Tutta colpa di Freud (2014)

Tak to vidíte, homosexualita ve filmu nemusí být jen otravná. Ale za ty dvě hodiny jdu s hvězdou dolu.

Svá k svému (2017)

Myslel jsem, že vlezlost židovské homopropagandy filmu Láska je košer už nic nepřekoná. Jak já se mýlil!

Couleur locale (2014)

Zábavná pohádka o napravení jedné zdánlivě nenapravitelné rasistky.  +++  Je jedna země na východ od nás, kde se něco podobného bude rovnat zázraku. Marianne by kdysi "jen" volala policii, kdyby jí někdo řekl, že se v jejím bazénu koupou "negr a nelegální imigrant". Na Ukrajině chce několik milionů lidí už třicet let každého, kdo nemluví po jejich, věšet a podřezávat.

Malach Shel Ima (2016) (seriál)

Nadějný rozjezd, ale po 2-3 dílech to šlo dolů a samotné vyvrcholení seriálu, kde se věnuje tolik pozornosti pro vyšetřování nepodstatným - dokonce i nevysvětleným - detailům (pořezaný Amnon, ...) či přímo celým s příběhem naprosto nesouvisejícím dějovým linkám (selhání gynekologické ambulance, dvojnásobná vražda Sharona Sagiho) bylo vyloženě zklamáním.

Trop (peu) d'amour (1998)

Občas se dávají Medvědi i za pěkné hovadiny. Komedie s tímhle tématem mohla být vtipná a drama naproti tomu mohlo být napínavé. Jenže z toho vylezlo užvaněné nic. Jedna * za neokoukaná mladá pevná prsa.

Začít znovu (2016)

Jak se říká: z hovna bič neupleteš!

Můj legionář (2021)

Obecně platný film, zde může být legie klidně zaměněna za AČR. Podpisem kontraktu se žoldák žení s armádou a manželka se musí smířit s rolí latexové panny, do níž si její vylízaný zelený mozek uleví, jen když to dostane rozkazem od nadřízeného. Pokud se mu při té 24/7 homo službě vůbec ještě se ženskou postaví.

Stasikomödie (2022)

recenze Britty Schmeis z epd Film dokonale definuje tuto rádobykomedii: "co se na Sonnenallee zdálo originální, je nyní jen unavenou imitací".  Ostatně i jedna hvězda je možná příliš, dvě hodiny bez posouvání by byly utrpením.

Du hast es versprochen (2012)

Sice poměrně záhy přicházíme na to, kdo je v příběhu za záporáka, ale vůbec to nevadí. Víme kdo, nevíme však proč a atmosféra houstne. Motivy jsou odhalovány postupně, přičemž to slušně vygradovali na samý závěr před titulky ...

Grüner wird's nicht (2018)

Trvalo to dvě hodiny a ani jediné minuty nelituju! I když vlastně téměř celý film vypráví o samých ztroskotancích, je to přes to všechno obrovsky pozitivní příběh. Jo a komedii, resp. že se budete celou dobu chechtat, úplně nečekejte.

Časové pásmo bylo změněno