Flipnic

Flipnic


"Nepřekročit zákon ve prospěch člověka opravdu velikého znamenalo by nerozumět duchu zákona." Autor: Voltaire

324 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3
  • 11.1.2010
  Jezero smrti (2008)

  Mladá dvojice, muž a žena, přijíždějí k zatopenému lomu, kde chtějí o samotě strávit pár příjemných dnů o samotě. Místní příroda ovšem není tak nedotčená jak se zdá a ani milostný pár zde není sám. Setkává se zde s partou pubertálních výrostků z místní vesnice, jejichž hlavní náplní trávení volného času je vzájemná šikana, vandalství, násilí na slabších, týrání zvířat a drzé předvádění se před druhými. Po menší konfrontaci s touto "tlupou" příjde konfrontace větší, až se vše vyhrotí do brutálního souboje dvojice návštěvníků tohoto "nedotčeného" místa o holé životy a útěk před partou nepříčetných puberťáků, kteří jsou nakonec schopni naprosto všeho. Velice drsný, chladný a aktuálně varující explotation thriller/horror, který nenechá nikoho chladným ...

  • 9.1.2010
  Chaos (2005)

  Dvě mladé dívky se vydávají večer na hudební párty pořádanou v místním lese. Rodiče o ně mají strach, ale ony nedbají varování a seznamují se s cizincem stojícím opodál za účelem sehnání nějakých drog. Ten je přesvědčuje, že jim drogy opatří zadarmo, ale že s ním musí kousek pěšky do staré chatrče za jeho kamarády. Dívky nakonec souhlasí, ale v kabině se setkávají pouze se dvěma totálně vyšinutými agresivními muži a jednou stejně tak postiženou dívkou. Od této chvíle začíná boj o holý život, dívky jsou mučeny, přeneseny do lesa a zde utýrány k smrti. Vše vede zejména šílená, brutální a maniakální postava a vůdce bandy jménem Chaos, ze kterého mají všichni strach. Po útoku na dívky se banda chce přemístit jinam, ale narazí pouze na dům u lesa, kde bydlí rodiče jedné z dívek. Ti jsou již polomrtví strachem. Přijímají návštěvníky, protože zjišťují, že jsou to oni, kdo zabili jejich dívky. Podaří se rodičům pomstít krutou smrt mladých dívek na vlastní pěst?
  Film měl být původně oficiálním remakem klasiky exploitation subžánru "Last House on the Left (1972). Na poslední chvíli dostal jiný název, ale dějově se jedná skutečně o čistý remake této kultovní klasiky.

  • 8.12.2009
  Pták s křišťálovým peřím: Přízrak teroru (1970)

  Mladý muž spatří při večerní cestě domů střet tajemného vraha s mladou dívkou. Dívka je zraněna nožem a volá přes skleněnou výlohu o pomoc. Nakonec je zachráněna přivolanou lékařskou pomocí. Muž je vyslýchán policií a posléze začne pártrat po vrahovi se svojí přítelkyní na vlastní pěst. Pátrání začne být však nebezpečnější než se původně zdálo. Vrah vyhrožuje všem podivnými telefonáty, vraždí další dívky a napadne i přítelkyni hlavního hrdiny.

  • 29.11.2009
  Wen da (1979)

  Malé čínské městečko je týráno bývalým vojenským zabijákem, který likvidoval obyvatele vesnic po vojenských akcích. Je to velmistr bojových umění a přidá se k nepříliš oblíbené škole kung-fu. Její členové napadají a ponižují obyvatele městečka a v tom se zabiják cítí jako ryba ve vodě. Jeho skutky však přerostou přes všechny hranice, když začne zabíjet ženy, děti a nakonec i své vlastní hostitele.
  Mírumilovný učitel, který se snaží učit děti a vyhýbat násilí, je často zbit a ponížen, než mu jeden žebrák ukáže základy kung-fu. Učitel po masakru, který zabiják způsobí, začne tvrdě trénovat. Vše se blíží k závěrečnému střetu a možné pomstě.

