Velké nic (2023)

Velké nic je Opravdu VELKÉ NIC! Já mám ty dokumenty od Klusáka fakt ráda, všechny, ale tohle bylo totálně o ničem- aspoň pro mě. Možná jsem od toho hodně čekala (asi jo), ale pro mě vážně zklamání. Ani nevím, co mám vypíchnout nebo zhatit dřív, no vlastně asi nic, protože to nestojí za zmínku, leda snad znechuceně zmínit pitomou Peterkovou (kterou by asi ani nikdo neměl znát neb má pocit, že je celebrita-je, asi jako Shopaholicadel-takže stupido hovniváloš), která tam půlku filmu řve a představuje svoje bydlení a rodinu (proč?), jako bláznivou ukecanou fanatičku a řešitelku hovna (kterou je) a to je tak všechno! Radši mlčim, jsem fakt otrávená🙄

Králíček Jojo (2019)

Tyjoooooo to bylo tak krásný! Nikdy bych neřekla, že se takhle nasmějo u filmu z 2WW a eště, když jednu z hlavních rolí má Hitler! Fakt krásný a smutný moc a zase krásný! No Scarlett je jasná žejo, ale Sam Rockwell jako švihlej gayovskej nácek s Greyoyem a Rebel Wilson jako zarytá tlustá nacistka- pecka. Celý je to v super barvách a se skvělou hudbou, ať už The Beatles nebo David Bowie, to prostě nikdo nečeká a že největší srandu si ze všeho bude dělat právě Hitler by taky nikdo nečekal (ale blb je to pořád). Hlavní hrdina to hraje perfektně, moc se mě líbily dialogy s ukrytou hrdinkou a jeho vyznání lásky (to není spoiler!) No prostě pecka jak sviň, fakt doporučuju a soundtrack taky (knížku -Nebe v kleci jsem nečetla). A scéna s botama je prostě srdcervoucí no tak už dost, nezdržujte se se čtením mých blábolů a hned jděte koukat a hlavně s titulkama🤜🤛

Colette (2013)

Moje nejoblíbenější téma a takovej propadák!!! Čtu vlastně jenom tuhle tématiku a vím o dost naprosto příšernejch věcech, který se děly lidm od lidí, ale vůbec nechápu tohle zpracování a účel toho filmu, nijak drsný, dabing naprosto šílenej a nekomentuju postavy, který měly k opravdovým vězňům strašně daleko už jen tělesnou konstrukcí (Hryc- tlustej jak sviňo) atd, spousta hist. nesrovnalostí a celkově neí potřeba tohle vidět!

Pavučina (2023)

Nejdřív jsem si říkala: "Sračka" (ostatně jako vždycky), ale pak se to pomalu rozjíždělo, zamotávalo a rozmotávalo, až jsme zase došli k zavřený bábě ve sklepě🤷 Nu což, ani to nevadilo! Celej film se jenom přemejšlí "Ty rodiče jsou divný! Nééééé to dítě je divný! Nééééé ta ségra je fakt divná! Nééééé hele ta učitelka, tak ta je hodně divná! Néééééé ta bába, ta je jasná, ta je fakt divná! Nééééé já jsem asi divná! Sakra, kdo je tady divnej?!" Nakonec se mě to hodně líbilo, vždycky je super, když se někdo aspoň snaží o něco novýho a vždycky je super, když to má atmosféru a to tohle mělo joooo a ne že bych tomu nějak rozumněla, ale ty obrazy kamerou se mě teda fakt líbily, fakt to vypadá pěkně! No konec keců, šup na to a příjemnej zážitek přeju🤜🤛

Kostlivec (2023)

Nojooooooo konečně něco, co stojí za zmínku!! Ty všichni, kteří píšou jak je to super pecka prdová nejlepší, tak zase přeháněj, ale špatný to vůbec není! Taky je to daný tím, že se posledních pár let točej extrémní hovna, takže vyčnívat z hromady průjmu je celkem snadný, ikdyž spoustě "hororů" se to nepodaří ani nepodařilo, spíš se v tom kaďáku topěj, ale tohle se povedlo! Kingem to úplně není, story je obyčejná....dětem umře maminka bla bla jsou moc smutný bla bla a máme tady "démona", co potřebuje smutný a zraněný duše- nic novýho (jako dost často u Kinga), ale je to příjemně natočený a dost lekaček a splňuje to parametry hororu na páteční večer- žrádlo, pivko, zhasnout a vejrat! Na víc já jsem vždycky dost v pohodě, když mulisák nevypadá stejně jako 157 mulisáků před ním ( v poslední době jako nějaká bába, co byla někde zavřená, je nahatá, má páčo jak hippiesák a smrdí). Takže oujééé dobrý to je🤜🤛

