Bitva v ústí Šeldy (2020)

Spousta zbytečných scén a tím pádem pretazena délka. Bitvy ničím zajímavé, celkově průměrný válečný film. Když už se vyhodili peníze za nejdražší NL film, mohl mít alespoň kvalitnější scénář.

Muž činu (2022)

Typický průměr. Nenudil jsem se, ale zase to nebylo nic převratného a strhujiciho. Raději si pustím Catch me if you can.

Nene (2022)

Extrémně nudný a pomalý rozjezd s nulovým napětím, že jsem to po hodině vzdal. Ztráta času.

Drsný město (2020)

Průměrná akční krimi, ve které tradičně nechybí hromada zkorumpovanych poldů. Za ten závěr přidávám jednu hvězdu, to bylo velké, překvapivé a genialni finále, které celý snímek pozvedlo z krimi klišé do nadprůměru.

A zítra budete mrtví (2021)

Dlouhé, po většinu času nudné s nesympatickou ústřední dvojicí.

Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

Příběh pro mimina a humor bohužel chybí, takže jsem místy usínal. Naštěstí to mělo jenom necelých 90 minut.

Rodina na baterky (2021)

Hodně vtipná rodinná pohodovka se spoustou originálních nápadů. Pes mě rozesmál při každém záběru, takže plný počet.

Black Adam (2022)

Postava je schopnostmi takovej okopirovanej Superman, takže poměrně zbytečný komiks. Co se týká filmu, tak od první chvíle baví, ale ty triky mě zklamaly, působí velmi lacině, jak z nějakého béčka. Zato některé zpomalovacky jsou oživením.

Bestie (2022)

Už od první minuty bylo jasné, že tento film je na hranici odpadu. Scénář nesmyslně debilni bez špetky napětí a chování některých postav je utrpení sledovat. Dcery jsou tak otravné a hloupé, že je škoda, že neskončily jako potrava. Film ma sice jenom 90 minut, ale je to nekonečné jak 3 dily Pána prstenu. Jednu hvězdu dávám za krásný vizuál přírody i lvů.

Stranger Things - Season 3 (2019) (série)

O třídu slabší než předchozí 2 řady. První 3 díly se skoro nic neděje, v dalších dílech spousta do očí bijících nesmyslů. Rusáci si tam pobíhají se zbraněmi a všechny to nechává chladnými, policii nikde. Celkově chybí ta temná atmosféra neviditelného zla. Hororová složka totiž moc nefunguje, viditelné stvůry nejsou tak děsivé jako ty neviditelné.