Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Pravovlaslaní fandové hobita možná budou trošku zklamání,pro nezasvěcené to bude moc zdlouhavé! pro mě který sem sem četl knihu tento rok,to bylo lepší než četba...třeba že děj neodpovídal místy popisu knihy,třebaže některé pasáže byly pozměněny třebaže to někdy připadá trošku nastavovaně!mě to nevadí užil jsem si to a ponořil jsem se do knihy kterou jsem četl , za rok na shledanou................90%.......Dobrodružství nesmírné..těš se Šmaku..

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Po dlouhé době opravdu skvostný film(pro mě nejlepší za poslední léta)...určitě by se nějaká piha na kráse našla ale když je na správném místě tak ještě podtrhuje tu nádheru že:o)Skvělá Cate,jako vždy,Brad zahrál standartně,určítě to celému počinu neubralo! Jen sem se nemohl celou dobu zbavit dojmu že se koukám na klon Forresta Guma (ale nevadilo mě to)velice dobrý klon 95%

Jsem do tebe blázen (1992) (seriál)

Výborný serial ze skvělou ústřední dvojcí!75%

Twister (1996)

Dobré téma,na tu dobu dobré zvláštní efekty,ale jako vždy výborná Helen Hunt,ale Paxton mě to celou tu dobu kazil,když k tomu přidáme dabink od Zounara hrůza děs,jinak ale pěkné pokoukání na nedělní odpoledne 60%

Já, padouch (2010)

Originální příběh padouchů 70%

Kocour v botách (2011)

Za mě nic moc dost sem se nudil,příběh je nudný vajíčko trapné,kocour bez vtipu!30%

L. A. - Přísně tajné (1997)

Není všechno zlato co se třpití,to platí o tomto filmu,možná sem se po prvním shlédnutí trochu ztrácel v ději,za vinu to má hlavně množství postav a sled děje!Každopádně se jedná o jednu s nejlepších detektivek co jsem kdy vyděl možná o tu nejlepší!Poklonu musím vyseknout hlavně bravůrním hercům,střihu a scénáři....už se těším na další projekci pro doplnění některých skutečností...95%

Malá farma (2010) (pořad)

Jako vesnického balíka mě to vcelku bavilo,občas trochu nezáživné občas zajímavá rada,ale pár je vcelku sympatický 55%

Kouzelná školka (1999) (pořad)

Mimimko s hlasem jako starej roker cekem vtipné,ale majda je dost trapná jinak pohádky pohoda 50%