Groznyje noči (1960)

stejné téma též viz https://www.csfd.cz/film/131595-bez-prava-na-porazku/

Connectés (2020) odpad!

Nekoukej na Amazon Original! Nekoukej na Amazon Original! Nekoukej na Amazon Original!    Kolikrát už sis to kruci říkal!!!

Tutta colpa di Freud (2014)

Tak to vidíte, homosexualita ve filmu nemusí být jen otravná. Ale proboha proč to má dvě hodiny??

Svá k svému (2017)

Myslel jsem, že vlezlost židovské homopropagandy filmu Láska je košer už nic nepřekoná. Jak já se mýlil!

Couleur locale (2014)

Zábavná pohádka o napravení jedné zdánlivě nenapravitelné rasistky.  +++  Je jedna země na východ od nás, kde se něco podobného bude rovnat zázraku. Marianne by kdysi "jen" volala policii, kdyby jí někdo řekl, že se v jejím bazénu koupou "negr a nelegální imigrant". Na Ukrajině chce několik milionů lidí už třicet let každého, kdo nemluví po jejich, věšet a podřezávat.

Malach Shel Ima (2016) (seriál)

Nadějný rozjezd, ale po 2-3 dílech to šlo dolů a samotné vyvrcholení seriálu, kde se věnuje tolik pozornosti pro vyšetřování nepodstatným - dokonce i nevysvětleným - detailům (pořezaný Amnon, ...) či přímo celým s příběhem naprosto nesouvisejícím dějovým linkám (selhání gynekologické ambulance, dvojnásobná vražda Sharona Sagiho) bylo vyloženě zklamáním.

Trop (peu) d'amour (1998)

Občas se dávají Medvědi i za pěkné hovadiny. Komedie s tímhle tématem mohla být vtipná a drama naproti tomu mohlo být napínavé. Jenže z toho vylezlo užvaněné nic. Jedna * za neokoukaná mladá pevná prsa.

Začít znovu (2016)

Jak se říká: z hovna bič neupleteš!

Můj legionář (2021)

Obecně platný film, zde může být legie klidně zaměněna za AČR. Podpisem kontraktu se žoldák žení s armádou a manželka se musí smířit s rolí latexové panny, do níž si její vylízaný zelený mozek uleví, jen když to dostane rozkazem od nadřízeného. Pokud se mu při té 24/7 homo službě vůbec ještě se ženskou postaví.