Sázka na nejistotu (2015)

Hutné, a velice zábavné a svěží,, Ryan Gosling je vtipnej jak sviňa

Šógun - Sen o snu (2024) (epizoda)

Velice zvláštní a dost mě to nakonec dostalo.. Syrově Japonské

To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (seriál)

Jak moc tahle sračka vykrádá vše možné (což je jediné co nabízí) je krásně vidět již na plakátu - když ho porovnáte s plakátem z filmu https://www.csfd.cz/film/884244-amsterdam/prehled/ ... To co je na tomhle počinu "originální" je jen vykradená forma a náměty z již vytvořených děl předešlých.. Trapno pokus. 2 bags of popcorn and a trash bin to put it in instead of watching it

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka (2005)

Kdo tomuhle úžasnýmu stop-motion skvostu dá míň jak plnou palbu, je v mých očích pakoň a měl by se zdrzět dalších recenzí na internetu...  5 Bags of popcorn and 4 wheels of cheese

Andor - Teď jdem ven (2022) (epizoda)

Proslovy pána Serkise a Skarsgårda jsou neuvěřitelně silné a emocionální... bravo!!!!

Fallout - Začátek (2024) (epizoda)

Rozuzlení jsou naprosto zdrcující a emocionální.. Krásná filmařina

Fallout (2024) (seriál)

Pár dílů není tolik konzistetních ale poslední epizoda je opravdu skvělá, dohromady je to velice kvalitní a fanoušci Falloutu budou jistě slintat; předlohu (fallout 3, 4 a new vegas) to ctí moc hezky... 5 bags of popcorn and 2 Nuka-Colas! Hudba je mistrovská

Duna: Část druhá (2024)

"Já bych všechny ty války zakázala" Příběh je sice velmi basic, ale v takovymhle kabátě mu to velice a náramně sluší... První díl byl v pohodě, ale tohle už je pecka