Druhá světová válka: Na frontě (2023) (seriál)

Štvrtá hviezdička za skvelé zábery vo farbe, inak je náučná hodnota kvôli veľkej skratkovitosti dokumentu veľmi nízka.

Modlit se, poslouchat, neodmlouvat (2022) (seriál)

Podobnosť s katolíckou cirkvou čisto náhodná, tá je ešte bohatšia a je v nej aj viac pedofilov, ale rovnako ako v prípade skupiny bláznov, o ktorých je tento dokument, sa jej predstavitelia skrývajú za nebezpečnú ideologickú demagógiu, ktorá zničila nespočetné množstvo životov. 75 %

Bez ubrousku (2021) (pořad) odpad!

Momentálne (12/2022) asi to najhoršie, čo sa dá vidieť v našich končinách, prehliadka retardovaných úbožiakov, za to by som normálne dával televíziám pokuty.

Případy neviny (2020) (seriál)

Spoločne s Confession Tapes a Making a Murderer vlajkové lode tohto žánru - 90%

Rytmus: Tempos (2020)

Nízke percentá tohto dokumentu je žiaľ spôsobené obmedzenosťou niektorých užívateľov ČSFD, ktorí si zrejme pomýlili stránku a hodnotia niečo, čo pravdepodobne ani nevideli len na základe osobných antipatií ku protagonistovi. Za mňa solídnych 75%.

Neslýchané: Caitlyn Jenner (2021)

keďže nie som zakomplexované xenofóbne hovado, budem hodnotiť len kvalitu dokumentu - zaslúžených 80%

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Pôvodne som dal 4*, ale po tretej sérii mením na 3*, lebo tvorcovia si spravili z divákov prdel, toľko logických chýb a nezmyslov nenájde človek ani v priemernej argentínskej telenovele. 1. séria 80%, 2. séria 70%, 3. séria 45% = 65%

Svět pod hlavou (2017) (seriál)

Príjemné prekvapenie, desať týždňov som tešil na každý pondelok večer, dej ako aj kvalita gradujú, najlepšie sú teda posledné 3-4 časti. Za mňa 80%.

Únos (2017)

Nakrútené je to na naše pomery dobre, ale ako tu bolo viackrát spomenuté, trpí na skratkovitosť, takže ten, kto sa o problematiku 90. rokov na Slovensku nezaujímal, mnohým (dôležitým) úsekom filmu nepochopí, napr. lúpež VÚB... za mňa 70%

Switch (2011)

Film som videl v TV, celý čas si vravím, že ten detektív vyzerá jak Cantona, pozriem Csfd a fakt to bol on :)) - 60%