• Thriller

Uteč (2017)

Slusnej film po delsi dobe. Sice tam bylo par krkolomnych veci na konci, ale jinak dobra atmosfera, herci i zapletka

Creepy: Icuwari no rindžin (2016)

Trochu mi to tim manipulovanim pripomelo Cure, oboji si je docela podobny, i tim jak dokazou chvilema nudit

Kruhy (2017)

totalni sracka bez atmosfery. Videl jsem vsechny filmy co byly o Sadako natoceny a jedinej dobrej je ten original od Nakaty, takze me to ani neprekvapilo.

Americký sniper (2014)

Bez tech domacich vsuvek by to mohlo bejt lepsi, ale Black hawk dawn by to i tak nesahalo ani po paty. Navic mi prisly efekty zasahu a triky celkove dost amatersky.

Dealer (1996)

Kdyz se to sere, tak se to sere

Lháři (1995)

Slusna nuda a postelova scena byla docela trapna

Správní chlapi (2016) odpad!

Co to je za picovinu? Uhozeny, trapny a navic spatne zahrany. Aspon soude podle prvnich 20ti minut, dyl jsem se koukat nevydrzel.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Nebylo to zly a nebejt ty spravnacky nesympaticky pice, mohlo to bejt jeste lepsi. Nebejt ji, tak dam ctyri. Zato Toro je tu bezvadnej. Dusna atmosfera mi pak pripomela povedeny Prisoners. A tak vytecnej obraz a barvy se u moc filmu hned tak nevidi.

Rozpolcený (2016)

Napad je to dobrej s tema identitama, ale je to zase Shalamounsky prasteny, divny a nudny