  • 29.11.2009
  Xiang Gang qi an: Xi xue gui li wang (1994)

  Mladá rodina je kvůli zadlužení manželky vydírána a postupně je na ni vyvíjen čím dál větší tlak. Situace se zdá být bezvýchodná, manželka musí vydělávat peníze na splátky prostitucí, manžel se cítí velmi zahanben. Po přímém útoku na byt a rodinu, bere manžel spravedlnost a pomstu do vlastních rukou. Při tom všem je mu nápomocen soused, předčasně propuštěný sériový vrah - Dr. Lamb...
  Jedná se o dalších z extrémních HK CAT III snímků, které začínají jako komedie a končí krutostmi a násilím za hranicemi běžných filmových zvyklostí.

  • 13.11.2009
  Panoptikum (1981)

  Čtveřice mladých lidí (dva mladíci a dvě dívky) se na pouti rozhodnou strávit noc v domě hrůzy. Po vypnutí všech atrakcí se do něj vplíží a věnují se kouření marihuany a sexuálním hrátkám. Později v noci jsou však svědky vraždy místní "věštkyně" hlídačem domu hrůzy. Záhy zjistí, že hlídač domu hrůzy je šílené lidské monstrum a jeho opatrovník agresivní křupan. Prozradí se a boj o holý život se stane jejich nejhorší noční můrou ... Navíc probíhá ve zrádném prostředí, ve kterém se útočníci cítí jako doma ...

  • 5.11.2009
  Amore tossico (1983)

  Film vykresluje životy narkomanů závislých na injekčním užívání heroinu. Odehrává se v Itálii počátkem 80. let. Jako herci byli využiti skuteční narkomani z ulice. Film vystihuje všechny klady i zápory užívání heroinu, detailně zobrazuje aplikace heroinu do žil, vykresluje způsoby obstarávání peněz, dávek heroinu, možnosti předávkování, nebezpečnost a problémy způsobené užíváním. Jedná se v podstatě o sondu do života narkomanů v počátcích 80. let.

  • 23.10.2009
  Chramst! (1989)

  V laboratoři provádějící pokusy na zvířatech dojde k zmutování hejna krys do obřích rozměrů. Ty začnou terorizovat a napadat zejména vědecký komplex, ale i místní okolí a časem celé město. Brutálních smrtelných útoků začíná. Jeden z vědců se svojí milenkou se snaží zabránit možnému masakru při slavnostním otvírání jedné z části univerzity a proto vymyslí netradiční plán. Využijí vlastní zmutovanou, ale ochočenou krysu...

  • 7.9.2009
  Vymítač kanibalů (1972)

  Film pojednává o osudech mladého evropského fotografa, který je nedopatřením zajat primitivním kmenem někde v pralesích Thajska a Barmy. Zde je vystaven drastickým metodám a rituálům, opakovanému zajetí, mučení a těžké práci. Časem si však zvyky kmene natolik osvojí, že se místnímu životu přizpůsobí. Později si získá i náklonnost náčelníka kmene a jeho dcery. Tak ztrácí i motivaci k dalšímu útoku a stává se z něj spíše ochránce a otec dítěte, které počne s náčelníkovou dcerou.

  • 7.9.2009
  Kanibalové: Začátek (2003)

  Krachující televizní společnost vyšle ambiciozní reportérku Grace Forsyte do Amazonských pralesů, aby zde našla kanibalské kmeny. Reportérka se s partou čítající jednoho cestovatele, místního domorodce a televizní tým setkává s kanibaly tváří v tvář, nebo lépe řečeno "kamerou v tvář" a snaží se natočit jakoukoliv senzaci.

  Skupina natáčí vše, s čím se v Amazonském pekle setká a snaží se kanibaly provokovat. Výsledkem má být senzační filmový materiál, který všem zajistí slávu a bohatství. Krutost kanibalů se však nakonec obrací proti členům výpravy... Film obsahuje spoustu brutálních a násilných záběrů. Reaguje na vlnu kanibalských horrorů z přelomu 70. a 80. let a snaží se tento žánr oživit.

