Twilight sága: Zatmění (2010)

What the fuck? ... Co to sakra bylo? Takže od teď nejen, že upíří září na slunci oni jsou dokonce z ledu a když se dostanou do styku se zapalovačem tak se okamžitě vznítí! jo Bella je děvka! ochmatává se s jedním týpkem, pak chce osouložit jiného proti jeho vůli!! To dívky nemají žádnou úctu k mužům? Když odmítne skočí druhému do náručí a prosí ho ať jí začne líbat? I mean what the fuck again! .. to nečetla příručku k relejšipmentům ? nejdůležitější je její bezpečí? a to jako proč? kdyby měla ty kluky fakt ráda tak už skočí z útesu! dyť je to badass! sobec. Všiml si někdo, že je vlastně na temné straně síly? a co až se z ní stane upír, to mi jako řekněte, že nebude chtít lidi zabíjet. A vůbec, na to jak křehká dívka to vlastně je, tak jí nevadí, že se kamarádí s bandou vrahů a sadistů, je rozdíl někoho zabít a je rozdíl někomu utrhnout končetiny a co víc, nechají nevinnou upírku umířt!! jako tomu říkáte kladní hrdinové? A jako odkdy jsou newborn upíři super extra silní? od zatmění - a když jsou teda tak super extra silní jakto, že slabší upíři s něma neměli sebemenší problém? - Náhoda jak cyp - nějaký zbylý upírek se zatoulá a nemá nic jiného na práci než zákeřně napadnout vlkodlaka, nikdo z těch extra supr dupr sensibilů upírů ho asi nezaregistroval, asi se soustředili na ochmatávání svých blízkých. A sakra schytal to Jake! aaa - ten miluje svou bellu do té doby, než jí přestane tlouct srdce. Well thats great my friend! to seš teda dobrej necita. A jakto, že Edward zničeho nic čte myšlenky, já myslel že jeho super spešl schopnost je extrémní rychlost (good for bella, or poor bella? ) a jaktože , to ostatní nedokážou? - muselo to být docela těžký jet do maiami a nesvítit, asi padesátka opalovák! a co udělat něco pro pánské obecenstvo - když chalpi chodí bez triček proč nemůžou dámy? a sakra proč se ta stará paní idiánka bodla do břicha a umřela ( third wife, to byl teda nevěrník) bella to zvládla jen říznutím do ručky a prej to bylo mnohem víc EPIC!- I mean, je to jenom mnou nebo ten film je tak blbý až to bolí? .. Neviním, režiséra, perfektní kamera a všechno co tam bylo, bylo uděláno dobře, problém je ten, že děje tam bylo deset minut a zbytek byly trapné, bezduché kecy. Koho vinit - scénáristy? hell yeah! - abych jenom nenadával a nehledal mínusy a obhájil si své dvě hvězdičky tak musím vyzdvyhnout Dakotu Fanning! Sáááááákra ta holka má tak obrovskej talent! sice byla ve filmu jen pár sekund ale přehrála celý zbytek castu.. Vlci byli fajn, co je chlupaté to je sexy! Prostě děcka, choďte s vlkodlaky, klidně i s upíry ale nikdy si nevybírejte někoho jako je Bella..

Pacifik (2010) (seriál)

dobrý válečný seriál ale bratrstvu neohrožených nesahá ani po kotníky

Počátek (2010)

Inception ! dle mého názoru masterpiece a nejlepší dosavadní práce mistrů Nolanů. Patřím k těm, kteří jsou z tohoto filmu nadšení a naopak dark knight je mírně zklamal! :)

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

kamera byla cool, zlý upíři měli charisma což nejspíš představuje ono "zlo" a pod dobrem si máme představit bezduché charaktery co vydávají z úst jednu větší sra*ku za druhou. Je jedno jestli dáte pět hvězdiček nebo odpad - stejně svým způsobem twilight milujeme :)

Pan Nikdo (2009)

Takový film jsem si vždycky přál :)

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Filmová psychopatie aneb ponořme se do fantazie a myšlenek tvůrce Monty Pythonů .. :)

Kick-Ass (2010)

Filmová Bible všech geeků! Tohle byla naprostá pecka. Pan Vaughn všem těm hollywoodským imbecilům ukázal jak se točí filmy, zvlášť ty komiksové. V době kdy se všichni předhání o koupi práv komiksových adaptací od Marvelu a DC si natočil jeden nepříliš známý komiks za relativně malý peníz. Perfektně natočená akce, vizuál za který se vůbec stydět nemusí. Neuvěřitelně charismatičtí herci (menší ostuda pro pana Cage, kterého všichni mladíci přehrávali ale i tak byl výbornej) . Geniální hlášky a přesné pochopení našich geekovských duší. Prostě nikdo nemůže zemřít aniž by věděl jak skončí LOST ..