Napoleon (2023)

O MŮJ BOŽE! Napoleon mě naprosto odrovnal a s nadšením bych si to pustil znovu. Můj názor je, že by to vizuálně nešlo udělat lépe. Už přibližně v 5 ti minutách máme naprosto peckovou bitvu, u které jsem se vůbec nenudil a vše vypadalo úchvatně (Jako vážně i zobrazení násilí zde nemělo chybu a bylo ho tak akorát a bylo předvedeno neuvěřitelně, takže vzdávám čest lidem, co to měli na starost). A ty herecký výkony... NO TO BYLA TAKY NÁDHERA. Film mě chytnul tak moc, že jsem se ani nedotknul donutů, které jsem si přinesl s sebou. Opravdu za mě nejlepší film v kině, který jsem zatím viděl.

One Piece - Binkusu no Sake – Kako to Ima o Tsunagu Uta (2008) (epizoda)

Páni... ani nevím, co mám vlastně napsat, protože tenhle díl mě o něčem přesvědčil. Myslel jsem, že můj svět je One punch man a nebo Invincible, ale šíleně jsem se mýlil. Ani jeden ze zmiňovaných mě nedokázal takhle neskutečně rozbrečet a vtáhnout do onoho světa. V momentě zlomu přesvědčení mi nezbývalo nic jiného než brečet a koukat na Brooka, jak zpívá nádhernou píseň a přitom mu během hraní, umírají se smrtí smíření kumpáni. A to jsem si myslel, že Brook je plně komická postava.

The Centaurs (1921)

Kentaur se jenom pohnul, takže nic moc. Opravdu toto je hrůza. Winsor McCay by se měl u příštího snímku více snažit (a určitě něco ještě natočí).

Chudák Petr (1892)

Ukrutná nuda až taková, že jsem na to prostě nedokázal koukat. V očích mého mozku se v tomto snímku nic nestalo, a absolutní hrůza opravdu. To je děs velebnosti.

Gertie the Dinosaur (1914)

Vážně mě to mile překvapilo, takže dinosaura Gertiho vidím velice pozitivně a opravdu to bylo velmi zábavné. Nejlepší scény byly když se Gertie a Jumbo hejtili.

Little Nemo (1911)

Je to tak trochu nuda a to mi nikdo nemůže vzít. Jediné plus co vidím je hudba a animace. Panu tvůrci jménem Winsor McCay doporučuji aby své budoucí snímky nedělal tak nudný...děkuji.

Humorous Phases of Funny Faces (1906)

Trošku nuda to je, ale dá se to. Nedokázal jsem udržet své oko na plátně, takže doporučuji se do příště polepšit.

Fantasmagorie (1908)

Opravdu úchvatný film (Slza tuku ukápla, opravdu dojemný a zábavný to snímek). Musím také opomenout, že tímto začala historie animace. Hehe...

Pět nocí u Freddyho (2023)

Tahle recenze nejde napsat nezaujatě a je jasný, že se na to dívám lépe jenom proto, že to je Freddy Fazbear. Ano, fnaf film není dokonalý film a určitě by se to dalo vylepšit, ale i tak mě toto naprosto stačí a strašně moc to žeru! !! Už jenom ta hudba s animatroniky je něco nepopsatelně skvělého (opravdu klobouk dolů lidem, co to měli na starosti). Jediné, co mě drží od hodnocení plným počtem, je scénář málo krvavosti a špatné motivace vedlejších postav. Jinak za mě opravdu zábavný „horor“, který si zase někdy rád pustím.