  • 16.8.2009
  Gonin (1995)

  Pětice mužů se rozhodne vyřešit svoje problémy tím, že okrade japonskou mafii Yakuzu o miliony yenů. Mafie na to však ihned příjde a mužům je okamžitě v patách. Navíc vysílá po jejich stopách psychopatického zabijáka (Takeshi Kitano). Temné a drsné akční drama, ve kterém není vítěze ani poraženého...

  • 11.6.2009
  Tokyo Gore Police (2008)

  Nejlepší členka elitní japonské jednotky "gore police" bojuje proti neustále se objevujícím mutantům a agresivním zrůdám. Ve svém oboru je absolutní špička, téměř neporazitelná. Vše se však zvrátí ve chvíli, kdy se sama stane "nakaženou" a dozví se pravdu o původu nákaz a skutečném charakteru vlastní jednotky. Japonský splatter, kterému není nic svaté. Hektolitry krve, mraky brutalit, fatalit, rozmašírovaných těl, bizardních postav a jedna krásná, na první pohled křehká dívenka uprostřed toho všeho...

  • 6.6.2009
  Yeonghwaneun yeonghwada (2008)

  Filmová akční hvězda pošle při natáčení svých filmů několik filmových protivníků do nemocnice. Je namyšlený, neústupný, arogantní a má dojem, že mu vše projde. Na začátku filmu se setkává s mladým gangsterem, který je klidnější povahy, o to více se však pohybuje mimo zákon. Oba si takzvaně "vjedou do vlasů" a svůj spor chtějí vyřešit tím, že gangster bude hrát v novém filmu úhlavního nepřítele akční superstar. Rozhodnou se, že všechny bitky a akční scény zahrají naostro. Tedy že rány a kopance půjdou kontaktně a postavy se nebudou vzájemně šetřit. Tím zvýší i reklamní popularitu filmu, protože do poslední chvíle se neví, kdo skutečně zůstane stát na nohou a jak tedy film dopadne. Režisér původně nesouhlasí, ale když uvidí jejich první bitku, s nadšením nabídku přijímá. Obě postavy mají svoje nemalé problémy a starosti, často jim jde o kariéru, peníze, majetek i životy. I když jsou to od začátku nesmiřitelní nepřátelé, v kritických situacích pomáhají jeden druhému. Film pomalu graduje k finále, kdy se má odehrát závěrečný souboj ve filmu a soud gangstera s jinými mafiány.

  • 3.6.2009
  Nehanobte spánek mrtvých (1974)

  Na odlehlé farmě experimentují místní vědci s radioaktivním přístrojem na místním poli. Jeho záření oživí mrtvé, kteří začnou napadat a zabíjet místní obyvatele a cestující. Mladík a dívka, setkávající se náhodou na benzínové pumpě, se stávají hlavními hrdiny tohoto, dnes již starého, ale klasického "zombie horroru". Na jedné straně se snaží ubránit útočícím zombiím, na druhé straně pak musí přesvědčit vědce a policii, aby zničili stroj na místním poli. Boj o holý život s nesmrtelnými zombies začíná...

  • 4.5.2009
  Muž z Hongkongu (1975)

  Do Austrálie je místní policií pozván policejní inspektor z Hong Kongu, aby dostal informace ze zadrženého Číňana, který neumí anglicky. Navíc je podezřelý z pašování heroinu, který u něj byl nalezen. Inspektor se svého úkolu zhostí tvrdě a nekompromisně a přes výslech podezřelého svědka se dostane až na stopu místní drogové mafie. Na vlastní pěst vyráží do nerovného boje. Jeho kung-fu proti škole karate, kterou má mafie pod patronátem, je zárukou nekonečné akce.

