předvídatelný) mi tahle slaďárna vehnala slzy do očí... Asi už stárnu a začínám být sentimentální... Každopádně luxusní tip na Valentýnský večer, hehe :)

• 10.12.2010  23:32
    Urbania (2000)

WITTYS si myslím vzal trošku velké sousto.... Jak tedy film vidím já. Dean (potetovaný bad boy z baru) a jeho banda několik měsíců předtím, než se film odehrává přepadli Chrise a Charlieho na ulici. Dean Chrise ponižoval a nakonec zavraždil. Charlie je od té doby mimo, nespí, má deprese a trpí halucinacemi. Na konci filmu nachází rozhřešení a (snad) dochází k vnitřnímu klidu. Mně Urbania přišla lehce překombinovaná, nicméně myšlenka, kterou nese, je podle mě hodně zajímavá.

• 6.12.2010  16:59

Nenadchne a neurazí. A já si zase do léta znovu přečtu všechny knížky a podívám se na ty díly, které jsem neviděl. Snad si pak to rozhřešení užiju trochu víc než tohle zmatené běhání po lese, které skutečně ukáže hodně a prozradí málo. A taky malé a bezvýznamné plus za velice originálně animovanou bajku o smrti... That was some good stuff ! :)

• 6.12.2010  16:51

A just jo.... Lekačky nesnáším a tady jsem měl aspoň při 3 scénách husí kůži. Sice od toho můžete čekat víc a můžete být zklamaní, ale jako horor to primárně uspělo, alespoň u mě.

• 2.9.2010  23:43
    V mysli vraha (2004)

Totální sračka, bez hlavy a paty. Nemůžu si pomoct, ale mě to ani trochu neoslovilo...

• 18.7.2010  21:20

Po dlouhé době extrémně napínavý thriller, který mě skutečně připoutal do sedadla a donutil sledovat bez mrknutí oka. Skvělé herecké výkony, super hudební doprovod a hlavně fenomenální atmosféra

• 21.5.2010  14:10

Vtipné, svěží, sexy. Angie Harmon je krásná baba :) Btw Charlie byl ještě před 10 lety dost ve formě..

• 16.5.2010  23:19

Kritizovat je, jak se tady ostatně odjakživa ukazuje, velice snadné. Já jsem se bavil kapitálně. Jedna z nejsvěžejších a nejvtipnějších komedií, které jsem kdy viděl. Chytrý humor, spousta dialogů, při kterých by se normální člověk červenal až na pr**li, spousta dialogů, kde člověk prostě nestíhá ty hlody, krásná (a neskutečně důvěryhodně zmatená) Jennifer Garner + miniroličky Nortona a Hoffmana. Nemůžu jinak, 85%

• 12.5.2010  14:16

Nenadchne a neurazí :)

• 22.4.2010  23:43
    Jezero 2 (TV film) (2007)

NE-SKU-TEČ-NÝ SHIT!!!! + (pěkná prsa a příšerné efekty)

• 9.4.2010  00:39

Hodně špatné... Nudné, přehnané. Každý druhý heterosexuál je pravděpodobně znechucený a každý druhý gay se cítí nemístně...

• 1.4.2010  02:11
    Mechanik (2004)

Buď je to tím, že jsem nemyslící tupec, který nevidí (očividně) tak velmi očividné... Nebo to možná bude tím, že jsem Fight Club viděl asi když mi bylo 13 let a od té doby mě nějak nenapadlo jej zkouknout znova... (tatáž ignorance mne šlechtí v případě 12 opic, nicméně slibuju, že na sobě zapracuju...) Bale fakt vypadá jako anorektik, v některých scénách by mu člověk dal korunu a v jiných na něj poslal exorcistu. Každopádně JÁ jsem pointu pomaličku skládal asi od 3/4 filmu, načež i po skončení závěrečných titulků stále přemýšlím nad tím, co všechno bylo smyšlené a co se skutečně stalo. Škoda, že nebylo víc vysvětleno co dělal (krom každonoční cesty na letiště a nevypité kafe a nesnězený koláč) Trevor celé dlouhé noci, ani zda někdy strávil celou noc, případně celý den, u jediné spřízněné duše (kterou byla regulérní kurva, profesionálka - ach, jak originální) - celkově vzato není čas ve filmu zobrazován příliš přehledně. Jinak snad jen dodám, že snímek je extrémně silný, hodně ponurý a atmosféra udrží pozornost celou dobu. Mimochodem bylo opravdu tuze příjemné , že když dojely titulky a podíval jsem se na hodiny, ukazovaly mi 1:30...

• 26.3.2010  22:48
    Lidožrout (2002)

Jednu hvězdičku za Barrowmana a druhou za to, jak jsem se nasmál "grafickým efektům" v tomhle /snímku/ a taky za spoustu prsou a zadnic ... :)

• 31.1.2010  23:43
    Poslední pevnost (2001)

PROBOHA.... Fakt lituju, že jsem u toho seděl. Neskutečně rozvleklá pitchovina! Humus, k zblití nechutné, debilní, sprosté! Režiséra by měli odstřelit! Hodně velký přešlap Pana herce RR

• 31.1.2010  23:42

Některé opravdu hodně vtipné momenty :) + Gwyneth a Christina

• 24.1.2010  23:26

Strašná sračka tohleto... Jedno velké šlápnutí vedle.

