Železná srdce (2014)

Absolútna surovosť, špina, brutalita. Aj jeden tank stačí na výborny film o 2. svetovej vojne - neobmedzenej to studne námetov a príbehov. Každý videl minimálne desať filmov s touto tématikou, ale do piatich sekúnd si spomenie najskôr na "Zachránte vojaka Ryana" a toto by mal byť hneď druhý film. Akcia vynikajúca. Až som sa pristihol, ako mi v kine podskakujú kolená. :)

Muž z oceli (2013)

Megalománia aká tu ešte nebola.

Drive (2011)

Pre mňa najlepší film, ktorý som v r. 2011 videl. Soundtrack 200%. Užíval som si v kine každú jednu sekundu. Bonus: Film sa stal srdcovkou aj pre mojú priateľku, ktorá thrillery vôbec nemusí, a obával som sa jej reakcie po odchode z kina. Dokonalé. Gosling rulez!

50/50 (2011)

4,5*

Počátek (2010)

Neviem sa dočkať, kedy na to pôjdem znova do kina. --- Dočkal som sa a bolo to úžasne. Druhá projekcia umocňuje zážitok a vypĺňa všetky prázdne miesta.

Bruno (2009) odpad!

Som za, aby sa začatý film dopozeral do konca, ale toto je priveľa. Odporná trápnosť nad trápnosť. Stačilo mi iba 10 minút tejto perverznosti. Možno sa k tomu raz vrátim, ale tak skoro to isto nebude. Je mi ľúto tých, čo na to šli do kina. Peniaze by som radšej dal na charitu.