Swingtime (2007) (TV film)

Skvělý námět podle skutečnosti,, který jsem neznal. Za TV zpracování pouze 4*

Sisu (2022)

Dějově hrozná blbost bez špetky uveritelnosti a realistickeho děje. Hlavni postava nesmrtelna, nezastavi ji obeseni ani stremhlavy pad letadla:-) Němce hrají severani a pouzivaji vsemoznou vyzbroj jen ne odpovídající daně době. Všichni taktéž mluví anglicky. Ale bylo to dobře natočené s pěknou hudbou.

Vyproštění 2 (2023)

Famózní akční nářez, byť postrádající realitu. Scénář žádná sláva není, ale akce je parádní a 20 min scéna "bez střihu" je masakr. Lepší 4*

Rychle a zběsile 10 (2023)

Ach jo, proč já na to pořád koukám, když ta série je stále horší a horší. Scénář jak ze špatného béčka, hloupost a nesmysly na každém kroku.

Psům a Italům vstup zakázán (2023)

Průměrný ničím zajímavý příběh, který je hodně zvláštně zpracován a místy působí až hloupě. Pokud nejste velcí milovníci loutkových filmů, tak je to ztráta času.

Ex offo (1998) (TV film)

Velmi zajímavý námět, ale zpracování není nijak zajímavé a je hodně televizní.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Scénář je strašný odpad, resp. skoro žádný děj tam není a když je, tak nedává smysl. Vše zachraňuje akce, ale i ta po chvíli začne nudit a sledovat 3 hodiny jak desítky lidi nedokáží trefit Wicka je až vytáčející. Stejně absurdní je střílející slepec, který narozdíl od desítek střílejích lovců vždy vše trefí.

Vzteklina (2018) (seriál)

Škoda, že už cca od poloviny bylo jasné kdo je pachatel. Uvítal bych i zkrácení na 3-4 díly, poté by to byla pecka.