Vysoká hra (2011) (pořad)

1003. hodnocení: Pamatujete si na ten pořad, kde se holohlavý moderátor ptal lidí na nepříjemné otázky a když na sebe práskli všechno a popravdě, tak za to ještě dostali zaplaceno? Tak i tentokrát najdete v této soutěžní hře Petra Šišku, který polkádá otázky ve vědomostní soutěži lidem a ti mají zase spoustu možností, jak odpovědět či spoustu nápověd. 2* jsou maximem, které mohu dát, protože těchle variací na vědomostní soutěž už tu bylo a nikdo nedokázal vymyslet nic inovativního... 2*

Warrior (2011)

1220. hodnocený film:

William a Kate (2011) (TV film)

1028. hodnocený film: Byl to den, kdy se ženil princ a bral si krásnou dívku, která byla jeho dlouholetou přítelkyní. Přímý přenos byl asi tisickrát lepší než tenhle film, který bylancuje nad propastí mezi odpadem a 1*. Nakonec se však přikloním k 1*, neboť film nepůsobil nijak megalomansky. Rozhodně jej už ale nechci nikdy vidět. 1*

Zelený sršeň (2011)

1035. hodnocený film: Tenhle film nepřináší zhola nic nového. Je to jen další americká komedie, kde se teenager (nebo si aspoň na něj hraje) oblékne dres jím vymyšleného superhrdiny a jde do ulic bojovat proti gangům. Jeho dalším cílem je pak krásná Cameron Diaz, která nemůže zavadit o pořádnou roli (tak to fakt je) a tak bere, co jí pod nohy přijde. Už to dávno není mladice a její věk se nezadržitelně blíží čtyřicítce. Už by si asi měla začít vybírat kvalitnější role a hlavně i filmy. V tomhle snímku to ale funguje nakonec kvalitně a já se bavil, takže to vůbec není takové zklamání, jaké jsem snad čekal. 3* jsou proto milým překvapením a já film hodnotím veskrze kladně, ale průměrně. 3*

Znovu a jinak (2011)

1262. hodnocený film: Žena po třicítce, která se touží dát dohromady se svou životní láskou ze střední, avšak je odmítaná. Charlize Theron je herečka par excelence a nebýt jí, byl by z tohoto snímku propadák. Anebo taky třeba ne, protože kdyby jí vybrali nějaké zdatnější herecké kolegy nebo aspoň místo ní obsadili nějakou vycházející hvězdičku a pojali příběh tak, aby seděl i mladší herečce, asi by to byl ten správný krok. Film má solidní zápletku, ale je absolutně nesourodě navazován a zdá se mi jakoby špatně sestříhaný. Málo dialogů také snímku nepomůže, ačkoli se to od něj čeká. Viděl bych to na slabší průměr, ale nakonec mu dám 3* za Charlize Theron, která patří mezi nejlepší herečky, po kterých lze sáhnout. 3*