• 18.1.2010  03:08
    Avatar (2009)

Audiovizuální orgasmus střídaly chvíle útrpné, zejména kvůli onanismu scénáristů. Je krásný, je strhující, je inovativní, možná i geniální. Ale nepřekročil Cameron hranici, ze které takříkajíc není návratu? Nepřišel AVATAR o duši?

• 4.1.2010  02:43
    VALL-I (2008)

Jakožto hodnotící s číslem 10001 mám pocit, že bych měl dodat komentář... Ani nevím proč, ale ten pocit tady je... Já ten komentář napíšu. Jen co se na Wall-Eho podívám podruhé a najdu slova.

• 3.1.2010  11:26
    5 proti 5 (TV pořad) (2007)

Když sedím u televize, přepnu kanál a náhodou to zrovna běží, tak se to vydržet dá. Člověk se u toho pobaví nad stupiditou dotazovaných, případně nad relevancí takových otázek a odpovědí. Každopádně ať už vepřík Novotný nebo slizák Lesák, oba jsou příšerní moderátoři. Obzvlášť Lesák se svou nespisovnou češtinou je na facku.

• 16.12.2009  13:57

Osobně znám vnuka Egona Bondyho, i když dědu jsem poznat nestihl. Každopádně by mě zajímalo, co by na to Egon říkal :)

• 23.11.2009  02:08
    Síly temna (2006)

Můj přibližný sled myšlenek při sledování tohoho snímku: 1) Debilní "úvodní titulky"...Witchcraft a zlatá mládež nejdou dohromady 2) Fešáááák... trochu moc gelu? :- 3) Hezký fáro... 4) Dobrá buchta.... 5) Nemám rád pavouky, fuj! 6) Ta ještěrka v tom křesle je jeho otec? Určitě! 7) Kdy to skončí? 8) Bude nějaký sex? 9) Ta ještěrka v tom křesle JE jeho otec. 10) KDY TO SKONČÍ????

• 10.11.2009  18:33
    Šéfkuchař nadivoko (TV seriál) (2005)

Vtipné, milé, chytlavé.

• 20.10.2009  19:06
    Strážci vesmíru (TV seriál) (1993)

Hej toto je největší retro kurva !!! a řekněte jediný, kdo jste neviděli aspoň pár dílů. Kdo je tady pak pokrytec! xD Největší kýč historie. Ale božský!

• 10.10.2009  22:10

Takové malé roztomilé cosi, u nějž se člověk paradoxně vůbec nenudí.

• 8.10.2009  00:34

Vše jistě již bylo řečeno, i když ne každému se to zalíbilo tak, jako mně :) já bych řekl jen Instant classic ! Jo a taky že Tarantino je u mě prostě Antikrist a nebojí se ničeho.

• 28.9.2009  11:09

Pokud vycházíme z premisy, že každý film má stejnou výchozí pozici (upustíme-li ovšem od mašinerie trailerů, reklam a upoutávek, stejně tak jako referencí od přátel, vyučujících, recenzí v médiích etc., které rozhodně mohou vnímání snímku ovlivnit nadlouho dopředu), tzn. že každý film a priori má pomyslných 100%, nezbývá, než při hodnocení "odečítat" potenciální chybky a věci, které diváku nesedí ve střípcích procent směrem dooooolu. Příliš dlouhé zásnuby jsou bezesporu krásným snímkem, ve kterém se snoubí hned několik žánrů, a to žánrů - možná pro některé - zdánlivě neslučitelných, ale snoubí je takovým způsobem, že lahodí oku a pohladí duši. U mě v tomto filmu ony střípky dokonalosti má na svědomí místy přílišná rozvleklost děje, stejně jako VELKÉ množství postav, ve kterém se člověk chtě nechtě po chvíli přestává orientovat. To jsou asi jediné výraznější věci, které bych snímku vytknul, i když celkový dojem především ona rozvleklost snižuje poměrně málo- množství postav a "zahlcení diváka informacemi" může působit poněkud rušivěji -samozřejmě v závislosti na momentální náladě. Pokud máte náladu na ryze akční a dynamickou detektivku či válečný velkofilm, jste mimo, i když "od každého trochu" je karta, na kterou se v tomto případě Jean-Pierrovi vsadit vyplatilo. V prvé řadě jsou Příliš dlouhé zásnuby bezesporu dramatem o hledání ztraceného... (času?) P.S. I kdybyste mě zabili, tak bych tento snímek paradoxně nikdy neoznačil jako "válečný" film, prostě tak jako celek absolutně nepůsobí nepůsobí

<< předchozí 1 2 3 4 6 7