Sněženky a machři po 25 letech (2008)

V první polovině se jenom všichni radují, že se sešli a v druhé polovině se beznadějně opírají o původní Sněženky a machry. A nejsmutnější je, že jsem od tohoto pokračování nic nečekala. A jak to dopadlo... tak to dopadlo. Uboze. Škoda mluvit. Škoda vyhozených peněz za kino, tento film by si zasloužil leda tak stáhnout.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Nepopírám, že má tento seriál něco do sebe, ale mě tohle nadšení spíš obešlo a zůstává pro mě pouze průměrným sitcomem.

Shrek (2001)

Miluju animované filmy víceméně díky Shrekovi. Je podle mě ten nejlepší. Originální dabing dokonalý...

VALL-I (2008)

Nádherně roztomilé, ale přitom to není jen obyčejná pohádka pro děti - má něco do sebe a já si ji naprosto oblíbila! :)

Noční můra v Elm Street (1984)

Jednoduše kultovní. Líbí se mi ztvárnění Freddyho, vždycky se u filmu dobře pobavím.

Maffiósso (1998)

Pokud znáte ty obětní filmy, na které padají v tomto snímku narážky, budete se smát. Pokud ale neznáte, pak chápu nízké hodnocení.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Mám ráda odlehčené kreslené seriály, mám ráda vtipy a narážky všeho druhu. Ale South Park mi nikdy nepřirostl k srdci, nikdy jsem se u něj pořádně nepobavila a nikdy nezjistila, co na tom všichni pořád mají. Naprosto nevýrazné, spíš podivné, přitom se to tvůrci snaží "kompenzovat" sprostými řečmi a narážkami, které jsou ale většinou ubohé a i když je to "seriál pro dospělé", přijde mi, že svou kvalitou může uspokojit buď hloupého nebo mladého diváka.

Vrtěti psem (1997)

Ofiginální námět, příjemní herci, navíc vcelku jednoduchý děj. Krásně se na to kouká.

Andělé a démoni (2009)

Je to neuvěřitelné a většina z vás mě odsoudí, ale mě se tento film líbil mnohem víc než jeho "první díl". Mnohem napínavější, zamotanější, celkově na mě působil mnohem lepším dojmem. I když uznávám, že co se týče mysterióznosti, to už bylo trochu slabší.

Zkurvená noc (2003)

Drsný humor podle mýho gusta, jednoduchej, ale přitom zapletenej děj na způsob puzzle. Líbí se mi scéna na hřbitově.