  • 28.4.2009
  Murder-Set-Pieces (2004)

  Film vykresluje skutky sadistického maniaka, který vzhlíží k Hitlerovi, řadí se mezi nacisty a praktikuje ve svém rozsáhlém domě zvrácené orgie na dívkách, které naláká na focení. Dívky pak ve sklepě znásilňuje, mučí a porcuje. Není mu cizí vraždit i na veřejném místě v ústraní někde na záchodcích a podobně. Jedná se o extrémně násilný film, plný brutality a krve.

  • 28.4.2009
  Ti tian xing dao: Sha xiong (1994)

  Čtyřčlenná rodina je týrána a vydírána jedním ze svých dvou synů. Ten navíc zraní svého bratra v jeho dětském věku tak, že ten v dospělosti není schopen dosáhnout erekce. Z mladšího bratra však vyroste slušný mladík, který se začne věnovat bojovým sportům a najde si přítelkyni. Musí však stále chránit svoje rodiče i dívku před útoky svého šíleného, nezvladatelného bratra. Drama rodiny se stále zhoršuje a směřuje k tragickému konci.
  Jedná se o další dosti násilný a temný tzv. HK CAT III snímek, jednu z odnoží násilných exploitation horrorů.

  • 28.4.2009
  Xue mei gui (1988)

  Mladá dívka je znásilněna pěticí opilých násilníků. Posléze zjišťuje, že byla navíc nakažena pohlavní chorobou. Odstěhuje se do jiného města, kde začne u svého příbuzného pracovat v jeho baru. Po určité době zde narazí na jednoho z násilníků. Probudí se v ní touha po pomstě a začne postupně osnovat plány pro její realizaci na všech pěti mužích, kteří jí tolik ublížili. Vše se nevyhnutelně blíží k dramatické a krvavé pomstě.

  • 28.4.2009
  Pieces (1982)

  Matka přistihne svého malého synka, jak si skládá puzzle s obrázkem nahé ženy. Hoch dostane vynadáno a puzzle mu zabaví. Syn ze vzteku matku zabije a rozřeže pilkou na kousky. Po čtyřiceti letech se ve stejném městě objevuje tajemný vrah s motorovou pilou, který rozřezává mladé dívky na kusy a bere si některé části jejich těl. Tak si podle starého puzzle skládá nové - ze skutečných částí ženských těl...

  • 28.4.2009
  Krvavý tábor (1982)

  Skupinka třech mladých lidí se v blízké budoucnosti dostává do koncentračního tábora, kde má být napraveno jejich smýšlení o politickém vedení státu a jejich údajné kriminální chování. Po příjezdu však hrdinové zjišťují, že tábor je spíše takovým zábavním parkem pro skupinku „zazobaných“ a sadistických šéfů. Jedinou šancí, jak se z tábora dostat dle regulí, je přežití v údajném lovu na lidi, tzv. "TURKEY SHOOT". Hrdinové filmu se buď dobrovolně přihlásí, nebo jsou k této "hře" donuceni. Začíná neuvěřitelný hon, situace plné zvratů a boj o holé životy. Dovoleno a možno je naprosto vše…

  • 28.4.2009
  Lovná zvěř (1986)

  Tento film se odehrává v Austrálii. Mladá a krásná dívka, která se na svém osamělém ranči stará o poraněná zvířata, a spoustu z nich chová pro radost, se stává terčem útoků tří buranů s obrovským džípem a střelnými zbraněmi. Ti se vyžívají v divokých jízdách, popíjení a střílení všeho, co se hne. Konfrontace s těmito zloduchy se postupně vyhrocují a dívka se stává terčem nekonečných útoků a teroru. Dokáže sebrat poslední síly a veškeré příkoří jim oplatit?

  • 28.4.2009
  Kozure sacudžinken (1976)

  Do města přijíždí neznámý cizinec, který se zaplete do svárů dvou znepřátelených mafiánských gangů. Je to výborný mistr v bojových uměních a brzy začne sám dělat gangům značné potíže. Navíc má stejně jako obě strany zálusk na tašku plnou heroinu. V jednom dramatickém souboji porazí samuraje - člena jednoho z gangů a ujme se jeho malého synka i katany. Posléze je na čase definitivně skoncovat se všemi členy mafie…

  • 28.4.2009
  Black Belt Jones (1974)

  Černošská škola karate se dostane do problémů s mafií, která je vydírá o velké peníze. Násilná přepadení na sebe nenechají dlouho čekat, a tak musí nastoupit místní mistr bojových umění Black Belt Jones, aby udělal řádění mafie přítrž...

