Tchyně (2015) (pořad) odpad!

Neskutečná zhovadilost. Musím upřímně říci, že obdivuji lidi, kteří se na takové pí****ny koukají. Tohle fakt nedávám. Patří na stejné dno, jako Superstar a různé její odnože, Velký bratr, atd...

Bitva u Midway (2019)

Těšil jsem se. Navnaděn filmem Bitva o Midway. Leč zklamání bylo veliké. Chápu, že dnes již těžko sežene kdokoliv dostatečný počet autentických strojů, a že je třeba použít počítačovou animaci, ale i ta jde udělat pořádně. A to se v tomto filmu nepovedlo. Je to názorná ukázka toho, jak se dá zničit několik filmů jednou slátaninou. Tora Tora Tora, Pearl Harbor, Třicet vteřin nad Tokiem, a Bitva o Midway. To všechno úžasné filmy... Ale tohle??? Za mě půl hvězdičky za snahu.

Planeta 51 (2009)

Film mě poměrně pobavil. Děj sice nic extra, ale nejspíš to bude hudba, co mě upoutalo u obrazovky, stará dobrá klasika.

Psí veličenstvo (2019) odpad!

Velmi podprůměrné. Je Trump pobavil. Úplně stejný tupec, jako ve skutečnosti. Zbytek filmu odpad.

450kg sestry (2020) (pořad) odpad!

To je děs. Takhle se zparchantit.

Už je tady zas (2015)

Těšil jsem se na film. Ale, docela zklamání. Možná, kdybych jako první nečetl knihu... Kdo ví. Třeba by se mi to i líbilo. Jedna hvězdička za to, že jsem vydržel do konce filmu.

Legie (2010)

Bába lezoucí po stropě byla kouzelná. Jinak nic moc podívaná.

Americký chopper: Senior versus Junior (2010) (pořad) odpad!

Jak už jsem psal v komentáři k Americkému Chopperu. První série dobrá. Stavěli motorky. Pak se to zkazilo. Rodinné hádky, neschopný a nepoužitelný Michael ( k čemu tam vůbec je?), a ty jejich věčné charitativní akce. Nechápu. Koho to zajímá. Má to být o stavění motorek, tak ať tam nedávají blbosti které s tím nesouvisí!!! A to že se rozdělili bylo zajímavé jen v tom, že v pořadu stavěli dvě různé motorky.

Americký chopper (2003) (pořad)

Vesničan (2018) (seriál)

No... První díl nic moc. Druhý také, ale nakonec se do dalo shlédnout. Polášek je zřejmě zašuplíkován v kategorii troubů. Už od Comebacku, kde jsem si ho všiml poprvé.