Renfield (2023)

Hmmmmm já nevim, ale Cage mě prostě posledních pár let sere! Každýmu dojde o čem tenhle film bude- Emotýpek slouží Draculovi a chce bejt soběstačnej a dospělěj a HLAVNĚ bez Draculy tadááááá a je tady film s Cagem.....Není to blbý, ale taky teda nemůžu říct, že by to bylo dobrý, děj vo hovně, efekty pěkný, ale co stojí za zmínku, je herečka Awkwafina, s tou je prdel, žádná sexbomba, prostě normální holka, co je na všechny nasraná, tak jo, kvůli níííí se na to mrknout dá, ale žádnej zázrak to prostě není🤷🤷🤷

Sisu (2022)

Pecka! Po dlouhý době film, kde máte jasně nadý padouchy a samo týpka beze jména, kterej vydrží naprosto všechno a já jsem ráda a fandím mu, je to borec! Jenom příště by mohli vynechat psy...To se nehodí prostě. Pes a válečnej film nebrat (vlastně žádný zviřátko)! Jinak tedy v kostce: Týpkovi náckové seberou těžce vykutaný zlatý valouny a myslej si, že ho zabili, ale.......A dál je to jasný, přesně můj typ filmu! Miluju tyhle pomstychtivý bijáky! A taky tóóóó trošku platonicky miluju Aksela Hennieho už od dob Lovců hlav 🤷🤷🤷 Rozhodně stojí za vidění🤜🤛

Meg 2: Příkop (2023)

Jednu hvězdici jen za to, že se mě líbila jednička, ale totok? Moje nervyyyyyyyy Řeknu jenom jedno: DINOSAUŘI!!! WTF!!! Jim mrdlo v kulichu?! Já jsem u toho teda 3x usla, ale když jsem se probudila po 3, tak tam fakt byly! Bratranci slepice hráli ve filmu ze současnosti úplně na férovku po boku žraloka a Jonase a vůbec celý to bylo hrozný! Nedivim se, že část herců z jedničky odmítla účast, tak je rovnou na začátku prohlásili za mrtvý- dobře udělali, jinak by v průběhu filmu asi spáchali harakiri! No prostě pitomost pro zhulky (pak to může nějak fungovat, to neřikám), ale jinak nic, prd, smrt!

Insidious: Červené dveře (2023)

AAAAAAAA moje nervy! Jako co to bylo? To byl snad ten nejzbytečnější díl v celý serii (zatím tedam zatím). Už od trojky to stálo za prd, tak jsem se těšila, že když tam konečně hraje stará dobrá parta, tak to zase nakopnou a já se budu bát nebo mít aspoň takovej ten divnej pocit, ale ani prd! Ani ppppprrrrrdddd! Chvílema mě bylo za ně až trapně, jak je tam opravdu mocně cejtit, že je to točený na sílu a prachy a ten konec s hororovou bábou radši nekomentuju, k ději se vyjadřovat nebudu neb tam žádnej nebyl a to je vlastně všechno! Nic a trapas.......Další pokračování už prosím netočte (snad si to tady Wan přečte jako vždycky)

Klan Gucci (2021)

Nebylo to špatný! Aleže by to byla nějaká pecka, to teda taky ne. Na mě to bylo děsně zdlouhavý a vlastně se tam ani nic moc nedělo. Špičková je maska Jareda Leta, ty slizáci mu prostě jdou (Zabijáci osamělých srdcí) a jako vlastně tam jde asi o ten přerod Lady Kaky z obyč holky na mrchu, který jde o prachy a moc, ale jako za mě nic moc, neotráví nepotěší a zapomene se na to rychle! Takže poje hodnocení: Klidně se na to vybodněte, vůbec nic se nestane🤷