8 MM (1999)

Neskutečnej masakr! Temná, surová a od první vteřiny kompletně vtahující detektivka z prostředí extrémní porno branže v hlavní roli s Nicem Cagů, kterej tu dostal vzácnou příležitost nechovat se Cageovitě, Joaquin Phoenix je zábavnej parťák ve zbrani, záporáci opravdový monstra a menší cameo Normana Reeduse taky potěšilo...Náhled do světa úchyláků snad nikdy nebyl ve filmu (porno nepočítam) takhle detailní! 💢

The Collector (2009)

Hororová odbočka tvůrců pozdějších dílů Saw...Po stránce děje a totálního trash finále o dost horší odbočka..Ovšem po stránce brutality, gore a nepříjemných efektů mnohem víc utržený ze řetězu! Co ale beru jako největší klad je to, že hlavní antihrdina i záporák mají v hlavě mozek což je vždycky příjemná změna. Je nutný ale opravdu zmínit ten gore: Rozumněj pokud někdo nezvládal sledovat Saw, tohle nejspíš nemá smysl ani zkoušet ..Kdybych věděl jak moc to bude, asi se na to taky vyseru. :-D

Chalupáři (1975) (seriál)

Vtipnej seriál nacpanej tim nejlepšim herectvem svý doby. Sledování je pohlazením po duši jakože "óóó to je tak krásná vesnička a ti lidi tam jsou tak příjemný a všichni se mají rádi, tam bych chtěl žít" ...stačí u toho jenom nemyslet na styl natáčení silně přes růžový brýle, jelikož jak nás naučili dějiny a lidská nátura, takhle idylicky to dřív úplně nefungovalo../

Mumie se vrací (2001)

Čert vem to údajně "děsně ohavný" CGI Dwayna Kamene! Mě nikdy nějak extra žíly netrhalo, že to vypadá jak z videohry..jsem vášnivej hráč, takže proč by taky mělo že jo... AnyFuckingWay Druhá Mumie kráčí důstojně ve šlépějích jedničky a i přes svojí zbytečnost vzhledem k uzavřenýmu konci prvního filmu jde pořád o nádhernej film s podmanivym soundtrackem, stejně sympatickýma postavama, skvělou akcí, humorem a stylem jakym to umí/uměl ( ;-( ) snad jen Stephen Sommers.

Hell's Kitchen (2004) (pořad)

Vždycky pouštim, když vařim..neni nad pokrm s příchutí slz......."Where's the lamb SOOOOUCE" -.-,,,

Klub sráčů (2000)

"Můžem na tu Ibizů??" Nebetyčná pitchovina, která je ale po strop narvaná kultovníma hláškama a scénama..Nic víc neni třeba dodávat. Záleží čistě na osobní preferenci každýho kdo na to bude koukat a i těm kdo nechce obětovávat svůj drahocenej čas by se dalo doporučit si najít aspoň sestřih hlášek na Youtube. "Pane, mrd dlužím vám."

U Konce světa (2013)

Absolutně dokonalá komedie, která se svojí úvodní zápletkou jeví celkem banálně, ale ve druhý půlce se z ní vyvine něco co divák absolutně nečeká. Taktovka Edgara Wrighta a jeho dvorních šaš-..herců se klasicky nezapře, humor je správně po Angličansku trhlej a když dojde na bojový scény(!) tak je rozhodnopádně na co se dívat. Boží film na opakovaný koukání jako dělanej! <3 "JÁ. NESNÁŠIM TOHLE MĚSTÓÓ!"

Indian (2008) (pořad)

Nejlepší herní internetovej pořad na český scéně plnej humoru, informací a šíleně sympatický bandy skvělejch lidí, bez kterých by to rozhodně nefungovalo. Kdyby se někdo měl brát za duchovního nástupce kultovní Game Page, Indian je jednoznačná volba! <3 "Hi Youtube"

Kouzla filmových maskérů (2011) (pořad)

Jedna z mála soutěží, který jsou fakt zábavný i fascinující v ohledu na to, čeho jsou soutěžící umělci schopný. I přes menší skripty v konkrétních úkolech jsou to neskutečný frajeří/frajerky! :-)

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Spoustě z nás se některý epizody vryli do paměti (Zrcadlo pravdy, koukam přesně na tebe you bitch!) a i dneska při sledování chvílema mrazí v zádech...Navíc si ani nemyslim, že by hodnocení nějak extrémně ovlivňovala nostalgie, protože i když na to kouknu dneska tak oba moderátoři i spousta epizod dokáže rozesmát (Mightyman) i postrašit (Rudooký přízrak, například), herci tam taky nejsou špatný, dabing je i přes asi 10 opakujících se hlasů taky dobrej a je to zkrátka takovej Guilty pleasure kultík no. :-D