• Thriller

Dunkerk (2017)

Unyly a uspavaci. Furt se tam potaci, mlci jako ve starym nemym filmu a usi permanentne muci neustavajici smycce. Dejte mi Jestraba 2.

To (2017)

Stejne jako u Mama to ke konci ztraci koule a spis to pripomina pohadku pro dospely kterou produkoval Netflix. Taky si mohli odpustit I love you - I love you too ohranej dialog /facepalm. Nektery sceny byly ale velice slusny, nejlepsi je ta uvodni s lodickou. A hudba byla taky vyborna. Je to mezi trema a ctyrma, ale tri sem dal horsim filmum.

matka! (2017)

Docela ujetej film, na konci mi to silne pripominalo Silent hill 2 (hru)

Miluj bližního svého (1999)

To byla ale kravina. Ani Bridges s Robbinsem se mi tu nelibily, hrali nejak divne. Pritom byly uplne spickovy v Lebowskim a v Jakubovo zebriku.

Válka o planetu opic (2017)

O trosku lepsi nez jednotka a dvojka, takze prumerny. Ale xichty opic jsou skvely.

Wind River (2017)

Cekal jsem ze to bude lepsi vzhledem k hodnoceni, bohuzel je to docela nuda.

Annabelle (2014)

Podprumernej horror. Libila se mi akorat scena kdy bárbínu drzel v ruce ten demon. Sem zvedav na vychvalovanou dvojku

Král Artuš: Legenda o meči (2017) odpad!

Nekoukatelny. Ty rychle prostrihany pasaze mi pripominaly vic nez stredovekej film spis Trainspoting a cekal sem kdy zacne hrat techno. Do toho namachrovanej plejboj, negr rytir, kung fu mistr(heh?) a sracka je na svete.

Lesapán (2015) (studentský film)

tesil jsem se ze konecne vznikne prvni dobrej ceskej lesni horor, ale je to docela bída. Akorat barvy lesa a obraz byly slusny.