Grinch (2000)

Grinch je dle mého názoru nejlepší vánoční film všech dob a pokaždé se na Grinche rád podívám. Má to všechno co by vánoční film měl mít. Krásné vánoční prostředí, hlavní postava se kterou člověk soucítí, dobrá hudba, dobrý humor (podle mě) a ponaučení na závěr. Maska Grinche je neskutečně výborně udělaná a Jim Carrey se na roli hodí výborně.

Soudce Alexandr (2017) (pořad)

Pan pořádková pokuta aka Soudce Saša mi posledních pár dnů přináší zábavu. Totálně céčkový provedení se strašnými hereckými výkony a samej řev z toho dělají totální chaos a zábavu. V seriálu jsem už postoupil, abych si oblíbil i nějaké právní zástupce a těm kolikrát často fandím. Kolikrát si člověk všimne momentů, kde to neberou vážně ani ti samotní herci ale to se dá pochopit, protože já tam sedět a poslouchat ten pavilon opic, tak se taky řežu smíchy.

Mateřská láska (2022) (seriál) odpad!

NIKDY V ŽIVOTĚ MĚ ŽÁDNEJ SERIÁL TAKHLE NEPIL KREV!!! TEN DABING JE PŘÍŠERNEJ A NE PROSTĚ NE. VUAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! PROSTĚ ZAKÁZAT!!! HODNOTÍM OVLIVNĚNĚ UKÁZKAMA, ALE TFUJ ZLATÝ BABOVŘESKY!!!

Willyho kouzelný svět (2021)

Ano, film je podle mě záživný a nějaké kvality má. Když jsem se dneska dozvěděl, že podle filmu vznikly i prequel oficiální komiksy, tak jsem si je musel přečíst. Krvavý béčkový horor, ve kterém hraje hlavní roli Nicolas Cage a ani u toho nemluví a pouze mlátí plechovky je přinejmenším šílený. Willyho kouzelný svět není nejlepší film na světě a ani se zdaleka nepřiblížil, ale furt to žeru. Film má podle mého názoru hlavně bavit a neunudit diváka hned na začátku a Willymu se to u mě povedlo.

One Piece - Zen'in Shūgō - Rufi Shin Sekai e no Funade (2011) (epizoda)

Super pohodovej krátkej arc, který vlastně jenom ukazuje, co se po uplynutí dvou let od rozdělení Slamáků změnilo. Arc funguje jako představení toho, jak Slamáci zesílili (A to fakt sakra hodně). Ale nejdůležitější je, že Slamáci jsou konečně pohromadě a já se těším na další díly!!

One Piece - Shankusu Kenzan! Chōjō Sensō Tsuini Shūketsu (2011) (epizoda)

Ano, je to tady. Už můžu říct, že jsem viděl Marineford arc, který je neskutečný. Opravdu nejvíce akční arc, co jsem viděl. Emotivních momentů je tu jako šafránu, ale nejvíce, co se mi usadilo v hlavě, jsou scény s Acem a Whitebeardem...

One Piece - Ēsu o Sukue! Arata na Mokutekichi wa Daikangoku (2009) (epizoda)

Štve mě, že to nemůžu dát v oblíbenosti seriálů ještě výš, jelikož už tak to je na samém vrcholu. Epizoda mne zase rozesmutnila a rozbouřila mé emoce. Díl od dílu je to, čím dal, tím kvalitnější a nedokážu si představit, jak úžasné epizody mě ještě čekají. Zkrátka si toto prostě nemohu vynachválit. ONE PIECE JE MŮJ SVĚT!

Neporazitelný - Dlouho jsme se neviděli (2023) (epizoda)

Fíha... opravdu neskutečný a tahle epizoda mě přesvědčila o tom, že tenhle seriál by měl vidět každý (I když není fanoušek superhrdinů, protože tohle není jen tak superhrdinský seriál). Už první polovina druhé série naprosto převálcovala celou první sérii. Brutality zrovna v tomhle díle je strašně moc a ty souboje jsou jedna báseň a jde vidět naprosté vyčerpání a zoufalost zúčastněných v boji. Za mě obrovský palec nahoru.