Cedulky (2008)

Takový věci já prostě žeru. :)

Škola života (2009)

Dobrý film se špatným koncem, úžasnou Carey s úžasnými postavami rodičů a s neuvěřitelně slizkým Peterem Sarsgaardem. Chyběla nějaké to kouzlo, nějaká jiskra, nějaká romantika mezi hlavními představiteli. Nechápu proč režisér věnoval čas dvěma naprosto zbytečným a zdlouhavým scénám, kde se Carey připravuje na to, že ztratí panenství a tu scénu, kde se tak stane vynechá. Od začátku tenhle film balancoval mezi opravdu povedenými scénami a pak hodně podivnými okamžiky filmu. Ale konec to teda zabil úplně ..

Trainspotting (1996)

Ewan a jeho skotskej přízvuk je fockin' briliant - zbytek neucelená záležitost se spousty výkřiky do prázdna, která má ovšem slušnej drive...70%

New Yorku, miluji Tě! (2008)

V porovnání s Paris je NY pro mě určitě zajímavější. Líbila se mi určitá propletenost všech dějových částí, což v Paris citelně chybělo a byli zde nejcharismatičtější herci hollywoodu. Je pravda, že některé příběhy mi zatím nedošli, takže tomu nechám čas a určitě se na to podívám ještě jednou. Zatím za 4* :)

Vetřelci (1986)

na pět tomu něco chybělo... a to něco jsem nenašel ani v prodloužené verzi.. i tak pěkná sci-fi podívaná.

Den D (2008) (pořad)

Jeden z nejlepších pořadů v české televizi. Samozřejmě, že převládají neúspěšné projekty. Nicméně v každém pořadu se objeví jeden s obrovským potenciálem a to si musíte pro sebe říct,,Zlaté ručičky české"