Infinity Pool (2023)

Dávám jednu hvězdici, protože jsem nepochopila konec🤷, ale jinak se mě to líbilo jako to bylo hnusný a hlavně ty masky!!! Ty masky, po dlouhý době, byly fakt dobrý! A taky už chápu jak všichni řikaj, že Mia Goth je fakt dobrá...Před tím mě to ani nepřišlo, ale tady je fakt v oukeji! Nápad s dvojníkama fakt dobrej jo a taky tam uvidíte děsně malý pinďooury🤣 Takže jo, určitě kouknout a pak mě dejte hned vědět, co měl znamenat ten konec🤜🤛

Vyproštění 2 (2023)

Achjoooo to už bude za chvíli jako John Wick! Jako není to špatný, jednička je mnohem lepší, ale koukat se na to dá. Jenže: prostě ty bitky jsou už neuvěřitelný, promlátí se celou věznicí bez škrábance a ještě u toho stihne hlídat ženskou s dítětem, to prostě nedává smysl, konec samo otevřenej, kdyby byla trojka a to me sere nejvíc, furt si nechávají otevřený zadní vrátka a všichni už víme, že když bude trojka, bude končit taky otevřeně, aby mohla bejt čtyřka, takže už tam nejde o příběh, ale jen o tupý rvaní a mlácení! Pro Chrise mám slabost, ale jak to začne bejt Wickový-vypínám

Prostřeno! (2010) (pořad)

Mě to fakt baví a když se sejde tejden plnej pitomejch závistivejch idiotů, je to prostě skvělý! Obložit se žrádýlkem a poslouchat ty kydy, jak každej druhej vidlák naprosto perfektně rozumí každýmu žvanci a hlavně a HLAVNĚ každýmu zahraničnímu žvanci! Odborníci na slovo vzatý! Když se stane zázrak a jsou tam fajn, slušný lidi, tak (co si budem říkat), je to nuda. Prostě další odborníci, jako jsem já, chtějí slyšet moudra typu: -Kakao holadského typu -Chesekchake -"Dělá, jak kdybysme hráli o 20 miliardů" -Ano, přidala jsem tam Paskarpón -Seděli jsme u stolu.......můžu říct u stolu? Atd. No a VIP Prostřeno, to chce asi vidět, to nemá cenu o tom něco psát! Prostě, kdo rád žere a u toho se válí a kouká na telku, tomu tohle doporučuju! Samo kniha je kniha, ale todle je prostě taky v oukeji a je to prdel👀👀👀

Vřískot 6 (2023)

No! Jako eště, že tam hrála Genna Ortega a má tam aspoň malou líbačku, jinak je to prostě úplně o prdu, rozuzlení je strašný, záporáci blbý, vraždy nic moc ( vypadalo to, že vražděj jen kvůli traileru) no a až se dozvíte, kdo je vrah, tak Vás jebne!!! To je úplně mimo mísu a nastavovaná kaše, sračkoidní kaše! A hlavně to je už tak udělaný, že zas může bejt 7 miliónů dílů, který budou vo hovněěěěěěě! Moje nervyyyyy jo a Monika z Přátel to trošku přehnala s plastikařenim- vypadá jak Anička s lískovými oříšky! Do prdele práce, na hovno život!

Tin & Tina (2023) odpad!

No do hajzlu kyrva drát to bylo tak na dvě hovna- úplně blbý jak houno!!!!! ve zkratce: Chtějí dítě, nejde to, adoptujou dvě indigo albínský divný smrady pošahaný Ježíšem, můžou mít dítě, mají ho, divný haranti ho chtějí pokřtít v bazénu, tak je, smrady, vrátěj zpátky k Ježíšově zadku, pak nic nic nic nuda jak sviň a najednou jim hoří barák, bába úplně nelogicky chodí a bulí, dítě nehledá, najednou hoří starej, bába čumí, ani ho nemá snahu hasit, chodí kolem dokola a furt bulí, až evidentně omylem najde dítě, manžela nechá shořet a zkurvysynský haranty adoptuje zpátky- tadáááááááááááááá A ŠLUS Vypadám jak idiot??? a to pomlčim o naprosto kryplovskym českym dabingu!!! Tfuj a vypadni!

