U Konce světa (2013)

Absolutně dokonalá komedie, která se svojí úvodní zápletkou jeví celkem banálně, ale ve druhý půlce se z ní vyvine něco co divák absolutně nečeká. Taktovka Edgara Wrighta a jeho dvorních šaš-..herců se klasicky nezapře, humor je správně po Angličansku trhlej a když dojde na bojový scény(!) tak je rozhodnopádně na co se dívat. Boží film na opakovaný koukání jako dělanej! <3 "JÁ. NESNÁŠIM TOHLE MĚSTÓÓ!"

Indian (2008) (pořad)

Nejlepší herní internetovej pořad na český scéně plnej humoru, informací a šíleně sympatický bandy skvělejch lidí, bez kterých by to rozhodně nefungovalo. Kdyby se někdo měl brát za duchovního nástupce kultovní Game Page, Indian je jednoznačná volba! <3 "Hi Youtube"

Kouzla filmových maskérů (2011) (pořad)

Jedna z mála soutěží, který jsou fakt zábavný i fascinující v ohledu na to, čeho jsou soutěžící umělci schopný. I přes menší skripty v konkrétních úkolech jsou to neskutečný frajeří/frajerky! :-)

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Spoustě z nás se některý epizody vryli do paměti (Zrcadlo pravdy, koukam přesně na tebe you bitch!) a i dneska při sledování chvílema mrazí v zádech...Navíc si ani nemyslim, že by hodnocení nějak extrémně ovlivňovala nostalgie, protože i když na to kouknu dneska tak oba moderátoři i spousta epizod dokáže rozesmát (Mightyman) i postrašit (Rudooký přízrak, například), herci tam taky nejsou špatný, dabing je i přes asi 10 opakujících se hlasů taky dobrej a je to zkrátka takovej Guilty pleasure kultík no. :-D

Futurologický kongres (2013)

Tak tohle byl fakt haluz ty khokhos! Tam se toho dělo tolik, že jsem to absolutně nestíhal a druhý shlídnutí je v podstatě nutnost pro kompletní pochopení děje, kde nikdy nevíš jestli to co Robin prožívá je realita nebo sen...Je to intelektuální i děsivý zároveň, celkový zpracování (především!) druhý půlky neskutečně hravý a ve finále celý až na hraně posta-apo. S takovou drogou jaká je ve filmu bych si zahrávat fakt nechtěl. Bomba film! <3

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Všichni tu jsme magoři.....naprostí a dokonalí. :-)

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Druhej Venom je pořád stejně stupidní jak jednička, ale dělá všechno líp! Je kratší, vtipnější, má lepší akci i záporáky...To místní hodnocení by mělo být spíš obráceně, ale budiž.. Když nepočítám sliby o R ratingu a brutalitě, na kterou se tvůrci totálně vysrali (a tím i totálně prosrali potenciál Carnage, kterýho maj doslova v názvu) a taky fakt, že je to natáčený stylem "ala kouzelná školka", tak je to nahláškovaná akční a hodně nenáročná jízda co je dostatečně krátká na to aby nezačala nudit svojí debilitou a stojící opět a zase pouze na hercích. ;-P

John Wick (2014)

Co do akce, příběhu i nelogičností v ději nejslabší díl, kterej teprve připravoval půdu pro to nejlepší co mělo přijít s dvojkou a trojkou. I přesto pořád neskutečně "uspokojivej" i zábavnej film se skvělym sidekickem Dafoem, roztomilym pejsánkem a nejvíc zmrdskym záporákem celý dosavadní trilogie (a to počítam i tu holohlavou mnohopohlavní pizdu z trojky). O:-)

Temný rytíř (2008)

Vrchol filmovýho Bat-univerza úplně ve všem. Od atmosféry, přes zápletku a celkový zpracování, až po úžasný herce v čele s božím-kýmAsiJinymŽeJo.. Jediný co by mohlo Temnýho rytíře sesadit z pomyslnýho trůnu, je letos vycházející Batman Pattinsonem, kerej zatim vypadá fakt libově.. tak schválně kdo z koho! \./ EDIT: Plichta. :-D