Nový svět (2005)

Jelikož si nečtu obsahy, čekal jsem spíše akčnější film o osidlování Nového světa. Ale stejně jako u Tenké červené linie mě čekala úchvatná kamera a již od prvních minut dechberoucí hudba, ale hlavně vize neposkvrněného světa (kterou ve filmech miluji) a odporné přizpůsobení obrazu svému.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Založit film jen na kráse Megan Fox je trochu uhozené, navíc mi vadily díry ve scénáři a typické "překvapující" lekačky, což je u hororových snímků dobrým zvykem.

Pozemšťan (2007)

Konverzační sci-fi odehrávající se výhradně v jedné místnosti plné "průměrných" herců? Já ríkám nevyužitý potencionál.

Gamer (2009)

OBSAHUJE SPOILER. Nedá mi to, abych si nepostěžoval na jeden nelogický fakt. Vyzvracet a vymočit alkohol do nádrže a ujet s autem takovou dálku? WTF?! Škoda Gerarda Butlera, mám ho rád, do akčních filmů se hodí, ale upsat se tomuhle propadáku?

Surviving Sid (2008)

Neskutečné. Tohle je jen a pouze okopírovaný nápad z dalšího kraťasu, tentokrát se 100x zábavnějším Scratem, který dokázal pohnout kontinenty. Neskutečně nevtipné.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

V některých momentech jsou akční sekvence opravdu skvělé, ale začínám mít těžkou averzi na takové filmové situace, kdy Travolta odpočítává návrat Garbera k vysílačce, načež Garber rychle doběhne dvě vteřiny před koncem. Tohle opravdu není vůbec napínavé.

Hvězdné války podle Turka (1982) odpad!

No teda! Při sledování tohohle filmu má opravdu člověk tendenci k epileptickému záchvatu. Neustále se opakující záběry napodobující známé filmy mísící se s rychlým střihem, nesmyslnými záběry téměř na cokoliv, k tomu hrozná turecká hatmatilka, "herci" předříkávající dialogy někde doma v pokojíčku a k tomu všemu jako třešnička na dortu scénář jako od 4letého dítěte. Fjůůůůůůůůůů.

Batman Legends (2006)

Vypadá to spíš jako dlouhý trailer.

Gympl (2007)

Film plný sprejování, které nesnáším, hudby, které nesnáším, fracků, které nesnáším, kamery, která leze všem skoro do krku a k tomu Tomáš Vorel ml., kterého asi taky začnu nesnášet za to jeho laksní odříkávání textů a nulové herecké schopnosti. Radost pohledět bylo opět na Jiřího Schmitzera, kterému takové role sedí. Z celého filmu vidím snahu dostat do kina všechny puberťáky, kteří na takovém životním stylu ujíždí. Holt za mého mládí jsme zakládali kluby a chodili do přírody, teď se zakládají sprejařské kluby.

Rok jedna (2009) odpad!

Další komedie, která se nás snaží rozesmát fekálním humorem a neustálými narážkami na sex. Takových už to zkoušelo...