Ukradené Vánoce (1993)

Co dodat? Jak je už v obsahu řečeno, je to KULTOVNÍ animovaný film, Tim Burton zabodoval na plné čáře. I když to od něj není můj největší favorit, ráda se podívám.

Evoluce (2001)

Dobré! Je to opravdu povedená parodie, má něco do sebe. Ale je to takový ten film, na který si po pár dnech ani nevzpomenu. I když.... POJĎME PROTI MIMOZEMŠŤANŮM SE ŠAMPONEM HEAD&SHOULDERS :)

Romeo krvácí (1993)

Gary Oldman mě opravdu překvapil, možná se mi víc líbil už jen v Pátém elementu.

Žhavé výstřely (1991)

O-K-O-U-Z-L-U-J-Í-C-Í, skvělé... Charlie Sheen je mistr komedií, miluju tento film a všechny vtipy v něm. I když je pravda, že některé jsou dost laciné. Jenže scéna, kdy říká, že má po otci oči a pak tu krabičku zahodí do moře... Dá se snad na film dívat jinak než s mírným odstupem?

Top Gun (1986)

Možná je to tím, že jsem dřív viděla Žhavé výstřely, ale jednoduše se nemůžu na tento film dodívat, nebaví mě, vidím na něm jen špatné věci.

Copak je to za vojáka... (1987)

Pro Karla Rodena hvězdičku navrh, ale i tak se mi film líbí. Pokaždé se dobře bavím.

Vincent (1982)

Paráda! Měla jsem pocit, že mě už Tim Burton nemůže překvapit, že takřka jako jeho obdivovatelka už mám od něj shlídnuto skoro všechno. Ovšem Vincent mě překvapil. Je to jeho start, jeho začátek a je vidět, že vystartoval velice dobře.

Příběh rytíře (2001)

Film mě dost překvapil, líbí se mi vsuvky z moderní doby, Heath Ledger je okouzlující. Spojení s Geoffreyem Chaucerem se mi taky líbí, zmíňka o Canterburských povídkách. Jediné, co bych vytkla je Shannyn Sossamon, nezapadla mi do doby, kazila mi celý film, přišla mi dost nesympatická.

Karcoolka (2005)

Opravdu nevím, jak film ohodnotit. Na jednu stranu mi přišel děj dost odlišný od ostatních animáků, ale na druhou stranu ničím nevynikl. Špatná animace, občas špatné vtipy... Nevím, nevím.