Jan Žižka (2022)

Na českou produkci absolutně bez srovnání, přál bych tomu to filmu úspěch ve světě ale bohužel hlavní hrdina je běloch který uřízne hlavu černochovy a je za to veleben... Možná by v Americe pomohlo kdyby světové publikum znalo tvorbu Bena... 😉

Zlato (2016)

Není to špatný ale zároveň žádná pecka Metthew to prostě sám neutáhne ale dělá 60% tohoto film! Ale zajímávý námět i prostředí....ale jinak fakt průměr 40%filmu docela nuda! 60%

Jen počkej...! (1969) (seriál)

A pak že s SSSR nikdy nic dobrého nepřišlo:o) 90%

Tučňáci z Madagaskaru (2008) (seriál)

Tučnáci jsou ve filmu fajn,ale na samostatný seriál to není!50%

Autosalon (2005) (pořad)

Po profesionální stránce na českou uroven lepší.. standart ale jen mě štve že každý auto vychvalujou do nebes a dávají to do své virtualní garáže!40%

Boj o koláč (2015) (pořad)

Jasný souhlas s lookou,i když chápu některé negativní komentáře! Na poprvé jsem to vůbec nepobral drbal si hlavu nad tím kam čt vyhazuje koncesionářské poplatky,.......a podruhé jsem si mohl roztrhnout hubu! Takovej český Sacha Baron Cohen mixed s partičkou!!80%

Želvy Ninja (2014)

Po dvou pokusech....... cca po 30min.stopaže zahájen spací režim...nikterak zajímavé!

7 trpaslíků (2014)

chápu že je animovaný film hlavně pro děti, ale já jsem se v kině snad nikdy tolik nenudil ,škoda jen, že v kině neumím usnout bylo to k nepřežití! hvězdička za mojí 5 letou dceru které se to moooc líbilo a o to tady jde že nebo ne?!

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

1.knihu jsem četl. 2.první díl i přes přidání několika jiných dějovíh linii se mě hrozně líbil a popuštím si ho každou chvilku. 3.jaksonovu tvorbu mám rád,na 2 díl trilogie sem se těšíl celý rok. Ale bohužel nechápu tak vysoké hdnocení,je to přeci uplně jiný příběh,začátek filmu byl ok,ale potom nastalo hrozné vystřízlivění,měl sem chvilkama pocit že koukam na Heriho Potera a křížence duny!Tolkien byl vhozen přes palubu a bylo to špatně je s toho cítit exrémní natahování děje,hrozná přiběhová slátanina,a akční orgie,a navíc je to hobit bez hobita! myslim že Peter prošvihl příležitos originalní trilogie protože po prvním díle k tomu měl rozhodně nakročeno:Vyměnil duši hobita za radobi digitalní libivost!A zde mnohy opětovanou scenu ze sudy považuji snad za nejhorší,hned po té jak lezou všichni ze záchoda.Trapné a zbytečné.jezerní město je nudne i s Bardem!přidaní Love story neoriginalní! Kdyby se víc věnoval knižní předloze a děj filmu smrsknul na cca 2 hodiný,všemu by to jen prospělo! Hrozné zklamání za mě 35%

Croodsovi (2013)

Po dlouhé době opravdu dobrý a originalní animák 80%