  • 28.4.2009
  Hissacu onna kenši (1976)

  Na počátku příběhu, který tento film vypráví, svede mistr bojových umění ve starém kostele souboj se čtyřmi ozbrojenými zabijáky. Je těžce zraněn a slibuje, že z Hong Kongu zmizí. Tomu všemu je však přítomna jeho dcerka, která si dobře zapamatuje obličeje útočníků. Po několika letech tvrdého tréninku u svého otce v USA nastává čas na návrat do Hong Kongu, protože otec předčasně umírá na dávná zranění v boji. Jeho dcera přísahá pomstu všem čtyřem zabijákům. Je dostatečně vycvičena, aby smetla všechny, kdo ji přijdou do cesty…

  • 28.4.2009
  Mie men can an: Nie sha (1993)

  Mladá dívka přichází na policii oznámit kompletní vyvraždění své rodiny neznámým pachatelem. Detektiv se svojí asistentkou se ujímají vyšetřování a zjišťují zajímavá fakta, která je postupně přivedou k velmi tragickým skutečnostem.
  Jedná se o další HK CAT III explotation snímek plný nahoty, sexu a násilí.

  • 28.4.2009
  Hei tai yang 731 (1988)

  Film pojednává o chodu japonského koncentračního tábora v Číně, kde se provádí řada pokusů na lidech. Zahrnuje řadu velice drsných, smutných, krutých a brutálních scén, které se údajně v táboře odehrávaly.

  • 28.4.2009
  Onna hissacuken (1974)

  Mladá expertka na bojová umění Li Koryu přijíždí z Hong Kongu do Japonska, aby zde našla svého nezvěstného bratra. Ten je vězněn mafií v podzemní věznici pod obří vilou a jsou na něm prováděny pokusy s drogami. Vila je velmi dobře střežena opravdovými experty mnoha bojových umění. Podaří se mladé hrdince prorazit tyto stráže a bratra zachránit? V jejím nelehkém úkolu jí pomáhá excelentní mistr v bojových uměních, Seiichi Hibiki (Sonny Chiba).

  • 28.4.2009
  Ai nu (1972)

  Hrdinka filmu Ai nu je unesena a ve veřejném domě nucena k prostituci. Její odpor a zdráhání se nemá žádný smysl, a proto si raději pozitivně nakloní svou lesbickou šéfovou. Ta na Ai nu časem nedá dopustit. Ai nu se postupně učí všem intrikám i kung-fu a chystá se na svoji promyšlenou a hlavně nelítostnou pomstu vůči všem, kteří ji za ta léta "služby“ v bordelu ublížili...

  • 28.4.2009
  Giallo a Venezia (1979)

  U řeky ve městě Vezia policie nalezne mrtvý pár. Muž je ubodán neznámým předmětem a žena utopena, ovšem leží vedle něj na zemi. Nevysvětlitelná okolnost těchto vražd vede k vyšetřování, ovšem brutálních vražd začíná přibývat. Jsou vražděny ženy i muži a to velice krutými způsoby. Je jasné, že měli se smrtí těch dvou milenců něco společného, ale kdo je vrah a jak se co přesně událo – to už musí objasnit detektiv.

  • 28.4.2009
  Forced Entry (1973)

  Psychicky a sociálně narušený vietnamský veterán, který pracuje u benzínové pumpy, postupně přepadává, znásilňuje a vraždí ženy, které u pumpy tankují. Extrémně brutální XXX porno film, který střídá pornografické výjevy s dokumentárními záběry z vietnamské války a vraždami. Nechvalně známý explotation thriller/horror.

<< předchozí 1 2 3