...a zase ta Lucie! (1983)

Stále velmi dobré pokračování krásného nápadu. Koncertní výstup a srandičky z pupmpařů či nebohého dědečka(musíme ho rozveselit)....jsou prostě stále srandovní. 90%

Luzie, der Schrecken der Straße (1980) (seriál)

Chobotničky i malej s velkým patří k tomu nejlepšímu co pro deti vzniklo. Lucie je ještě asi o ten choupek lepčejší. Německé kulisy jako by filmu prospěly a ozvláštnily ho. Scénky jsou hrozně milé a legrační. K tomu krásná hudba a ta nostagie umí být pěkně tížívá věc. 90%

Mach a Šebestová - Páni tvorstva (1982) (epizoda)

Ťap.ťap .ťap ..hvíííííí. "Tato zvířátka sice nejsou příliš inteligentní, ale zato se rychle množí" Pecka 100%

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Komedie spíše o příjemné atmosféře, nežli o jednotlivých scénkách. Škoda, že svýma "Krokodýlama" Marie potvrdia, že dnes není schopna ani jednoho z výše vyjmenovaného. 80%

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Telenovela ala Ordinace? To je srovnání hodné čistokrevného debila. Neskutečně distinguovaný a přesto upřímně přímý Chudík, fatálně všeobsažný Kopecký s kilometr od stromu se válejícím jabkem Čockovou, tragicky teoretický Vinklář, ublíženecký, nicméně působivý Frej, naprosto nepřeargumentovatelná Štěpánková, extraordinérně ambiciózní semeník Abrhám, či naopak beznadějně platonický Němec, němou výčitkou kurizující Motlová, nejdřív hloupostí, pak láskou vznášející se Janžurová, mezek Rezek, zasněná však pravděpodobně skrytě perverzní Čunderlíková.To jsou všechno natolik detailně a maximalisticky vybroušené charaktery v až nechutně bezchybném obsazení, že celkové vyznění k divákovi již nikdy nic nepřekoná. U mě je číslem jedna Ladislav Chudík alias primář Sova, protože jeho lekce morálky, asertivity, slušnosti, stejně jako schopnosti vyjádřit podstatu věci v kratičkém výroku, mě neskutečně baví, a to nejvíce ve scénách, kdy tím konsternuje i převelice inteligentního Štrosmajera. Velice zajímavá verze nadčlověka. 90%

Což takhle dát si špenát (1977)

Nejlepší je malý Menšík a cholerický šéfkuchař Nárožný. Ti jsou za 100, ale celkově 80%

Honza málem králem (1977)

Tentokrát konečně ne hloupý, nýbrž durch vychcaný český Honza. "Mmmm ta bude!...Sekyrková polívčička." Jinak si nemůžu pomoci, ale zase se vždycky nejvíc těším na lakotného sedláka v podání Pana Nárožného. Jen bych trochu ubral z Viktorkovského zoufání Naďi Konvalinkové. 80%