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Hele, já bych dala aspoň tři hvězdice, jenže za ten konec a přiznanej počítač mě to prostě nejde. Nebudu tady blábolit na co to navazuje, jak je to charakterní a jak jsem děsně přemýšlivá a filmuznalá PROSTĚ: Mě se víc líbil Lesní duch s Jane Levi a hlavně ten konec, tady samo motorovka taky nechybí, ale je tam strašně na sílu! První půlka uplně super, rychlý/pomalý pohyby, herečka vybraná úplně skvěle, jak na oko, tak herecky, ale po tý první půlce jsem už věděla, že se mě to celý zkazilo! Nechci nic moc prozrazovat, ale urvanej skalp, urvaná hlava (počítač jak sviňa) a hlavně vykousnutý oko- vyflusnutý oko- zadušení okem= vypadám jak idiot?! a spojení celý rodinky a obživnutí všech na mě taky bylo dost. Prostě za mě nic moc a spíš nic než moc fakt až na tu půl hoďku jo a nesnášim otevřený konce jo a kdo by se těšil na struhadlo, tak nemusí, ale nechci nic prozrazovat víš jak 🤷🤣 Jo a eště jeden zajímavej poznatek: kdyby ty desky očísloval opačně, tak by se vlastně nic nestalo! To byl ten kněz až takhle pitomej?! 1) deska o tom, co objevili 2) deska se zaříkáním na vyvolání zla 3) deska s vysvětlením, že zlo se po vyvolání nedá zničit Eeeeeeeee jsem blbá já nebo on?

Před vraždou (2022) (seriál)

Ty joooooo mě se to fakt tak líbilo! Po děsně dlouhý době fakt dobrá krimoša, zvratů je tam dost, je to v celku nečekaný a pořád se něco děje, 4 díly jsem dala hned za sebou! Temný to teda není vůbec ba naopak, je to prozářený sluníčkem a je to prostě celý dobrý! Na Netflix je to ouplná bomba

Noví mutanti (2020) odpad!

Co to do prdele bylo?! Jak se opovažujou si brát do huny X-meny? Taková sračka a to jsem si říkala, že když tam hraje Annička s lískovými oříšky a Arya, že by to mohlo bejt trošku, aspoň trošililičínku v pohodě a ono to prostě byla blitka jak hovado a ty efekty jak z devadesátek a ty dialogy🤣🤣🤣 Hej vole dialog holky a kluka, kdy ona je v bazenu- On: Ahoj, co tady děláš? Ona: Ahoj, plavu! Mmj se taky dozvíme, že doktorka, která ty trapáky ošetřuje v nemocnici je lékařka🤣🤣🤣 To celý napsal nějakej medvěd na koksu nebo to vůbec nechápu! To je tak: Pomatené indiánské děvče zvané Pokahontas se švihne do hlavy a nic si nepamatuje, vlastně ani v půlce filmu si nic nepamatuje, ale jen náhodou si vlastně vzpomene, že se jí líběj holky a zrovna je u toho vlkodlak, což je taky holka, kterou zmlátil a asi i pravidelně mlátí kněz a tak to daj dohromady, aby tam jakože bylo něco zajímavýho, ale ono to vůbec zajímavý není, takže eeeeeee A ten dabing!!! Ten zajebanej dabing! Doktorka, která pracuje v nemocnici jako lékařka je totálně nesympatická a blbá jak vrata a tak jí dali namluvit mladý Vondráčkový (strará asi nemohla), Pokahontas nikdo nezná, ale ta, aby nekazila celistnou debilitu linoucí se celým "filmem", se pro jistotu do dabingu ani nesnaží trefit a prostě celý je to ubožárna a kreténismus nejhrubšího zrna! No prostě vole všichni tam jsou debilní a na hovno a mamííííííí pomooooooc

Úsměv (2022)

Ale jooo no! Bába Smíšková zas tak úplně nezklamala, jako všechny tyhle postavičky, kdo mě ale extrémně sral byla mladá Slaninová!! Kromě nosu po fotrovi jsem jí to hraní vůbec nevěřila a jak špatně hrála kousání nehtů (nic proti ale já jsem v tomhle profík) a celej film nosila ty divný poloviční nepohodlný holínky!!! Jinak vlastně nic novýho: ženská-trauma z dětství- přicuclá entita (taky nesnášíte to slovo?)- panikaaa, co budu dělat- aaa tady to jeden vochcal, jdu za ním- ahaa tak já to nevochčiju- jdu do rodnýho baráku, kde vzniklo trauma a uvidim! Ona asi uvidí, ale nikdo jinej nic moc neuvidí. No a to je vlastně všechno tradáááááá složitý jak sviňa pro někoho po lobotomii! Mě se teda děsně líbilo promo před filmem, kdy se na různejch akcích objevovali lidi s divným úsměvem, víc takovejhlech tahačů pro nás- nenáročné diváky. A jinak jo no jde to, uplně debilní to není a nic peckoidního taky ne, takže nepotěší ani nezklame! Nevadí no!

Smrtící ticho (2020)

Jehééééééé dobrý to bylo! Jako né špička třeba oddělení Q, ale na ty prdy, co se točí poslední dobou- dobrý! Má to příběh, má to svýho opilce, má to svojí missing girl a má to svýho padoucha! Annabelle se konečně trošku vzpamatovala a vzala něco, na co se dá aspoň koukat a Jamie Lannister je docela sázka na jistotu, že to bude koukatelný! P.S.: A vůbec jsem netušila, že existuje zbraň která se jmenuje atlatl (to je snad eště debilnější název než zakňaktel🤣)