Opravdová láska (2007) (TV film)

Dobré. Hlavně se mi líbí ty reálné dialogy.

Trosečník (2000)

Výborný výkon, Tome! Opravdu výborný! Napadá mě otázka, jaký by film byl s jiným hercem v hlavní roli. Každopádně takhle nejde nedat alespoň čtyři hvězdičky.

Terminál (2004)

Můžu říct, že jsem to viděla pár dní před svým odletem do ciziny, kdy jsem poprvé měla letět letadlem a navíc sama... Nahnalo mi to strach. Ale film je to povedený, jen však do půlky. Druhá polovina už je jen zbytečné natahování.

Láska přes internet (1998)

Opravdu povedený film, kterému právem patří žánr "romantická komedie". A navíc Tom Hanks a Meg Ryan? Dokonalé.

Svěrací kazajka (2005)

Měla jsem sice trochu problémy s dějem, ale na druhou stranu je to hodně zvláštní film, moc mě zaujal.

Casino Royale (2006)

Původně jsem ani nesouhlasila s výběrem nového herce, ale tato bondovka mě příjemně překvapila. Daniel Craig působí naprosto odlišně, řekněme, že dodal bondovkám šťávu. Ovšem je to taky první James Bond, u kterého jsem měla pocit (u osoby), že není tak úžasný. Například při honičce v úvodu filmu Bond není lepší než ten, koho honí. Nebo mu tisíckrát jde o život a neustále ho někdo zachraňuje. Vím, nejspíš to tam patří, ale copak by James Bond neměl být někdo, kdo se s ostatníma nemůže srovnávat? Někdo, kdo má na víc než právě ostatní? Někdo (zní to až naivně), kdo by měl být pro ostatní agenty "ten nejlepší"?

Dnes neumírej (2002)

Průměrné. Když se dívám na starší bondovky, rozhodně je s tímhle nemůžu srovnávat. Je to Piercova nejhorší bondovka.

Dogma (1999)

To je tak ujeté, tak blbé a tak šílené, že se mi to vlastně děsně líbí. A Alan Rickman vypadá dobře, když změnil kabát profesora na kabát anděla. :)

Sbohem, baby (2007)

Nikdy by mě nenapadlo, že takový sladký herec dívčích srdcí se přesune na druhou stranu kamery a dokáže ze sebe dokáže vyždímat něco tak úžasného. Máš mou poklonu, Bene. Příběh zajímavý a hlavně úžasně nepředvídatelný závěr. Takové filmy mám ráda!

Skála (1996)

Takhle si představuju kvalitní akční film. Nabité hvězdami, akční od začátku až k titulkám. Bomba. A navíc se mi líbilo stvárnění zápornýho hrdiny. Byly totiž i okamžiky, kdy jsem se přistihla, že mu vlastně chudákovi fandím.