• Krátkometrážní

Podezření (2022) (seriál)

Typický príklad kde film stojí na hlavnej postave a tá ťahá bremeno na seba. No a výsledok? ...Už tady asi 1001 krát zmiňované a ospevované výkony Melíškovej, či Barešovej. Ale...nedá sa inak, ČT znovu a znovu boduje. Vďaka!

Devadesátky (2022) (seriál)

Nebojím sa napísať (povedať) - jeden z najlepších českých seriálov. Na každý nový diel som sa tešil celý týždeň. ... Je to ten z tých, ktorý sa stal už u zrodu kultom. Best !

Polosvět (2022) (seriál)

Výborná séria dokumentov, ktoré sú akousi príručkou a pomocníkom k veľaúspešným ,, Devadesátkám,, ,  obohacujúca o viaceré dnes už toľko menej známe, či zapomenuté pikošky z politického, či skutočného sveta.

K zemi hleď! (2021)

Kritika dnešného sveta, populizmu a tvrdá satira, ktorá tne do živého. Sonda do dnešnej rozvrátenej  spoločnosti aká je tu vyobrazená z viacerých uhlov pohľadu názorových stretov. ... Dicaprio dokonalý, Lowrence , či Streep taktiež. Tu by som sa nominácie na sošky nečudoval.

Diego Maradona (2019)

Film-dokument ukazuje že Maradona bol taktiež ako my len človek so všetkými slabosťami a nedokonalosťami, všetkým čo robí člověka človekom.

Afrikou na pionýru (2019)

Známy sympoš Marek u mňa zabodoval už v expedícii Dana Přibáň, a tak som vel'mi rád za nápad s motorkami. Štruktúra dokumentu je rovnaká ako, ,, Trabanty,,  ale dobrodružstvo, vtip a hlavne charizma posádky je nezamenitel'né a ja proste nemôžem inak...

Lajna - Série 3 (2021) (série)

Kto by to bol čakal, že tretia séria dnes už tohto kultu bude sa tyčiť v popredí.?... Gagy úderné, ostré ale hlavne vtipné. Best!

Zátopek (2021)

Čo do výpravy a celkového obrazu filmu sa jedná v našich končinách o neskutočný počin. Už len za tento bod si film zaslúži absoloturium. Český Lev 2021 bude stopercentne v réžii tohto filmu. Herci už teraz majú sošky pripravené.

Tajné životy (2014) (seriál)

Jeden z naj slovenských seriálov, ktorý drží pohromade spletité príbehy, dobré herecké výkony a celkový režisérsky um, ktorý diváka baví.